Hüppa postitusele

Change

Replica vs originaal?


Sellel teemal on 7 vastust

#1
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mis arvate?

Kas te ei arva, et originaalide hinnad üle paisutatud?
Pahatihti on kvaliteet sama. hind aga hoopis tükkis erinev.

Tulistage! :D

#2
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees
Oleneb tootest ja tootjast.Näiteks jalanõusid ostan parema meelega originaali.Riietel oleneb õmbluste kvaliteedist.Kui on kvaliteetne õmblus siis võib replica ka võtta.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#3
Cheah Beah

    sina mulle ja mina sulle ja lala-lala-lalaaa

  • liige
  • Postitusi:712
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:mees

Attack Npc, 16 jaan 2010, 20:18, kirjutas:

Oleneb tootest ja tootjast.Näiteks jalanõusid ostan parema meelega originaali.Riietel oleneb õmbluste kvaliteedist.Kui on kvaliteetne õmblus siis võib replica ka võtta.

Vaata postitust



Selle riiete kohapealt võin kohe öelda, et tihtipeale tuntud brändi T-särgid lähvad korraga hargnema nshit.

#4
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Visa_Hing, 18 jaan 2010, 02:28, kirjutas:

Selle riiete kohapealt võin kohe öelda, et tihtipeale tuntud brändi T-särgid lähvad korraga hargnema nshit.

Vaata postitust



Sama võib juhtuda ka tavaliste mitte-brändi T-särkidega.

Ma arvan, et tuntud brändide riiete hinnad ei ole ülepaisutatud (oleneb tegelikult ka brändist), kuigi see on enamasti kahe otsaga asi. Minu kõige kallim riideese on olnud 2500-kroonised teksad, mis on tõesti väga kvaliteetsed, mugavad ning teksamaterjal on tunduvalt meeldivad kui mu teistel teksadel. Mõni võib küll öelda, et ma kujutan seda omale lihtsalt ette kuna ma maksin nende eest sellise summa. Ei. Hinna avastasin ma alles siis kui olin nendega kassasse suundumas. Nägu läks kohe pikaks, kuid ma mõtlesin, et võiks omale siiski midagi sellist kord aastas lubada. Muidugi ei saa ma rääkida kõigi tuntud brändide riiete kohta, et need mugavamad ja meeldivamad on. Olen proovinud näiteks mitmeid Armani ja Bossi pükse jalga. Erinevus tavalistest odavamatest riietebrändidest oli olematu. Omaette küsimus on see, kas need riided on ülehinnatud. Tavaliselt on ikka nii, et sa ei maksa kvaliteedi eest, vaid selle moelooja nime ning kogu selle vaeva eest, mida ta pidi nägema oma nime ülemaailmselt tuntuks muutmiseks.

No ja tänapäeval on sageli nii, et kui mõni noor ostab omale Armani püksid, siis ega teda eriti ei koti ka see hind. Tema jaoks on oluline see, et seal on kotka märk peal ja ta arvab, et naiste silmis on ta kohe kõrgemal kohal, kui mõni Mustangi püksades mees.

Kui mul on valik kahe täpselt identse riideeseme vahel - üks originaal, teine mitte; üks kallim, teine odavam - siis ma valin originaali, puhtalt, et avaldada selle riietebrändi taga olevatele inimestele austust ning mitte toetada kerget pappi jahtivaid piraate.

Postitas pildi


#5
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Originaal, ei näe replical mõtet kuna harva ostan niivõrd kalleid firmakaid, et samasugune oleks vb väärt osta replicana kellegilt keda ei tea, siis oodata jms.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#6
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Originaal... Kui juba esimene replica ost puusse läheb, siis sellest piisab... (mulle vähemalt)

#7
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Üldjuhul ostan poest niiöelda firma riideid, aga mitte sellise firma omasi millest tehakse replicaid. Kui mul valida replica või originaal billabong siis loomulikult replica. Reisin suht palju ( Tai, Filipiinid, Malaisia ) tavaliselt tueln tagasi ~6-8kg riietega, kuna nendes riikides väga kvaliteet replicad olnud.

#8
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
Mu arust on naljakas kuidas firmamärk vahel maksab ikka...
vakatsaka





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat