Hüppa postitusele

Change

HIM


Sellel teemal on 66 vastust

#61
merkuhh

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:98
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:naine
Mina jäin väga rahule.. Meeldis, et palju oli laule ikkagi vanematelt plaatidelt, eriti hea üllatus oli "Buried alive by love" ning kontsertile ilusa lõpu pannud "Rebel yell".. 3 laulu suutsin ka lava ees olla, siis hakkas mingi ULME trügimine ja läkin kaare alla, kus oli märksa rohkem õhku :)

#62
Crypz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:913
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
2. reas olim HIM-i ajal :)
suht normaalne oli, eriti hullu trügimist polnud

ja pangaarve oli peale seda üritust nullis. kuidas see juhtus?

Muutis Crypz, 16 juuli 2010 - 15:26.


#63
Istkoni

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:23 sept 2009
  • Sugu:mees
Väga vinge live oli ! Väga! See viis mind nostalgiliselt tagasi 2.-3. klassi kui ma esimest korda midagi kangemat kuulama hakkasin ja selleks oli HIM. Siis ma ainult HIM-i kuulasingi.
Kahjuks olin ma juba arvestnud lisalooga ja see ei olnud üldse lahe ,et nad ühtegi lisalugu ei teinud! Aga sellegipoolest ei suutnud see mu kontserdielamust rikkuda :) :D
Kirsiks tordi peal oli see ,et ma jõin õhtu jooksul ainult ühe õlle ja mul õnnestus üks lonks enne lõppu mendile vahele jääda ja sain protokolli. Kusjuures poleks mul seda käes olnud poleks ma üldse vahele jäänud ,sest puhuma pandi mind alles vahetult enne ära laskmist! Selle protokolli teen nüüd uhkusega sirgeks ja raamin seinale ära :D

Muutis Istkoni, 16 juuli 2010 - 20:03.


#64
Crypz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:913
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
mult küsiti dokki mitu korda isegi. pärast polnud peldiku jaoks raha läksin kuhugile aia äärde, järsku hakkas taskulamp peale näitama hahahha :)

#65
insaner

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 129
  • Liitus:08 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Crypz, 16 juuli 2010, 23:04, kirjutas:

mult küsiti dokki mitu korda isegi. pärast polnud peldiku jaoks raha läksin kuhugile aia äärde, järsku hakkas taskulamp peale näitama hahahha :)

Vaata postitust




Tasuta vetsud olid ka ju?! :D
või pooperit

Muutis insaner, 16 juuli 2010 - 22:05.


#66
Crypz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:913
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees

insaner, 16 juuli 2010, 23:05, kirjutas:

Tasuta vetsud olid ka ju?!  :D
või pooperit

Vaata postitust




no ma ei leidnud neid :) aga savi ka, tehtud õhtu oli

#67
Istkoni

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:23 sept 2009
  • Sugu:mees
Jaa, puualune vets on ju ka tasuta niiet seda sai ka korra kasutatud ,sest kümp oli mul ainult korra peldiku eest maksta!





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat