Hüppa postitusele

Change

Kas on raske ära oodata need 18 aastat?


Sellel teemal on 60 vastust

Hääletus: Kas on raske ära oodata need 18 aastat? (280 liiget on hääli andnud)

Kas on raske ära oodata need 18 aastat?

  1. Jah (178 häält [63.80%])

    Häälte protsent: 63.80%

  2. Ei (101 häält [36.20%])

    Häälte protsent: 36.20%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Rainer.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 232
  • Liitus:02 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Emajõe Chicago

R., 20 sept 2010, 19:50, kirjutas:

vaatan, et enamus seostavad 18 sellega, et juua aga ise ootan oma 18 pigem selleks, et saaksin load kätte ja autoga sõita. poolteist aastat veel :D

Vaata postitust



Sama lugu, et saaksin load kätte tegelikult ( 3 kuud :D )
Aga jah alkoholiga ma küll ei seosta kuidagi, seda kui ma 18 saan. Ma usun, et mitte midagi ei muutu va. see, et osadest kohtadest alko kätte saamine hõlpsustub, aga noh ma saan juba mitu aastat enam vähem igalt poolt kätte seega see jätab ka suht külmaks.

#22
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ütleme nii, et kui olin 14, siis oli, kui olin 17, siis oli juba savi, joogid ja suitsud sain alati poest kätte (aruharv juhus, kui küsiti doki ja mök mök oli siis). Pigem muudel kaalutlustel ootasin 18 saamist.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#23
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Postitusi:2 374
  • Liitus:16 veebr 2009
  • Sugu:mees
Vastasin ei.Minujaoks oli see kerge. :D

#24
kreidy ,

    Impossible is nothing.

  • liige
  • Postitusi:6 595
  • Liitus:22 okt 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Ei oleks tegelt raske ära oodata. Aga tänapäeva elu lihtsalt selline. Ma saaks vabalt tegelt olla joogita. Mul hetkel tegelt kopp joomisest väga ees. Nii palju kuidagi tarbitud, et lihtsalt ei tõmba enam. Täpselt nagu igapäev sööks ühte ja sama toitu siis lõpuks viskab ette.

#25
Andree

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 662
  • Liitus:27 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Ei tea, ei valmistanud probleemi.

#26
Raiko

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 214
  • Liitus:04 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Räpina
Jap, kurat tahaks vahepeal autoga ringi kärutada, aga raisk... Pole 18 veel.

Postitas pildi


#27
kuQ.

    Roman

  • liige
  • Postitusi:611
  • Liitus:16 mai 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põlva/Tartu
Nagu alaealistel jook alla ei lähe? :D Minu jaoks ei olnud kunagi takistuseks see, et ma polnud 18
Live hard live your dream.
http://www.formspring.me/Billionaireh
Postitas pildi

#28
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Kassu ootas kindlasti 18 eluaastani ära, et üldse väljas päikest näha.


Loomulikult on raske oodata, enne 18 ongi paras aeg katsetamiseks kuna organism annab paljud asjad andeks.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#29
PuuTagaIlves1

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 161
  • Liitus:21 nov 2009
  • Sugu:mees
Asi ei ole auto lubades, asi on joomises ja suitsetamises... lugege ka tra...

#30
shithead

    Liige

  • liige
  • Postitusi:766
  • Liitus:27 aug 2009
  • Sugu:ei ütle
See jutt oli lihtsalt nii õige. Viimasel ajal hoian alkoholist eemale, sest ma ei viitsi enam juua ja ei taha häbi tunda oma tegude pärast. Tore, kui 1-2 korda kuus joogiga tähistatakse aga hetkel tunnen, et rohkemat ei vajagi.

Muutis shithead, 20 september 2010 - 20:04.

ayyy

#31
N2pster

    jet fuel can't melt dank memes

  • liige
  • Postitusi:1 472
  • Liitus:19 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Paide
Eks ikka, kuid alko ja suitsud, psh. Pigem tahaks autoga sõita, mitte rattaga või bussiga.

#32
de Assis Moreira

    good life

  • liige
  • Postitusi:6 757
  • Liitus:20 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Samas, öelge mulle üks inimene kes ei ole joonud enne 18 aastaseks saamist, uus ja huvitav ikkagi, kõik tahavad proovida.

#33
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Arxs, 20 sept 2010, 20:52, kirjutas:

Loomulikult on raske oodata, enne 18 ongi paras aeg katsetamiseks kuna organism annab paljud asjad andeks.

Vaata postitust



:D organism allub enne 21.-25. eluaastat kõigele palju kergemalt, kuna pole veel 100% välja kujunenud, eriti rängalt kannatavad enne organismi lõplikku väljakujunemist kopsud, 14-16 aastaselt suitsetama hakanute vähkisuremus on 50% (kes ka edasi suitsetavad, statistikat mahajätjate kohta ei ole mina veel leidnud), vastukaaluks 21+ aastaselt alustanute 22%'le.
Sellist jama ei tasuks kellelegi ajada, et nooruses annab organism andeks, jah pohmell läheb kergemalt üle ja organism jaksab rohkem, aga andeks ei anna ta midagi, vaid võtab kõike metsiku intressiga (sms-laen on tore võrdlus, lihtne ja mugav on saata sms ja raha tuleb nagu muda, kõik on korras, ühel hetkel aga nõutakse see kõik sisse ja siis on inkasso ukse taga 10x suurema arvega).

Siiski teemakohaselt - mina ei oodanud, ei näe ka põhjust miks peaks. Palju hullemad on need nähtused mida vähemasti Tartus siin iga sügis näha on - rebased, kes esimest korda vanemate hõlma alt välja pääsevad ja avastavad alkoholi ja hakkavad siis oma puberteeti läbi elama, kurb on vaadata lihtsalt.
Jah tervis on tore asi, mis mu postituse esimesest osast ka välja tuleb, aga kuni inimene endale teadvustab mida ta teeb ja miks ta seda teeb (ka "olen lahe" on põhjus) siis lasku käia. Tagajärgede eest vastutab igaüks lõpuks ju ise, süüdistada ei saa kedagi.

Mina ei vahetaks oma alkoholist läbiimbunud pungiaegu karsklusperioodi vastu küll kunagi, nii helgeid ja vähe helgeid mälestusi ning oioi kui palju õppetunde on lihtsalt liiga hindamatud.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#34
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine
Vajutasin "jah" aga ausalt öeldes mina hakkasin rohkem alkoholi tarvitama alles siis kui ma 18 sain.

#35
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No nüüd siis 6 kuud jäänud selle kuldse 18'ni. No nooremana kehtis kohati see reegel, et keelatud vili on magus. Mingi 14 vms oli ikka äge ja värki kui sai keelatud jooke pruulida ning koni kimuda. Hetkel lihtsalt alkohol tavaline osa heast seltskonnast nädalavahetusel ning suitsetamine tõsine pain in the butt. Ma olen kindel, et kui inimesel natukenegi sotsiaalset elu on, siis ilma eriti ei kannatagi kui juba varasemalt jooki lasta, kas siis rahulikult või tõsisemalt. Tänapäeva ühiskond lihtsalt on selline. Kohati ongi minumeelest parem saada kogemus alkoholiga kätte, kel kannatab, juba nooremana. Suht lame kui saad 18 ja ketid oma sünnipäeval paarist õllest kõik kohad täis. Aga peale igat suve endalgi kohati selline tunne, et on raske sellest suve viina-õllerežiimist välja tulla, sellesmõttes ei ole kahtlustki, et see iga kõik väga õige. Kõik saigi vist öeldud.
:D
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#36
k6q

    mofo

  • liige
  • Postitusi:1 911
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ei näe põhjust, miks peaks alates 18. eluaastast alles jooma hakkama. mõistuse piires natuke tinutada alaealisena pole ju paha.

#37
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

XchopperX, 20 sept 2010, 21:14, kirjutas:

:D organism allub enne 21.-25. eluaastat kõigele palju kergemalt, kuna pole veel 100% välja kujunenud, eriti rängalt kannatavad enne organismi lõplikku väljakujunemist kopsud, 14-16 aastaselt suitsetama hakanute vähkisuremus on 50% (kes ka edasi suitsetavad, statistikat mahajätjate kohta ei ole mina veel leidnud), vastukaaluks 21+ aastaselt alustanute 22%'le.
Sellist jama ei tasuks kellelegi ajada, et nooruses annab organism andeks, jah pohmell läheb kergemalt üle ja organism jaksab rohkem, aga andeks ei anna ta midagi, vaid võtab kõike metsiku intressiga (sms-laen on tore võrdlus, lihtne ja mugav on saata sms ja raha tuleb nagu muda, kõik on korras, ühel hetkel aga nõutakse see kõik sisse ja siis on inkasso ukse taga 10x suurema arvega).

Siiski teemakohaselt - mina ei oodanud, ei näe ka põhjust miks peaks. Palju hullemad on need nähtused mida vähemasti Tartus siin iga sügis näha on - rebased, kes esimest korda vanemate hõlma alt välja pääsevad ja avastavad alkoholi ja hakkavad siis oma puberteeti läbi elama, kurb on vaadata lihtsalt.
Jah tervis on tore asi, mis mu postituse esimesest osast ka välja tuleb, aga kuni inimene endale teadvustab mida ta teeb ja miks ta seda teeb (ka "olen lahe" on põhjus) siis lasku käia. Tagajärgede eest vastutab igaüks lõpuks ju ise, süüdistada ei saa kedagi.

Mina ei vahetaks oma alkoholist läbiimbunud pungiaegu karsklusperioodi vastu küll kunagi, nii helgeid ja vähe helgeid mälestusi ning oioi kui palju õppetunde on lihtsalt liiga hindamatud.

Vaata postitust



Minu point oligi selles, mitte mingis tervisehoius.
Live for the fking moment.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#38
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Raiko, 20 sept 2010, 20:39, kirjutas:

Jap, kurat tahaks vahepeal autoga ringi kärutada, aga raisk... Pole 18 veel.

Vaata postitust



Eksisid ära?

See täisealisus on puhtalt formaalsus. Ma ei laseks mõnel 21-aastasel ka pudelitki käes hoida.

Tsitaat

Kassu ootas kindlasti 18 eluaastani ära, et üldse väljas päikest näha.

Jah. Sest see, et ta omab su vaimselt iga kell juustudeks ei tähenda üldsegi seda, et sa ise oled ajust nõrk, vaid seda, et ta on eluta süütu Star-Treki fännist nohik, kes elab vanemate keldris ning loeb 24/7 raamatuid.

Muutis sokC, 21 september 2010 - 00:14.

Postitas pildi


#39
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Olen ka 18, ei suitseta ega joo. Pole rahagi, et autojuhilube teha. Niiet parema meelega oleks mingi 15-16. Enamus mu tuttavad on alakad ja on tuldud väsitama, et ma neile poest "asju" ostaks. Kuna ma olen selline "puhas" siis mul on väga imelik teistele suitsu ja õlut osta.
Aga muidu ma ei oodanud praktiliselt üldse 18 eluaastat. Forever young.

Postitas pildi


#40
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Arxs, 20 sept 2010, 20:52, kirjutas:

Kassu ootas kindlasti 18 eluaastani ära, et üldse väljas päikest näha.
Loomulikult on raske oodata, enne 18 ongi paras aeg katsetamiseks kuna organism annab paljud asjad andeks.

Vaata postitust

The fuck u talkin bout, bish?

sokC, 21 sept 2010, 01:07, kirjutas:

Jah. Sest see, et ta omab su vaimselt iga kell juustudeks ei tähenda üldsegi seda, et sa ise oled ajust nõrk, vaid seda, et ta on eluta süütu Star-Treki fännist nohik, kes elab vanemate keldris ning loeb 24/7 raamatuid.

Vaata postitust

Muide, ma sain just hiljuti päevavalguslambid sisse, shit is so cash.


Ei läinud enne 18't peast segi, tarbisin alkoholi vähestes kogustes. Sel suvel lasin veits vabamalt (yo lõpureis Türgis, alkohol hinnas), aga kohe 20 käes ja ei näe Chopperi kirjeldatud rebase-sündroomi siin esimesel semestril tärkamas, kuigi etanooli on voolanud...julgelt, seega idno.

Pole niivõrd ootamise küsimus, pubekate pidu ei tõmba väga kellukesega käima ja keelatud vili on ikka magusam. Noored tahavad kõik keppi, aga keegi ei julge otse peale minna, seega tõmmatakse nina täis, et kuskil nõgesepuhmas nikkuda, mis seal ikka. Ülemõeldud teema suht.

Muutis K, 21 september 2010 - 00:46.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat