Hüppa postitusele

Change

Pilditöötlusvõistlus: Sebra


Sellel teemal on 34 vastust

#1
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Valisin teemaks sebra siis, kuna keegi soovis, et teemaks võiks mõni loom olla.
Võiksite töödega rohkem pingutada ka, mitte ainult värvi muuta või midagi sellist, mille saab vähema kui 5 minutiga valmis.
Võite panna juurde oma pilte ka aga põhipildiks peaks jääma ikkagi minu antud pilt.
Põhimõtteliselt on kõik sama mis eelmises võistluses, ainult pilt on teine.
Oma tööd esitage mulle PMi teel.

Pilt: http://www.upload.ee...33325/Zebra.PNG

Aega tööde esitamiseks: 10.08 - 15.08

Zürii:
1. timofeie
2. Dartgh
3. Kethmar

Osavõtjad:
keibl
olenmatu
kartzzzu
Qrat
.r2hn.
Ogre

Muutis timofeie, 16 august 2010 - 18:09.


#2
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
no nii sitta sebra stokki annab leida. raske taustast eristada ja ainult pea on pildil

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#3
Hoooka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:757
  • Liitus:13 juuni 2009
  • Sugu:mees
zürii liikmed vöiksid kaa vahetuda, nii nagu vöistluse vöitjagi, uuesti osaleda ei saa .. oleks huvitavam.
Imo, siis oleks ka teistel mingisugune vöimalus ju, vms ..

#4
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Hm.. no nad veidi vahetuvadki ju vist.. eks tõenäoliselt üks inimene igas võistluses žürii liige ei viitsi olla. Ma arvan, et kui võitjaga/korraldajaga ühendust võtta ja soovi avaldada, et žüriis olla.. siis saab ikka olla seal... Eeldusel, et korraldaja žüriid kasutab üldse..
Uuesti osalemisega on ka see värk, et korraldaja võib ju ise ka osaleda.. ja hinnata seda, et kas keegi suudab paremini töödelda.. või noh.. Siin oleneb.. eks igaüks ise vaatab, kuidas kõige mõsitlikum tundub..
Võib 4 liiget ka žüriisse panna, kui teised liikmed nõus on ja värki... :D

#5
71398426

    Liige

  • liige
  • Postitusi:441
  • Liitus:22 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Jube pilt minu arust, mida tuunida. Olge palun head andke mingi "stock" pilt mida pole üldse peale pildistamise näpitud. Selle pildiga ise ei osale.

#6
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Minu arvates on aga tegu päris hea pildiga, ainult liiga raske, et ise osa võtta. Edu.

#7
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Oh jumal küll, valige ise pilt siis. millegiga hakkama ei saa, mingi kuradi vingumine käib koguaeg...

#8
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
ma arvan, et pole tarvis pilti vahetada, olen ise juba sellega tööd natukene alustanud.
Posted Image

#9
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Postitusi:6 527
  • Liitus:08 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu
IMO väga okei pilt on ju

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#10
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
PILT on muidugi ok aga ebapraktiline

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#11
Dartgh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:431
  • Liitus:27 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:valga
Ma ei saa aru, mis teile üle jõu käib?

Tsitaat

Võite panna juurde oma pilte ka aga põhipildiks peaks jääma ikkagi minu antud pilt.

Muutis Dartgh, 10 august 2010 - 22:24.


#12
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

Dartgh, 10 aug 2010, 23:23, kirjutas:

Ma ei saa aru, mis teile üle jõu käib?

Vaata postitust



Ma arvan, et probleem on selles, et seda sebrat on sealt suht nuss välja lõigata, sest taust on must... Postitas pildi

#13
Bob Wobble

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 464
  • Liitus:01 aug 2008
  • Sugu:mees
Olen küll võhik ning pole teie jõuvõttudest osa võtnud, ega hakkagi, aga minu arust on natukene naljakas panna pilditöötlusvõistlusele juba eelnevalt töödeldud pilt.

#14
71398426

    Liige

  • liige
  • Postitusi:441
  • Liitus:22 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Bob Wobble, 10 aug 2010, 23:56, kirjutas:

Olen küll võhik ning pole teie jõuvõttudest osa võtnud, ega hakkagi, aga minu arust on natukene naljakas panna pilditöötlusvõistlusele juba eelnevalt töödeldud pilt.

Vaata postitust



Täpselt. Ning võiks olla kindel pilt ja TÖÖTLEMATA. Ning see "valige ise pilt siis ääääööü" ei ole ka hea, kui kõigil sama pilt siis hea võrrelda. :D

#15
Hoooka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:757
  • Liitus:13 juuni 2009
  • Sugu:mees
Keegi ei käsigi ju osavötta, tra ... isegi kui vötate ja kinni panete, tehke oma vöistlus, muidu ärge kobisege :D .

#16
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Ok.. jah. Hoookal on õigus. Iga korraldaja teeb oma reeglite järgi. Täpselt nii nagu ta õigeks peab. Ainsa reeglina võiks mainida, et sama isik võiks 2 korda järjest mitte korraldada. Ülejäänu osas annaks mina täitsa vabad käed.
Selle töödeldud pildi kohta.. kui too taust oleks roheline või transparent, siis oleks jumala äge seda pilti töödelda.. saaks normaalselt välja lõigata ja sobitada mingile teisele pildile jne.. selle juures muidugi panna värvid, kontrastid, varjud jms. sobima.. Ja mõte ise peaks ka hea olema... Seega imo ei ole naljakas juba töödeldud pilt panna töötlemiseks.. töötlemisi on erinevaid..
Aga see selleks.. on vot selline pilt.. musta taustaga.. Ja no las ta olla..
On loomulik, et mõndade võistluste tingimused meeldivad mõndadele rohkem ja mõndadele vähem... Vaata, mida mina tegin.. mingid sitad kompaktiga tehtud pildid.. No mul polnud lihtsalt muid panna.. :D Ja ma ise olen uhke nende piltide üle.. Aga lõppkokkuvõtteks need paar osalejat, kes olid.. olid täitsa toredad.. :D
Niih.. aga see kõik selleks nüüd.. Kui teil on nagu üldiseid soovitusi võistluste korraldamiseks, siis selleks on järgnev teema:
https://www.neonet.e...showtopic=67656
See ei tähenda, et korraldajad oleksid sunnitud neid soovitusi kuulda võtma.. Ma kordan, et iga korraldaja otsustab ise sobivad reeglid enda võistluse jaoks.. Aga võib juhtuda, et need aitavad anda inimestele mõtteid, mille peale nad ise ei tuleks...

Keskendume siin nüüd edaspidi selle konkreetse võistluse peale siin teemas...

Edit (üks postitus kadus siit kuskilt ära, millele ma vastata tahtsin veel..): Jah, okei.. töötlemata pildi puhul on vb tõesti rohkem töötlemisvõimalusi.. Kuigi seegi oleneb konkreetsest pildist ja konkreetsest töötlusest. Aga mõnikord võiks proovida ka väheste võimalustega midagi ägedat teha ju.. :D

Muutis --jee7--, 10 august 2010 - 23:52.


#17
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mul ei ole lihtsalt arvutis mitte ühtegi stock pilti praegu ja netist neid normaalseid leida ka väga kerge pole. Kui osa ei võta, siis ärge vinguge ka. See näitab ainult seda, kui saamatud te olete.

#18
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres

--jee7--, 10 aug 2010, 23:37, kirjutas:

Ma arvan, et probleem on selles, et seda sebrat on sealt suht nuss välja lõigata, sest taust on must... Postitas pildi

Vaata postitust



siis polegi tarvis teda välja lõigata. võiks ju natukenegi loovust kasutada.


E:/ võtan osa.

Muutis Maku., 11 august 2010 - 11:07.

Posted Image

#19
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
panin ka pildi PMi teele :D
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#20
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

Maku., 11 aug 2010, 11:47, kirjutas:

siis polegi tarvis teda välja lõigata. võiks ju natukenegi loovust kasutada.
E:/ võtan osa.

Vaata postitust



Täpi pealt.. Postitas pildi





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat