Hüppa postitusele

Change

Matemaatika eksam, 12 klass


Sellel teemal on 2 vastust

#1
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Kuidas kõige parem mata eksamiks õppida on? 12 klass
Kas leidub mingeid häid konspekte, mis hõlmab pmst kõik mata teemad, kus on valemid + näidised. Kui keegi on juba selle piina läbinud, siis oleks hea kui keegi natuke annaks nõu vms. :D

Ise kaalun minna TTU mata kursustele, kodus nigunii väga õppida ei viitsi ja tunnis samuti.
Postitas pildi

#2
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Apollost leiad ühe paksu sinakasrohelise raamatu. Autor on Lehte Vihand. Raamat sisaldab 1997.-2006. aasta matemaatika riigieksamite ülesannete lahendusi. Ülesanded on teemade kaupa, mis teeb õppimise väga mugavaks. Soovitan.

TTÜ kursused (need lühikesed, mis algavad veebruaris) on suhteliselt mõttetud, kui sa pole koolis matat viitsinud õppida või lihtsalt ei jaga seda ainet. Seal toimub suhteliselt kiire kordamine ning kui sul mingeid baasteadmisi ei ole, ei ole mõtet sinna ronida.

Muutis sokC, 05 jaanuar 2010 - 22:18.

Postitas pildi


#3
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Mul mata põhikoolieksam oli 4, see selleks. Gümnaasiumis olen kursused kolmedele ära venitanud, pole kunagi ühtegi kodust tööd teinud, õpikust vaatan päev enne tööd ja saan mingi loogikaga 3 kätte. Õpetaja arvates sobiksid 21st 2-3 õpilast eksamit tegema, kellel mata mingi 4-5 hinde vahel :D . Aga noh, ma ei viiitsi mingeid lebosi aineid ka teha kõrgetele punktidele, võiks ikka TTÜ ehitusteaduskonda proovida, seal peab mata punnid olema 33 min. Pigem mata kui füüsika. Geo on tehtud 75 punni. Kirjand tuleks ära venitada ja inka ikka normidele punktidele. Mind huvitaks rohkem psühholoogia kui ehitusteaduskond, aga samas psühholoogia on lihtsalt hobi, mitte tulevana töö. Raske on see valik. :D
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat