Hüppa postitusele

Change

Kuidas smuugeldada jooke peole


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 43 vastust

#41
p0thead

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:24
  • Liitus:11 veebr 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu, the city of stoners.
mõttetu ju ostke peolt jooke lihtsalt, ei ole mingit nussimist.
Kohutav kõnepruuk, halvustav suhtumine kaaskasutajatesse.. leian, et Illimulli näol ei ole tegemist kasutajaga, kes võiks sellele foorumile midagi juurde anda, seetõttu ei kurvasta ilmselt mitte kedagi ka tema konto blokeerimine.

Bannitud määramata ajaks, ~kanakukk

#42
Henri

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 485
  • Liitus:26 mai 2006
  • Sugu:ei ütle
Põhimõtteliselt TRE pidudel pole küll eriti tõhusat kontrolli märganud. Nii, et soovitaks kõige lihtsamat ja mugavamat viisi, mis sul endal pähe tuleb.

Näiteks tuimalt lapikud kuskil riiete alla ja olemas :lol:

Jope varrukasse oleks ka hea, seod käe külge kinni vms... vaevalt sind keegi lambist käe alt näpib, pole selliseid turvasid veel näinud... aga ma ei imestaks, eks ükskord on ikka esimene kord.

edit:// Sõbranna rindade vahel oleks ka võimalus :thanks4:(Aga selleks oleks vaja head varustust).

Muutis Nuff, 14 veebruar 2010 - 02:37.

Postitas pildi


#43
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ise ka sinna minek aga joogiga teen nii, et jätame autosse, ostame käepaela sisse-välja käimiseks ja siis käime vahepeal autos "puhkamas"

#44
steff

    Sassis Kodanik

  • liige
  • Postitusi:1 914
  • Liitus:22 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Finland, Espoo
Oeh, asi oli palju lihtsam kui ma arvasin .

Krdima , algul sai auto juures joodud , ehk välja ja sisse käidud , lõpus vedasin lihtsalt lampi ( hoidsin käes ) viina pudelit vedasin sisse , kõlli peal seises mul viin , jne .. turva oli kõrval kui jõin . midagi ei teinud , normaalne selles suhtes. (Y)





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat