Jump to content

Change

starman vs elion


  • You cannot reply to this topic
39 replies to this topic

#21
MANTA RAY

    Liige

  • liige
  • Posts:3,799
  • Joined:22 Jun 2006
  • Sugu:mees
Elion ca 2 aastat olnud ja mina olen sellega väga rahul.

#22
keex ,

    Liige

  • liige
  • Posts:1,411
  • Joined:17 Jun 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ütlen ausalt, soovitan võtta starman. Olnud mõlemad, Elion ja Starman, vahe on minuarust märgatav.

Elion: Pidevad katkestused.
Starman: 5 korda võibolla nett ära kadunud. (mingi 4 aastat kasutanud)

#23
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Posts:7,459
  • Joined:07 Dec 2005
  • Sugu:mees
Elionil on neti allalaadimise kiirus ~700kb/sec peal, kui TV käib. TV järelt ära lükates on allalaadimise kiirus ~1200kb/sec peal. Võid ka ju ~10x kiirema interneti hetkel võtta (Elioni 100Mbit). 3 kuud on praegu tasuta ning edaspidi on +99.- kuu. Ju see oleneb asukohast kah, kuna endal Elion olnud juba ~5 aastat ning katkestusi pole olnud. Isegi suurte tormide ajal on nett olemas. Korra oli mõne päevane jama, aga see oli sellepärast, et olin ruuterile vana softi peale jätnud.

Edited by Meelis, 13 September 2010 - 16:24.


#24
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Posts:1,902
  • Joined:08 Jun 2007
  • Sugu:mees
Eelnevast jutust jääb selline mulje, et hakka üki kaki.. valima.
Elion tundub parem mulle, nii neti kui ka TV poolest. Starman sucks ass.

#25
Demon

    i got 5 on it

  • liige
  • Posts:5,240
  • Joined:25 Jul 2005
  • Sugu:mees
ei hakka uut teemat tegema, loodan, et sa ei pahanda.
mul tuli paar päeva tagasi sms, et teile on koostatud arve 161 krooni ja palume tasuda, siis oli mingi viitenumber ka. mille eest nagu see tulla võis? ainuke asi mis ma tean on see, et ma tellisin ühe kanala mis on pea kuu aega olnud ja siis olen paar filmi ka tellinud digiboksiga, aga see kohe maha ei peaks minema?
Postitas pildi

Vajad õigusalast abi, ning enda teadmised ei hakka peale?
Professionaalne abi http://www.lepmetsnoges.eu/

#26
-s2mmy-

    Suicide Bomber

  • liige
  • Posts:1,103
  • Joined:22 Jun 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa/Pärnu

Demon, 13 sept 2010, 18:00, kirjutas:

ei hakka uut teemat tegema, loodan, et sa ei pahanda.
mul tuli paar päeva tagasi sms, et teile on koostatud arve 161 krooni ja palume tasuda, siis oli mingi viitenumber ka. mille eest nagu see tulla võis? ainuke asi mis ma tean on see, et ma tellisin ühe kanala mis on pea kuu aega olnud ja siis olen paar filmi ka tellinud digiboksiga, aga see kohe maha ei peaks minema?

Vaata postitust




Elion ei saada kunagi viitenumbriga sõnumeid, uuri asja esindusest igaksjuhuks.

Ma olen ka kanaleid juurde tellind ja filme tellind, lihtsalt arve on suurem sel kuul.

Enda arvates on muidugi elion parem, see on maitseasi. Ühes kohas on üks parem, teises kohas jällegi teine parem.

#27
Yes`

    Liige

  • liige
  • Posts:897
  • Joined:05 Nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mul starman, kuus kord on nett mingiks 30min max ära kadunud, kuid muidu olen väga rahul.

#28
N2pster

    jet fuel can't melt dank memes

  • liige
  • Posts:1,472
  • Joined:19 Jan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Paide
Ma ise ei kasuta kumbagi, kuid olen omade seast kuulnud, et Starman tõesti parem kui Elion, Elioniga pidevat olema mingi et pidevalt maas.

Kokkuvõtlikult siis: Starman

#29
Wallace

    Mees teiselt planeedilt

  • liige
  • Posts:1,782
  • Joined:25 Apr 2009
  • Sugu:mees
ei tea minu elionil ei ole midagi viga,koos telekaga on ja midagi ei muuda kas telekas töötab või ei tööta,sama allalaadimis kiirus jms, eks igalühel omad kogumused

#30
Henri

    Liige

  • liige
  • Posts:1,485
  • Joined:26 May 2006
  • Sugu:ei ütle
2-3a Starman olnud ja ei mäleta, et nett oleks ära olnud Starmani poolse vea tõttu. Enne oli Elioni oma, ei kommenteeri, koguaeg kadus...

STARMAN!

Postitas pildi


#31
Huu?

    ufo

  • liige
  • Posts:943
  • Joined:22 Jul 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Taebla
net on küll elionil ülipask, trust.

#32
normik

    Liige

  • liige
  • Posts:2,414
  • Joined:07 Nov 2004
  • Sugu:mees
Ma ei tea mis liinid vms teil koju tulevad, et Elion pask on. Aga neti poolest soovitaks kas Elisat või Elioni, mõlemad üsna kvaliteetsed.Heast torrentist tuleb alati stabiilselt 1mb sekis alla Elioniga, ilma mingi powerboostrita(imo väga kahtlane ja ebavajalik asi). Võibolla on mul lihtsalt selline tunne, aga Starman on minujaoks väga kahtlane firma alati olnud.
Elioni 100mb netti annab juba välismaisete pakkujatega võrrelda. Aga ilmselt optikaga eramajadeni jõutakse alles miljoni aasta pärast.
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#33
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Posts:3,043
  • Joined:15 Sep 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
endal elion 1mb :D ei kurda, saab kõik asjad aetud ja filme/mängegi tõmmatud. ca 100kb/s tuleb, aga no saab hakkama. Katkestusi on väga-väga harva.

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#34
Bitter

    Loogikast ja põhjusest ei saa korraga võitu

  • auliige
  • Posts:874
  • Joined:26 Jul 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn - Tartu - Otepää

normik, 14 sept 2010, 00:45, kirjutas:

Ma ei tea mis liinid vms teil koju tulevad, et Elion pask on. Aga neti poolest soovitaks kas Elisat või Elioni, mõlemad üsna kvaliteetsed.Heast torrentist tuleb alati stabiilselt 1mb sekis alla Elioniga, ilma mingi powerboostrita(imo väga kahtlane ja ebavajalik asi). Võibolla on mul lihtsalt selline tunne, aga Starman on minujaoks väga kahtlane firma alati olnud.
Elioni 100mb netti annab juba välismaisete pakkujatega võrrelda. Aga ilmselt optikaga eramajadeni jõutakse alles miljoni aasta pärast.

Vaata postitust



EstWin projekt peab 2015 aastaks (kaasaarvatud) valmima. Endal Elion olnud ~6 aastat ja katkestusi on ikka väga vähe olnud. Nagu mainitud siis tormide ajal oli ilusti nett olemas.

#35
k6q

    mofo

  • liige
  • Posts:1,911
  • Joined:15 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Spoiler

Elioni DigiTV. vend praegu teise arvutiga netis ja telekas käib. Peaks olema muidu KUNI 12mbit, aga no who cares :D

#36
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Posts:5,488
  • Joined:26 Jan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mul ka elion mitu aastat juba olnud ja mingeid jamasi pole. Vanasti läks nett healjuhul korda kuus ära. Nüüd mingi aasta jooksul 1-2 korda ainult nett ära läinud.

#37
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Posts:5,604
  • Joined:13 May 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Soovitan Elioni. Starmani kohta olen rohkem negatiivsust kuulnud.
Endal elion ja rahul.

Postitas pildi


#38
goldec

     

  • auliige
  • Posts:9,575
  • Joined:10 Apr 2004
  • Sugu:mees
Starman hakkab teile kõigile õige pea perse nussima.
Pay by byte lahendused pole enam kaugel, mark my words.

#39
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Posts:7,044
  • Joined:08 Apr 2006
  • Sugu:mees

goldec, 15 sept 2010, 21:46, kirjutas:

Pay by byte lahendused pole enam kaugel, mark my words.

Vaata postitust




Kõlab sama jubedalt nagu EMT Mina pakett.

#40
Oskar

    Lavaline

  • liige
  • Posts:3,881
  • Joined:15 Jul 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

mattiasmadis, 15 sept 2010, 22:13, kirjutas:

Kõlab sama jubedalt nagu EMT Mina pakett.

Vaata postitust



põhjendad ennast ka? mul on MinuEMT pakett ja ma olen jumala õnnelik, et mul on teatud kogused tasuta netti ja muidu on ka neti hind odav, kõned ja smsid on ka kuidagi väga imelikud.. arved on stabiilselt madalad.


ontopicust rääkides, endal on hetkel mingi low starmani nett, aga ise tellisin selle starman starti alt endale selle 75Mbit neti, homme tullakse paigaldama. aga jah, starmani klienditoe number on mul juba peas 1770 vist, ja sinna olen päris mitu korda helistanud :cry5: eriti lahe on see, et mul on mingi päris peene ruuter, mis hakib kõik neti ära, aga nüüd saan uue wifi ruutri ka vist. eks näis.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users