Hüppa postitusele

Change

Rabarock on tagasi!


Sellel teemal on 93 vastust

#1
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
RABAROCK ON TAGASI!

Suvi algab jälle Järvakandis - aasta pausi pidanud festival Rabarock leiab aset 17. ja 18. juunil 2011. Kuuendat korda toimuva Rabarocki passid tulevad müüki 10. novembril.

Kuna Rabarocki passid on olnud läbi aastate popid aastalõpukingid, siis lähevad piletid ka tänavu müüki juba 10. novembril. Vaatamata kultuuriürituste käibemaksu tõusule ja euroeelsele hinnarallile on Rabarocki festivali passide soodushind täpselt sama, mis kaks aastat tagasi, ehk 555 krooni. "Loodus on aastajagu tühja kohta sallinud, poleks ilus seda lahkust kuritarvitada. Meil on väga hea meel, et meie partnerid ja toetajad on jätkuvalt festivaliga ühes paadis ning seda tugevamalt kui kunagi varem. Lisaks oleme arvatud Tallinn 2011 programmi,“ kommenteerib festivali korraldaja Kristo Rajasaare. Alates 2005. aastast toimunud Rabarock on viie suve jooksul toonud Eesti publikuni mitmekesise valiku muusikamaailma olulistest nimedest. Järvakandi lavadel on rockilegendid vaheldunud noorte aktuaalsete artistidega, muusika polkast rockini ja metalist indie’ni. Nagu varasemalt, on ka saabuval festivalil varuks hulk põnevaid üllatusi. Esimesed artistid kuulutatakse välja järgmise aasta alguses, siis tõuseb ka piletihind.

Rabarock on viiel suvel toonud Eesti publikuni mitmekesise valiku muusikamaailma olulistest nimedest: Sparks, The Fall, Danko Jones, Laibach, Electric Six, The Misfits, The Exploited, Therapy?, Gary Numan, Ladytron ja paljud teised tegijad ning muidugi kodumaised rockstaarid. Spetsiaalselt Rabarockiks on lavalaudadele naasnud legendaarsed kodumaised kultuskollektiivid Rosta Aknad, Mr. Lawrence, Tõnis Mägi & Muusik Seif, Silvi Vrait & Ultima Thule, Onu Bella Bänd. Senine Rabarocki publikurekord on 13 000 inimest.

Rabarocki festivalipassid soodushinnaga 555 krooni on alates 10. novembrist müügil kõikides Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.

Festivali info ja uudised kodulehel www.rabarock.ee
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#2
Johan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:922
  • Liitus:28 juuni 2007
  • Sugu:mees
Nii kuni line-upi pole(ja ei usu, et see tuleb varem kui kevadel) siis piletit ka ei osta. Võib-olla, kui on midagi head, maksan 100kr rohkem aga põrsast kotis ei osta. Rabarockil iseenesest pole käinud ka veel, HRLil ainult, nii et ei tea mida oodata üldse.

#3
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
jaanuaris on alati esimesed artistid selgunud, nii et kevadeni ei pea päris ootama. Mina ostan küll pileti praegu ära, kui üritusele juhuslikult minna ei saa, või lineup tõesti midagi müstiliselt halba on, siis saan juunis pileti maha müüa suure tõenäosusega 50-100 eeksi kallimalt ning selle hetke piletihinnast on see ikka 50-100 eeksi odavam..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#4
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees
Kunagi sai käidud exploited ja misfits ära vaadatud, võiks ju uuesti ära käia. Midagi halba ei meenu küll sellest üritusest. Kahjuks on mul komme selliste ürituste ajal ainult 3 - 4 bändi ära näha ja ülejäänud aja magada või lihtsalt ei mäleta mitte midagi.

#5
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ma tavaliselt vaatan 2 bändi ära ja ülejäänd aja magan

#6
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
On ka tüüpe, kes ainult magavad.

Endal täpselt sama seis, mis Johanil.

#7
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Lol enamjaolt need bändid mis huvitavad need vaatad ära, ülejäänud aja jood ja magad <_< on olnud 3mekordne kogemus :D

#8
Explosion Hurts

    Trots

  • liige
  • Postitusi:1 237
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Kodumaa
2008. a käisin vist kui see halloween oli.
Line-up eriti ei kõiguta, seltskonna pärast tasub puhtalt end sinna kohale vedada.
Aga jah arvan, et lähen.
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station..

#9
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Mm.. selle bändi nimi on Helloween... Aga jap, kindel minek nagu ikka. Piletit veel pole though.. Eks näis, kuna ostan.
Rabakalt oodata.. on üldiselt selliseid kergemaid bände võrreldes HRL-ga. Nad üritavad haarata võimalikult laia publikut. Samas jah, ka raskema muusika fännidele on tavaliselt mingi 3-4 bändi täitsa olemas.

#10
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Explosion Hurts, 9 nov 2010, 10:25, kirjutas:

2008. a käisin vist kui see halloween oli.
Line-up eriti ei kõiguta, seltskonna pärast tasub puhtalt end sinna kohale vedada.
Aga jah arvan, et lähen.

Vaata postitust



Rabarock on just üritus, kuhu tasub muusika pärast minna. Alati on kohale aetud ikka maailma tasemel bändid. Võib-olla Reiu Rockile, Rockrampile või HRL-le lähed lihtsalt jooma (kuigi ega ma neid inimesi ka ei mõista), aga Rabarock on tõeline tase.

Muutis Amarant, 09 november 2010 - 11:38.


#11
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Ma arvan, et see on täiesti maitse asi... Minu jaoks on HRL rohkem tase kui rabakas... kuigi mõlemad on suht tasemel. Samuti Green Christmas oli näiteks tasemel, kasvõi Lacuna Coili või UDO toomisega Eestisse jne.
Rockramp on selline eesti muusikale rohkem keskenduv festival, mis jällegi saab enda eesmärgiga suurepäraselt hakkama. Ka Eestis on väga palju häid bände.
Reiu Rockil pole käinud...

Siiski, ärge saage valesti aru.. Rabakas on väga võimas üritus, tavaliselt paljude heade ja tasemel esinejatega (kuigi no minevikus on olnud ka erandeid, solistid silmnähtavalt liiga purjus laval jne).

#12
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

--jee7--, 9 nov 2010, 10:35, kirjutas:

Mm.. selle bändi nimi on Helloween... Aga jap, kindel minek nagu ikka. Piletit veel pole though.. Eks näis, kuna ostan.
Rabakalt oodata.. on üldiselt selliseid kergemaid bände võrreldes HRL-ga. Nad üritavad haarata võimalikult laia publikut. Samas jah, ka raskema muusika fännidele on tavaliselt mingi 3-4 bändi täitsa olemas.

Vaata postitust



Ega sul ei saagi veel väga hästi piletit olla kui need alles homme müüki tulevad :D

Samas pean ka mina tunnistama, et olles käinud seni kõigil Rabarockidel (v.a 2008 kui olin Provinssirockil samal ajal) olen ma näinud kokku umbes ühe festivali jagu bände heal juhul. Mind lihtsalt ei huvita enamus neist absoluutselt. Paar väga vinget asja on iga aasta olnud ja neid olen ka näinud, ainult Therapy? magasin kunagi maha, sest uneaeg tuli väga ootamatult mulle <_<. Lisaks on iga aasta üks-kaks mingit huvitavat asja millest ma midagi kuulnud pole ja see on ka kõik, ülejäänud aeg möödub mujal.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#13
Explosion Hurts

    Trots

  • liige
  • Postitusi:1 237
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Kodumaa

Amarant, 9 nov 2010, 11:37, kirjutas:

Rabarock on just üritus, kuhu tasub muusika pärast minna. Alati on kohale aetud ikka maailma tasemel bändid. Võib-olla Reiu Rockile, Rockrampile või HRL-le lähed lihtsalt jooma (kuigi ega ma neid inimesi ka ei mõista), aga Rabarock on tõeline tase.

Vaata postitust



Jah, ma ei vaidle vastu, muusika on vägagi meeltmööda, HRLle ei läheks puht sellepärast, et bände mida kuulaks napib aga rabakas on tõesti kuld <_<
Ja seltskonna kohapealt just enamus tuttavaid/sõpru veab ennast just sinna kohale, keda pole võibolla aastaid näinud.

Muutis Explosion Hurts, 09 november 2010 - 16:51.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station..

#14
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
sticky, kuna see on...?
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#15
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Keeksta Tha Buffalo., 18 nov 2010, 19:44, kirjutas:

sticky, kuna see on...?

Vaata postitust



Esimene lause...

Suvi algab jälle Järvakandis - aasta pausi pidanud festival Rabarock leiab aset 17. ja 18. juunil 2011. Kuuendat korda toimuva Rabarocki passid tulevad müüki 10. novembril.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#16
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Noniih.. Pendulum on väljakuulutatud..
http://www.epl.ee/artikkel/592918
Spoiler

Muutis --jee7--, 18 veebruar 2011 - 14:45.


#17
Joss.

    .ssoJ

  • liige
  • Postitusi:772
  • Liitus:20 veebr 2006
  • Sugu:mees
Ei no Pendulumi pärast on seekord must go teema.
....

#18
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
F' yeah, ma 100% kohal. Pendulum ei olegi vist varem laivis esinenud eestis ?
I have decided to live forever or die in the attempt.

#19
acaI

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 418
  • Liitus:16 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Vändra
Päris üllatav lahendus muidu, poleks oodanud, aga võib päris rahule jääda. Endal pilet olemas ja kindel minek
Postitas pildi

#20
Rainer.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 232
  • Liitus:02 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Emajõe Chicago
Pendulum igatahes piletit ostma ei pane, jätab külmaks ja selline asi peaasineja ning esimese asjana välja kuulutada, how sad.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat