Hüppa postitusele

Change

17. aprillil toimub Veskisillal võrride võidusõit


Sellel teemal on 5 vastust

#1
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Võistlus nimega Veskisilla võidusõit leiab aset Türil Veskisilla kardirajal laupäeval, 17. aprillil ning lisaks võrridele on võistlustules veel rollerid ja uudse klassina standard mopeedid.


Postitas pildi
Võistlusklassid on täpsemalt: Võrrid, standard kuni 30 a; Võrrid, standard üle 30 a; Võrrid, Open; Võrrid, Naised; Võrrid, Hiinakad; Võrrid, Külgkorv 50 cc; Võrrid , Külgkorv 80 cc; Rollerid, 2 takti; Mopeedid, standard.

Võistluste korraldajaks on Saku Sääruklubi.

Registreerimine ja tehniline boks (võistleja koos masinaga) toimub kell 10.00-11.00; treeningsõidud toimuvad 11.00-12.00; võistluste eelregistreerimine kõigile klassidele alates 1. aprillist 2010 kuni 12. aprillini. Osavõtutasu tasu kanda arvenumbrile 332811840004 (Sampo pank), MTÜ Saku Sääruklubi. Selgituseks märkida (Veskisilla, klass, nimi, starrdinumber ja kontakttelefon.)

Kui eelregistreerunuid on klassi kohta vähem kui viis, jäetakse selle klassi sõidud antud võistlusel ära. Sellest antakse teada pärast eelregistreerimise lõppu (selleks on vaja arve selgitusse märkida telefoni number).

Stardimaks on sooloratastele 150 krooni ja külgkorvidele 300 krooni. Stardimaks sisaldab esimesele kolmele karikaid ja ülejäänus võistlejatele meeneid.

NB. Eelregistreerimine on kohustuslik. Kohapeal registreerimisele lisandub stardimaksule 400 krooni
Lisa info: saku.saaru@mail.ee või 55698781 (Virgo)

Täpsem info Saku Sääruklubi kodulehel. Standard mopeedide (50 cc 2-käigulised Nõukogudeaegsed mopeedid jaemüügis saadaolnud mootoriga Ś50-V501) klassi tehnliste tingimuste kohta loe Mopeedikeskuse foorumist.

Võistlusjuhendid

Spoiler



Ise olen kohal ,ei tea kas ma ise peale lähen aga särr on kohal ja isa läheb peale. Tulge kohale. Mõtlete küll,et wdf,võrrid,mis jama need saastad,aga tulge ja vaadake mis võrridega tehakse :D
Dat is weird !

#2
23+7=dog

    Liige

  • liige
  • Postitusi:350
  • Liitus:30 sept 2006
  • Sugu:mees
ma olen kindlalt platsis :D

#3
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D
Sõber osaleb, lähen ka vaatama vist.

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust



#4
normik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 414
  • Liitus:07 nov 2004
  • Sugu:mees

ohoooi, 14 apr 2010, 20:18, kirjutas:

tulge ja vaadake mis võrridega tehakse  :D

Vaata postitust



mitte midagi muljetavaldavat
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#5
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.

normik, 15 apr 2010, 23:01, kirjutas:

mitte midagi muljetavaldavat

Vaata postitust




Päris tagaratta pille küll pole jh,ning 50 meetriseid hüppeid kh ple,kuid minu arust üsna hea kui säärekast (50cc3) pigistatakse sirgete peal 80+ välja.

Kuid jh,maitse asi:) Anyway mina olen homme sõpradega platsis,õde mul läheb kh sõitma,saab nalja,kuna eriline sõidutibi ta ple:D
Dat is weird !

#6
Werner

    Liige

  • liige
  • Postitusi:678
  • Liitus:07 juuni 2006

normik, 15 apr 2010, 23:01, kirjutas:

mitte midagi muljetavaldavat

Vaata postitust



Kui sa teaks mis need tüübid teevad mootoritega...2 takt tahab nii täpseid mõõtmisi ja värke, et pillidest on ikka mingi 4-5hp välja pigistatud, mis on algsest 1,2st ikka kõvem.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat