Hüppa postitusele

Change

Neoneti aastatiitlid


Sellel teemal on 56 vastust

#21
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT

Иван, 5 dets 2010, 21:00, kirjutas:

Novriil, 5 dets  2010, 20:53, kirjutas:

Mäkk, 5 dets  2010, 20:48, kirjutas:

Keegi kunstiga tegelev võiks teha igale tiitlile vastava pildi, mida saaks võitja omale signatuuri panna. Selline mõte tuli, ei oska öelda, kas on potentsiaali piisavalt.

Vaata postitust



Ei taha olla skeptiline aga ei usu, et siin foorumis on sellist isikut, kes tasuta suvatseks teha igale võitjale signa või userbari või midaiganes.

Vaata postitust



Ma ise mõtlesin nii, et see võiks olla nagu mingi medali sarnane värk (igal 'medalil' erinev pilt vastavalt kategooriale). Ei pea suur userbar olema. Pealegi neid saab ju järgnevatel aastatel ka kasutada ;)

Ning hetkel võiks juba selle teemade tegemise lõpetada ma arvan. Praegu vist juba paar ühesugust teemat tekkinud seal (aasta gamer ja aasta nolifer). Ning võiks siis hakata vaikselt nominante pakkuma :o

Vaata postitust



Piraat sai poindist aru. Kokku siis umbes 20 pisikest märki, mingi 50x50px vms. Siis saavad parimad neid nagu medaleid omale signatuuri riputada. Lõpuks mõnel kulil on 3 aasta kasutaja tiitlit seal ja siis nuubid teavad, et poiss on badass.

Kui keegi tore inimene viitsiks tegeleda, siis küll, ma ise ei oska näiteks.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#22
ERXOR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 689
  • Liitus:14 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Veider, ma just tahtsin vastata aasta uudise teemasse, aga tuleb ette kiri, et
"Sorry, you do not have permission to reply to that topic"
Postitas pildi

#23
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
teemas "teeme otsa lahti" on kirjas: "Teemade tegemine on hetkel lubatud, kuid mitte vastamine neisse."

#24
ERXOR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 689
  • Liitus:14 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

:), 5 dets 2010, 23:01, kirjutas:

teemas "teeme otsa lahti" on kirjas: "Teemade tegemine on hetkel lubatud, kuid mitte vastamine neisse."

Vaata postitust



Aga miks? Miks on praegu liiga vara, et nomineerida kedagi/midagi?
Postitas pildi

#25
wezz

    legendary

  • liige
  • Postitusi:4 364
  • Liitus:02 aug 2007
  • Sugu:mees
aitab nendest teemadest ka seal juba.
üle 40

#26
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Krister, 5 dets 2010, 18:25, kirjutas:

kanakukk jr, 5 dets  2010, 17:11, kirjutas:

Mihkel., 5 dets  2010, 11:33, kirjutas:

igaaasta on tehtud hääletused, ehk siis neoneti kõige ..... hääletused. tavaliselt on tehtud detsembri alguses kohe.. nüüd küsimus, millal nüüd tehakse hääletused, ja enne tuleks ikka kindlaks teha, keda hääletada ja mida hääletada

Vaata postitust


Minu meelest on neonet end ammendamas. No mida põnevat on sel aastal toimunud? Ühtegi sellist uut tegelast, kes tõesti lööks laineid, siia foorumisse tekkinud ei ole. Mingeid tulihingelisi vaidlusi ka ei meenu.

Või mida me hääletame hakkame?

Vaata postitust




Ega iga aasta põld hästi vilja ei kannagi. Teeme ikka vana hea traditsioonilise hääletuse .

Vaata postitust


Aga kui on teada, et saak tuleb kasin, siis milleks vaeva näha?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#27
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Wolli on ju mingeid jõulupakke varemgi teinud siin inimestele signatuuridesse jõulude puhul. Äkki proovid uuesti kätt?

#28
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

ERXOR, 5 dets 2010, 23:06, kirjutas:

:), 5 dets  2010, 23:01, kirjutas:

teemas "teeme otsa lahti" on kirjas: "Teemade tegemine on hetkel lubatud, kuid mitte vastamine neisse."

Vaata postitust



Aga miks? Miks on praegu liiga vara, et nomineerida kedagi/midagi?

Vaata postitust




Mina leian, et teemasid on liiga palju ning enne kui nominatsiooni kandidaadiks keegi esitada, peaks väheke korrektuure tegema. Ma ei saa küll juhtkonna eest rääkida, aga nii oleks loogiline.
Näiteks mõistan ma küll traditsioone, kuid valida parimaid juhtkonnaliikmeid kolmes erinevas kategoorias ning lisaks veel aasta auliiget, on paras absurd.

#29
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Mäkk, 5 dets 2010, 22:30, kirjutas:

Piraat sai poindist aru. Kokku siis umbes 20 pisikest märki, mingi 50x50px vms. Siis saavad parimad neid nagu medaleid omale signatuuri riputada. Lõpuks mõnel kulil on 3 aasta kasutaja tiitlit seal ja siis nuubid teavad, et poiss on badass.

Kui keegi tore inimene viitsiks tegeleda, siis küll, ma ise ei oska näiteks.

Vaata postitust



No sel juhul oleks ise-enesest aus seda algusest peale teha, aga neid esimesi aastate kokkuvõtteid pole enam alles mu meelest ju.. kuskilt poole pealt oleks natuke naljakas alustada mu arust.
Idee ise-enesest on ju tore, uued näevad kellega tegu on, näeb ka kes sinu poolt mittekülastatavate teemade puhul on tegijad ja no lõpuks kaasneb ka medalihaldajale ju feimi ja sulli.. :o

August, 5 dets 2010, 23:47, kirjutas:

ERXOR, 5 dets  2010, 23:06, kirjutas:

:), 5 dets  2010, 23:01, kirjutas:

teemas "teeme otsa lahti" on kirjas: "Teemade tegemine on hetkel lubatud, kuid mitte vastamine neisse."

Vaata postitust



Aga miks? Miks on praegu liiga vara, et nomineerida kedagi/midagi?

Vaata postitust




Mina leian, et teemasid on liiga palju ning enne kui nominatsiooni kandidaadiks keegi esitada, peaks väheke korrektuure tegema. Ma ei saa küll juhtkonna eest rääkida, aga nii oleks loogiline.
Näiteks mõistan ma küll traditsioone, kuid valida parimaid juhtkonnaliikmeid kolmes erinevas kategoorias ning lisaks veel aasta auliiget, on paras absurd.

Vaata postitust



Ma leian, et seda peaks praegu vaatama kui teemade nomineerimist, mingi periood nomineeritakse teemasid ja siis juhtkond teeb valiku teemade seast (kõik ei tule kohe kindlasti) ning siis läheb alles teemadesiseseks nomineerimisteks ja hääletamisteks.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#30
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Teemad on kõik olemas.
Võimalus on teha aumedalid ilma aastanumbrita. Lihtsalt kui 5 korda järjest võidad aasta kaalujälgija tiitli, siis lükkad 5 samasugust medalit rinda nagu vene kindral.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#31
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Mäkk, 6 dets 2010, 00:15, kirjutas:

Teemad on kõik olemas.
Võimalus on teha aumedalid ilma aastanumbrita. Lihtsalt kui 5 korda järjest võidad aasta kaalujälgija tiitli, siis lükkad 5 samasugust medalit rinda nagu vene kindral.

Vaata postitust



alates 2006 on ainult olemas ju? või on need esimesed kuskil arhiivis siis?
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#32
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

XchopperX, 6 dets 2010, 00:22, kirjutas:

Mäkk, 6 dets  2010, 00:15, kirjutas:

Teemad on kõik olemas.
Võimalus on teha aumedalid ilma aastanumbrita. Lihtsalt kui 5 korda järjest võidad aasta kaalujälgija tiitli, siis lükkad 5 samasugust medalit rinda nagu vene kindral.

Vaata postitust



alates 2006 on ainult olemas ju? või on need esimesed kuskil arhiivis siis?

Vaata postitust


Ei ole – ära kustutatud.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#33
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Mõnedes foorumites on mingi medalite süsteemid ja asjad, ei tea ainult kas keegi siia viitsib/oskab seda lisada ja kas sellel on mõtet või noh kas selline asi peaks siin vastu, kunagi olid ka repiga probleemid või mis iganes.
Tõepoolest on NEONETi kuld ja muld, st et võiks need aasta film, õlu,auto,bänd jms kuhugi mujale toppida ja jätaks vaid teemad mis on foorumisisesed vms. Igas teises alafoorumis(filmid, muusika, mängud) võib ju sticky olla (aasta ...) aga muud tegelased võiks kulla ja mulla all olla indeed.

Postitas pildi


#34
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
miks igal teemal nii palju vaatamisi on, pealkiri ütleb juba ära, millega tegu?

#35
mcs8

    /care

  • liige
  • Postitusi:3 773
  • Liitus:28 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

DeFreud, 6 dets 2010, 00:31, kirjutas:

miks igal teemal nii palju vaatamisi on, pealkiri ütleb juba ära, millega tegu?

Vaata postitust



Mulle ei jõua kohale ja ma vaatan iga 5min tagant uuesti

#36
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
loll küsimus - https://www.neonet.e...showtopic=69734 kustutada palun!

#37
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Millal postitama saab hakata?

#38
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees

DeFreud, 6 dets 2010, 00:31, kirjutas:

miks igal teemal nii palju vaatamisi on, pealkiri ütleb juba ära, millega tegu?

Vaata postitust



Kõik loodavad, et saavad kohe nomineerida ennast igasse kategooriasse.
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#39
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
henrik6 strikeb uuesti!!
https://www.neonet.e...showtopic=69758 kustutada, teemaks on NEONETI kuld ja muld. igast jama ei ole ka vaja..
//võiks hääletused ikka neoneti siseselt jätta ehk? muidu liiga palju küsimusi.. küimustele PEAKS nagu teooria järgi saama NEONETI inimestega vastada.. ehk siis pakume kanditaate, mitte mingeid tv kanaleid või raadiokanaleid..

Muutis Mihkel., 06 detsember 2010 - 20:06.


#40
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Postitusi:2 374
  • Liitus:16 veebr 2009
  • Sugu:mees

RED, 5 dets 2010, 21:47, kirjutas:

ei ole kiiret, eelmisel aastal sai 19. dets. teemadega algust tehtud

Vaata postitust



See oli eelmisel aastal ju. :o





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat