Hüppa postitusele

Change

Neoneti jõululoos 2010! [Auhinnafond: 3600 EEK]


Sellel teemal on 357 vastust

#321
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Aurast on kahju.

#322
Sundayz

    Nyan!

  • liige
  • Postitusi:1 087
  • Liitus:01 mai 2008
  • Sugu:mees
Wreck!el tõesti hea õnn :D
(>'.')>

#323
Codecci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Postitas pildi

#324
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
`2,1k aastavahetuseks pole üldse paha mõte :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#325
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

--jee7--, 31 dets 2010, 02:06, kirjutas:

Neljas ja viies koht võiksid järgmine aasta saada 2 korda piletiraha. Tunduks mõistlikum...

Vaata postitust


+1

Suur aitäh Kristjanile, kes seda üritust orgunnida viitsis!

Kas peale Wings'i on veel neid, kes hoiatust maha ei saanud? PM mulle.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#326
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
gratz aura

#327
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.
Lahe, ma alati mõelnud, et õnne pole.
/ tänud õnnesoovide eest. Aga jah, suhteliselt esimene lotovõit üle 25EEKi.

Muutis Wreck!e, 31 detsember 2010 - 08:52.



#328
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.

Jack Herer, 31 dets 2010, 03:19, kirjutas:

`2,1k aastavahetuseks pole üldse paha mõte :D

Vaata postitust




Täbar lugu on see,et Atmidest ei saa raha võtta ja kaardimakse ei toimi vist.

Muidu õnne võitjatele.
Dat is weird !

#329
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground
ei taha midagi halba öelda aga kui 1 pilet on juba välja loositud siis reaalselt on pileteid juba alles 143 ja väljaloositud pilet on nimekirjast väljas.. ehk siis 2# koha oleks saanud kuivati (Aurast järgmine...) ja Codecci oleks võitnud.. (kuigi see on oletatav sest alles olnud piletite arv pidevalt ja ilmselt oleks sellest randomitud numbrid muutunud)

reaalselt soovitaks teha siiski paberist lipikutega loosimist naq ühes teises foorumis mida ma ei reklaami

Muutis E, 31 detsember 2010 - 10:45.

trust me, i'm an engineer

#330
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

E, 31 dets 2010, 10:41, kirjutas:

ei taha midagi halba öelda aga  kui 1 pilet on juba välja loositud siis reaalselt on pileteid juba alles 143  ja väljaloositud pilet on nimekirjast väljas.. ehk siis 2# koha oleks saanud kuivati (Aurast järgmine)  ja Codecci oleks võitnud

reaalselt soovitaks teha siiski paberist lipikutega loosimist naq ühes teises foorumis mida ma ei reklaami

Vaata postitust


Sellega küll nõus olla ei saa. Kui foorumist mõni kasutaja ära kustutada, siis ei pea ju tingimata kõikide kasutajate ID-sid hakkama muutma. Sama lugu loosiga.

Seda ei oska öelda, et kas paberlipikutega on rohkem random või mitte. Suured teoreetikud arvasid üldse, et esimesel ja viimasel pole lootust...

Foorumite reklaamimisel pole häda midagi, see on mingi nõme reegel, nagu see doubleposti oma. Kui on vaja linkida teise foorumisse, siis palun väga.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#331
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast

kanakukk jr, 31 dets 2010, 10:45, kirjutas:

E, 31 dets  2010, 10:41, kirjutas:

ei taha midagi halba öelda aga  kui 1 pilet on juba välja loositud siis reaalselt on pileteid juba alles 143  ja väljaloositud pilet on nimekirjast väljas.. ehk siis 2# koha oleks saanud kuivati (Aurast järgmine)  ja Codecci oleks võitnud

reaalselt soovitaks teha siiski paberist lipikutega loosimist naq ühes teises foorumis mida ma ei reklaami

Vaata postitust


Sellega küll nõus olla ei saa. Kui foorumist mõni kasutaja ära kustutada, siis ei pea ju tingimata kõikide kasutajate ID-sid hakkama muutma. Sama lugu loosiga.

Seda ei oska öelda, et kas paberlipikutega on rohkem random või mitte. Suured teoreetikud arvasid üldse, et esimesel ja viimasel pole lootust...

Foorumite reklaamimisel pole häda midagi, see on mingi nõme reegel, nagu see doubleposti oma. Kui on vaja linkida teise foorumisse, siis palun väga.

Vaata postitust




Suured vabandused isand Kanakuke ees ja teiste ees, et ma sattusin sinna lehele klikkima ja minul nr 1 ja 100 ei tulnud. Vabandan, et ma julgesin postitada ja sellele tähelepanu viia. :D

Ehk annate mulle nüüd aasta Luuseri tiitli?

Muutis Keits, 31 detsember 2010 - 11:18.


#332
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

ohoooi, 31 dets 2010, 10:38, kirjutas:

Jack Herer, 31 dets  2010, 03:19, kirjutas:

`2,1k aastavahetuseks pole üldse paha mõte :D

Vaata postitust




Täbar lugu on see,et Atmidest ei saa raha võtta ja kaardimakse ei toimi vist.

Muidu õnne võitjatele.

Vaata postitust


Kaardimaksed ühispangas töötavad katkestuteta, ju siis ka hansas.

http://www.seb.ee/uudised/2010-12-29/seb-e...-jalgida-veebis
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#333
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

kanakukk jr, 31 dets 2010, 10:45, kirjutas:

E, 31 dets  2010, 10:41, kirjutas:

ei taha midagi halba öelda aga  kui 1 pilet on juba välja loositud siis reaalselt on pileteid juba alles 143  ja väljaloositud pilet on nimekirjast väljas.. ehk siis 2# koha oleks saanud kuivati (Aurast järgmine)  ja Codecci oleks võitnud

reaalselt soovitaks teha siiski paberist lipikutega loosimist naq ühes teises foorumis mida ma ei reklaami

Vaata postitust


Sellega küll nõus olla ei saa. Kui foorumist mõni kasutaja ära kustutada, siis ei pea ju tingimata kõikide kasutajate ID-sid hakkama muutma. Sama lugu loosiga.

Vaata postitust




seda saab kahte moodi võtta kas 114 on pileti (id) number või pileti oletatav järjekorra number (kui pileti number siis jah klapib Teie ID jutuga, ma võtsin sellejärgi et lihtsalt mitmes pilet ta niiöelda pakis on)
aga fakt on see et kogu piletite arv ikkagi muutus ja kuna seal ei saanud välistada numbrit 114 siis järelikult on tegemist pileti järjekorra numbriga "pakis" ja lahenduseks oleks olnud tõksida sisse pakis alles olevate piletite arv


igastahes ma saan aru et keegi siin tulemusi muutma ei hakka lihtsalt natuke mõtteainet järgmiseks aastaks (et näiteks piletid on ühes reas ja väljaloositud pileti lihtsalt cutitakse sealt vahelt välja muutes kogupiletite arvu ja piletite järjekorra numbrit... Hr. kanakukk võib oma ID juttu ajada siis kui kasutatakse loosimiseks mingit random lehte kus on võimalik mingi number vahepealt välistada)

Muutis E, 31 detsember 2010 - 11:05.

trust me, i'm an engineer

#334
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
gratz võitjatele. Kõige parem võimalus lotoga võita on mitte piletit osta. :D
Postitas pildi

#335
Kristjan

    kfb

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
seda e juttu ma rääkisin ennem kah, ning oldi nõus et kui kordub, loosime uuesti, lihtsam asju korraldada nii.
I like my whisky old and my women young.

#336
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

Kristjan, 31 dets 2010, 11:20, kirjutas:

seda e juttu ma rääkisin ennem kah, ning oldi nõus et kui kordub, loosime uuesti, lihtsam asju korraldada nii.

Vaata postitust



vabandan siis, ei lugenud kõik leheküljed läbi
trust me, i'm an engineer

#337
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Minu meelest on siin kaks momenti, mil on mingi tõepõhi all, et protsessida:
1) ei ole mitte kuskil öeldud, et kui pilet osutub valituks, siis teda loosikasti tagasi ei panda
2) masina poolt genereeritud juhusliku arvu juhuslikkus

Programmeerimist ma süviti õppinud ei ole, ja seega ei oska anda hinnangut, kas ja kuidas need juhuslikud (või "juhuslikud") arvud tekivad või kas random.org lehekülje puhul on see juhuslikkuse arvutamine veidi vildakas. Võib-olla on inimesele emotsionaalselt-psühholoogiliselt vastuvõetavam, kui loosimine toimub kartulikotist võetud bingopallide või kausis olevate paberlipikutega.

Võidunumbrid tunduvad olema antud juhul piisavalt äärmusest äärmusesse, et väita, et asi oli kinni juhuses. Muide, 1. koht ei ole elus lotoga võitnud rohkem kui 25 EEK.

Mis puutub nüüd sellesse, et ühte piletit kaks korda ei loositud, siis seda tasub vast järgmine aasta küll täpsustada (esimesest postist ma sellist infot ei leidnud, ei oska öelda, et kas vahepealsetel lehekülgedel seda täpsustati). Loodan, et Aura ei pahanda.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#338
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

kanakukk jr, 31 dets 2010, 11:35, kirjutas:

1) ei ole mitte kuskil öeldud, et kui pilet osutub valituks, siis teda loosikasti tagasi ei panda

Vaata postitust


Parandus: Kristjan mainis seda eile vahetult mõni tund enne loosimist – https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=6...dpost&p=1876174
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#339
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
palju õnne võitjatele

tubli töö kristjan
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#340
Jan.

    Kord päevas - päev korras.

  • liige
  • Postitusi:883
  • Liitus:13 sept 2008
  • Sugu:mees
Täiesti pees kuidas luckys :D Viskan lambised 25 kulli ja tulen 2 kiloga tagasi. Not baad.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat