Hüppa postitusele

Change

Ühikarotid & spoilerid


Sellel teemal on 47 vastust

#41
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
.spoilermain
{
display: block !important;
}

User cssi ja kõik spoiler avanevad automaatselt. Nüüd küll keegi ei saa öelda, et spoilerite klikkimine on tüütu...

#42
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Ma kujutan ette, et tavakasutaja jaoks on asi juba ammu liiga tehniliseks läinud...
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#43
Demon

    i got 5 on it

  • liige
  • Postitusi:5 240
  • Liitus:25 juuli 2005
  • Sugu:mees

OSS, 5 mai 2010, 17:54, kirjutas:

oi sorri et ma ei teanud et ma pean mingile telekava lehele minema, otsima üles järgmise nädala ühikarottide osa ja sealt lugema, et teada saada mis järgmises osas on... seda peaks ju iga inimene eestis teadma, daa nagu?? tainas :D  juhtumisi mind ei eruta sarjad nii väga et ma tahaksin vaadata mis järgmises osas juhtub

Vaata postitust



kusjuures ongi nii täpselt. et reklaamis või seal kavas näitab suht oluliselt ära mis toimuma hakkab ja siis mõni lohh tuleb ja kirjutab foorumi selle mida näiteks mina ei taha näha
Postitas pildi

Vajad õigusalast abi, ning enda teadmised ei hakka peale?
Professionaalne abi http://www.lepmetsnoges.eu/

#44
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Ma ei saa mitte midagi aru mida Peeter ajab . :D Kuhu ma selle nt kirjutama pean ?

Muutis Defexer, 05 mai 2010 - 23:37.


#45
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Defexer, 6 mai 2010, 00:36, kirjutas:

Ma ei saa mitte midagi aru mida Peeter ajab . :D Kuhu ma selle nt kirjutama pean ?

Vaata postitust



Teed kuhugi .css laiendiga faili (notepad, save as -> all files -> ja .css lõppu) ja kirjutad selle sisuks mida ma varem ütlesin ja siis brauseri seadetest valid selle css faili user css failiks.

Opera: Seaded -> Eelistused -> Lisaseadistused -> Sisu -> Stiilivalikud -> Minu stiilileht

Internet Explorer: Tools -> Internet Options -> General -> Accessibility -> User Style Sheet

Firefox: Firefoxil on vaja css fail ümber nimetada "userContent.css"ks ja tõsta kausta
:\Users\kasutajanimi\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\?????\chrome Windows Vistas ja 7s, ja :\Documents and settings\kasutajanimi\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\?????\chrome Windows XPs

Ja siis brauserile restart.

#46
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Postitusi:2 878
  • Liitus:13 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...
nagu...see sari saab mingi 2 või 3 osa pärast läbi juba, hull asi noh. :D

#47
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Mul jumala savi, et see spoilitakse ette. See, kes hakkas kaebama, saagu üle ja vsjo. Pole vaja mingit spoileri teemat ajada. Räägime äkki kõik spoilerites.

ba dum tsss


#48
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Need kellele spoilerid ei meeldi võivad need üldse ära kaotada..

.spoilertop { 
display: none;
}

.spoilermain { 
background: none !important;
border: none !important;
color: #000 !important;
width: 100% !important;
padding: auto !important;
margin: auto !important;
display: block !important;
}

Muutis Anthrax, 06 mai 2010 - 22:10.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat