Hüppa postitusele

Change

warn?!


Sellel teemal on 16 vastust

#1
krossimees

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:265
  • Liitus:25 dets 2009
  • Sugu:mees
https://www.neonet.e...dpost&p=1643121

Kirjutasin siia teemasse juua täis ja kohe härg ja sain spämmi eest warni? Mis kuradi mode see on kes iga posti eest warnib? Kuidas selline üldse modeks sai? Nõuan warni eemaldamist!

Warnijaks oli siis Liis (Wolli 2)

#2
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Aga põhjenda palun ära, kuidas on "juua täis ja kohe härg" postitus seotud jalanõudega?

Su link peaks olema see muidu:
https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=3...1&#entry1643121

Warni peaksid saama sms-ga eemaldada.. Postitas pildi

#3
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
ma ei saa aru miks see Inc 7 niimodi käitub ??? adminid peaksid just eeskujuks olema teistele mitte ropendama nagu 10 aastased .

#4
krossimees

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:265
  • Liitus:25 dets 2009
  • Sugu:mees

--jee7--, 2 jaan 2010, 15:20, kirjutas:

Aga põhjenda palun ära, kuidas on "juua täis ja kohe härg" postitus seotud jalanõudega?

Su link peaks olema see muidu:
https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=3...1&#entry1643121

Warni peaksid saama sms-ga eemaldada.. Postitas pildi

Vaata postitust




Krt iga post ei peagi teemas olema ju, mis kuradi foorum see oleks.
Ja warni ei hakka kindlasti maha ostma. Moe teemasse küll enam midagi ei julge kirjutada :D

Muutis descente, 02 jaanuar 2010 - 16:35.


#5
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
olen descente poolel. Tema postitus oli kordades mõistlikum kui Inc 7-e.
Ise oled

#6
Monstercockmayhem

    Metslane

  • liige
  • Postitusi:5 682
  • Liitus:08 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Kuressaare

descente, 2 jaan 2010, 16:34, kirjutas:

Krt iga post ei peagi teemas olema ju, mis kuradi foorum see oleks.
Ja warni ei hakka kindlasti maha ostma. Moe teemasse küll enam midagi ei julge kirjutada  :D

Vaata postitust



Absoluutselt. Mingisugust vestlust siin arendada ei saagi, sest hirm banaani saamise ees on nii suur. Natukene teemast mööda kirjutades sõidavad moded võidu warnidega sisse.

#7
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Jou, ma olen hellus ise, tean, et Liis on väga trigger-happy ja hoidun moe alla postitamast...Korra libastusin, postitasin ning LAKSTI warn sadas kaela.

Inc 7 oleks pidanud oma modekohast ilma jääma selle eest, aga see vaevalt et kedagi kotib. Kaeba mõnele adminnile või ela selle warniga edasi, rohkem pole midagi teha.

Loo moraal - ärge postitage moe alla.

Muutis Kassu, 02 jaanuar 2010 - 17:21.


#8
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Ei noh.. see on alati nii olnud, et kui kirjutatakse midagi teemast mööda, siis kas kustutatakse see postitus või warnitakse.
Peab küll iga post teemas olema..

https://www.neonet.e...showtopic=34769

Tsitaat

2.1 (...) Samuti on keelatud teemast möödarääkimine ehk ing. keeles "offtopic". (...)


Ongi selline foorum, kus iga arutelu jaoks on kindel koht. Kui teema on "jalanõud", siis postitatakse erinevaid arvamusi jalanõudest. Mitte ei võrrelda erinevaid kasutajaid kastreeritud isaste veistega...

Vestlust saate arendada MSN-is või IRC kanalis.. Neoneti kui foorumi üks mõte on muuta arutelud ja arvamused organiseerituks. Et kui inimene tahab teada, kas ta peaks installima Vista või jääma XP juurde, siis ta saab minna Tarkvara alafoorumisse ja sealt küsida. Kui inimene tahab teada, millised jalanõud talle sobiksid või mida teised nendest arvavad, siis ta saab minna sinna Ilu ja Moe alafoorumisse.

Sellega ma olen nõus, et Inc 7 postitus on suhteliselt halb näide juhtkonnaliikme postitusest... Aga descente postitus oli samamoodi spämm, kohati hullemgi, sest seal ei olnud sõnagi jalanõudest.

Eks sa ise otsustad ju, kas sa võtad sms-ga warni maha või mitte. Lihtsalt selline võimalus on.. juhtkonnaliikmed sult seda maha tõenäoliselt ei võta..

Igatahes, point on see et.. postitada tuleb teemasse (teemakohaselt) ja siis ka see et.. ärge minge spämmiga kaasa, raporteerige või saatke PM juhtkonnaliikmetele

Edit: Kindlasti tasub lugeda ka seda:
https://www.neonet.e...showtopic=38917

Tsitaat

Proovi alati midagi lisada. Internetis midagi öeldes proovi alati ennast väljendada nii, et see annaks lisaväärtust ka teistele lugejatele. Nii muudame internetifoorumid ja vestlused sisukamaks ja huvitavamaks lugeda.


Ehk siis postitusel olgu mingi produktiivne sisu.. kirjuta midagi, mida tõenäoliselt vastavasse teemasse minev teine kasutaja lugeda tahaks. Kui teema on jalanõud, siis mina tahaks lugeda erinevatest jalanõudest sealt.. Järelikult sinna teemasse postita enda arvamusi või muul moel informatiivset teksti just jalanõudest...
Kui teema on näiteks "kirjeldamine", siis mind huvitab, mida kasutajad üksteisest arvavad..
Siinkohal tuletan uuesti meelde:
https://www.neonet.e...showtopic=34769

Tsitaat

2.1 Keelatud on sõimata või mõnitada teist kasutajat. (...)

Muutis --jee7--, 02 jaanuar 2010 - 17:31.


#9
steff

    Sassis Kodanik

  • liige
  • Postitusi:1 914
  • Liitus:22 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Finland, Espoo

Inc 7, 31 dets 2009, 21:45, kirjutas:

´türa su saapad on täielik kusi ju need reebokid tambivad su näos täiega kui vaja on !!

Vaata postitust





Tsitaat

Keelatud on ...
... sõimata või mõnitada teist kasutajat, arutleda piraatluse teemal. Keelatud on postitada nuhkprogramme sh. keylogger'eid. Samuti on keelatud teemast möödarääkimine ehk ing. keeles "offtopic". Teiste avataride ja signatuuride rippimine (varastamine) on keelatud. Lühisõnalised postitused ala. "+1"; "Just Nii!"; "Nõustun"; "Sekundeerin" on keelatud. Administraatoreid ja moderaatoreid peab austama ning nende vastu viisakas olema. Administraatori või moderaatori sõimu eest karistatakse viivitamatult.


Tsitaat

Postita mõistlikku ja arukat teksti
Tekst peab olema arukas ja mitte niisama loba.


Inc7-mele ?


Descente poolt!


fight fight!


Ei rõhuta mässu!

//paneb punkti lõppu ?:D
Mis teised liikmed arvavad sellest reeglist?



//17:37 Ma ei julge rohkem postitust teha siis saan ka äkki warni :D

Aga noojahm, eks see teema / probleem summutatakse ära nagu igapäevases elus tavaliselt :D

Muutis steff, 02 jaanuar 2010 - 17:38.


#10
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Nagu ma ütlesin, siis minule isiklikult ei tundu ka Inc 7 postitus väga reeglitekohane. Aga kuna tegu on moderaatoriga, siis selle probleemiga tegelevad administraatorid. Ei teisel moderaatoril ega tavakasutajal ei ole õigusi selle osas midagi teha..
Ma olen suhteliselt kindel, et mingi hetk mõni administraator võtab selle teema osas sõna ja siis saab veidi selgust, mis nende seisukoht selle Inc 7 postituse osas on... (selliseid postitusi nähes tuleks saata PM adminnile)
Aga nagu ma aru sain, siis on praegu teemaks see üks warn seal kasutajal descente. Ja selle osas minu kui moderaatori seisukoht on see, et Liis tegi õigesti, et warnis. Mõni teine moderaator oleks postituse/spämmi vb lihtsalt ära kustutanud ja PM-inud.. aga see oleneb puhtalt moderaatorist..

Muutis --jee7--, 02 jaanuar 2010 - 17:37.


#11
headbutt

    ime jörri

  • liige
  • Postitusi:1 028
  • Liitus:10 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, kristiine , marja Y0
Aga ta oleks ikkagi võinud pm saata, et olgu ettevaatlikum, ja jätta ta warnita ja kui veel juhtub, siis warnida. ise olen descente poolt.
:D

#12
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Ma oleks ka selle eest hoiatuse ära väänanud sulle. Täiesti õigustatud hoiatus, nii et ma ei näe probleemi.

#13
steff

    Sassis Kodanik

  • liige
  • Postitusi:1 914
  • Liitus:22 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Finland, Espoo

Meelis, 2 jaan 2010, 17:43, kirjutas:

Ma oleks ka selle eest hoiatuse ära väänanud sulle. Täiesti õigustatud hoiatus, nii et ma ei näe probleemi.

Vaata postitust




Noo, ja nüüd tuleb samas teine küsimus.

Kui Inc 7 oleks tavakasutaja peaks ka tema warni saama!

Inc 7, 31 dets 2009, 21:45, kirjutas:

´türa su saapad on täielik kusi ju need reebokid tambivad su näos täiega kui vaja on !!

Vaata postitust





Rikub ka reeglit ?

#14
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

steff, 2 jaan 2010, 17:45, kirjutas:

Noo, ja nüüd tuleb samas teine küsimus.

Kui Inc 7 oleks tavakasutaja peaks ka tema warni saama!
Rikub ka reeglit ?

Vaata postitust



Tema nutab siin enda hoiatuse üle. INC7 postitus ei puutu asjasse üldse.

Loe teemat, INC7'ga tegelevad Administraatorid.

Muutis Meelis, 02 jaanuar 2010 - 18:02.


#15
encoder

    No fate but what we make

  • auliige
  • Postitusi:5 880
  • Liitus:27 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
...täpselt nagu Jee7 ütles ja Meelis selle kokku võttis viimases postituses. Siin pole rohkem midagi vaielda.

#16
Kristjan

    kfb

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
teiste silmas pinde näete, enda silmas palki ei näe.
I like my whisky old and my women young.

#17
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
kaebused tuleks esitada administraatoritele
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat