Hüppa postitusele

Change

Lisatöö töö või kooli kõrvalt!


Sellel teemal on 49 vastust

#21
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Ütle ausalt, need, kes sa siit foorumist värbad, nende alt hakkaks teoreetiliselt sulle ka tiksuma onju? Mida rohkem inimesi sa enda alla saad püramiidis, seda rohkem saad ise $$$?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#22
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
türa sa oled tõsine tard v
mis paska sa ajad siin.
esiteks, räägi asjast mitte ära looda sellepeale et saad mingile 13 aastasele msnis paska ajada.
ja teiseks, mis kuradi halvustavast lehest sa räägid? kui sa natukenegi mõelda suudaks siis jõuaks sa järeldusele, et seda "halba lehte" on niiviisi palju kergem leida kui siin salatsed.
järjekordne lohh, kes "minu 100 kroonise plaaniga võid ise päevas 5000 teenida aga mul pole selle jaoks aega, ma saadaks panga pildi aga mul on palavik ja see segab tõestusmaterjali anda" ja loomulikult on jälle mervin platsis kes selle pasa heaks kiidab...
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#23
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

G.B., 27 dets 2010, 19:39, kirjutas:

Ütle ausalt, need, kes sa siit foorumist värbad, nende alt hakkaks teoreetiliselt sulle ka tiksuma onju? Mida rohkem inimesi sa enda alla saad püramiidis, seda rohkem saad ise $$$?

Vaata postitust



Tundub et see on nii jah. Ettemaks, ehk siis liitumistasu peaks seal 10 000 EEK olema või umbes mingi selline suurusjärk, mida on võimalik ka järelmaksuna tasuda.
Ise ei tegele, üks tuttav käis seminaril ja seletas veits sellest.

#24
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Mõni normaalne vend võiks selle teema lukku panna nüüd.

#25
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 27 dets 2010, 19:57, kirjutas:

Mõni normaalne vend võiks selle teema lukku panna nüüd.

Vaata postitust



Ei oleks osanud seda paremini öelda <_<

Homme tööl vaatan Agendist selle firma kohta veits infot :)

#26
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Selle püramiidi jamaga ei saa rikkaks. Miks see veel siiani inimestele kohale ei jõua? Na**ui, te promote sellist ibaali.

#27
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kas see on sul msn ka v? sest ma läbi meili ei viitsi väga kirjutada ning msnis oled offline..

#28
Külaline_kustutamisele-08062011_*

  • külalised
  • Liitus:--

Meelis, 27 dets 2010, 20:03, kirjutas:

Selle püramiidi jamaga ei saa rikkaks. Miks see veel siiani inimestele kohale ei jõua? Na**ui, te promote sellist ibaali.

Vaata postitust



Sest just promomise teel ongi võimalus rikkaks saada?

#29
omrah

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:2
  • Liitus:27 dets 2010
  • Sugu:mees

pennu2, 27 dets 2010, 15:49, kirjutas:

Paljud meist soovivad end arendada, õppida uusi asju ja oma elukvaliteeti parandada. Nimelt Soomes loodud rahvusvaheline turundusettevõte Blintnetworks soovib motiveerida inimesi tegutsema oma unistuste ja eesmärkide saavutamise nimel. Blint VÕIMALDAB sul teenida raha selle pealt, kui teised säästavad.
Eestisse jõudis Blintnetworks 2010 aasta alguses, korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese.

Raha teenimise võimalusi on kaks:
Esimine on meeskonna ehitamine
Teine veebipõhise internetikaubamaja toodete reklaamimine(kõiki tooteid müüakse odavama hinnaga, kui on tema nimiväärtus)

Kui sul on piisavalt suur tahtmine tegutseda koos Better Life'ga, on meil pakkuda kõik vajalikud vahendid, mis tagavad sinu edukuse.


Meiega koos tegutsema ootame inimesi alates 19 eluaastast. Kasuks tuleb hea suhtlemis oskus.

Kui oled huvitatud rohkemast infost ja soovid teada, kuidas asi töötab, võta meiega ühendust email: henryrandma@hotmail.com ja me lepime kokku aja ja koha, kus me esitluse läbi viime!

Vaata postitust



Ise olen ka liitunud ja pole seal mingit pettust:D <_< :)

#30
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

omrah, 27 dets 2010, 20:23, kirjutas:

pennu2, 27 dets  2010, 15:49, kirjutas:

Paljud meist soovivad end arendada, õppida uusi asju ja oma elukvaliteeti parandada. Nimelt Soomes loodud rahvusvaheline turundusettevõte Blintnetworks soovib motiveerida inimesi tegutsema oma unistuste ja eesmärkide saavutamise nimel. Blint VÕIMALDAB sul teenida raha selle pealt, kui teised säästavad.
Eestisse jõudis Blintnetworks 2010 aasta alguses, korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese.

Raha teenimise võimalusi on kaks:
Esimine on meeskonna ehitamine
Teine veebipõhise internetikaubamaja toodete reklaamimine(kõiki tooteid müüakse odavama hinnaga, kui on tema nimiväärtus)

Kui sul on piisavalt suur tahtmine tegutseda koos Better Life'ga, on meil pakkuda kõik vajalikud vahendid, mis tagavad sinu edukuse.


Meiega koos tegutsema ootame inimesi alates 19 eluaastast. Kasuks tuleb hea suhtlemis oskus.

Kui oled huvitatud rohkemast infost ja soovid teada, kuidas asi töötab, võta meiega ühendust email: henryrandma@hotmail.com ja me lepime kokku aja ja koha, kus me esitluse läbi viime!

Vaata postitust



Ise olen ka liitunud ja pole seal mingit pettust:D <_< :)

Vaata postitust



Fake kontode tegemine ja enda teema promomine toob kindlasti liitujaid juurde.

#31
Maria.

    ninja

  • liige
  • Postitusi:803
  • Liitus:10 jaan 2010
  • Sugu:naine
Kristjan, sina vä??
dont drink and drive, take lsd & teleport home
http://www.formspring.me/mariawasthere

#32
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Palun ärge pange seda teemat veel kinni <_<

#33
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.

omrah, 27 dets 2010, 20:23, kirjutas:

pennu2, 27 dets  2010, 15:49, kirjutas:

Paljud meist soovivad end arendada, õppida uusi asju ja oma elukvaliteeti parandada. Nimelt Soomes loodud rahvusvaheline turundusettevõte Blintnetworks soovib motiveerida inimesi tegutsema oma unistuste ja eesmärkide saavutamise nimel. Blint VÕIMALDAB sul teenida raha selle pealt, kui teised säästavad.
Eestisse jõudis Blintnetworks 2010 aasta alguses, korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese.

Raha teenimise võimalusi on kaks:
Esimine on meeskonna ehitamine
Teine veebipõhise internetikaubamaja toodete reklaamimine(kõiki tooteid müüakse odavama hinnaga, kui on tema nimiväärtus)

Kui sul on piisavalt suur tahtmine tegutseda koos Better Life'ga, on meil pakkuda kõik vajalikud vahendid, mis tagavad sinu edukuse.


Meiega koos tegutsema ootame inimesi alates 19 eluaastast. Kasuks tuleb hea suhtlemis oskus.

Kui oled huvitatud rohkemast infost ja soovid teada, kuidas asi töötab, võta meiega ühendust email: henryrandma@hotmail.com ja me lepime kokku aja ja koha, kus me esitluse läbi viime!

Vaata postitust



Ise olen ka liitunud ja pole seal mingit pettust:D <_< :)

Vaata postitust



ja tõesti usud, et see teeb asja usutavamaks, kui mingi täna liitunud vend sama paska kinnitab?
keegi võiks ip checki teha

// edit; ei näind posti vahepeal.

Muutis Keeksta Tha Buffalo., 27 detsember 2010 - 20:40.

KEEXMAISTER
Postitas pildi

#34
ErkkiM

    o

  • liige
  • Postitusi:4 397
  • Liitus:04 mai 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

pennu2, 27 dets 2010, 20:31, kirjutas:

see ei olnud mina ma lihtsalt antsinb enda vennale selle adressi kes kasutaqb sama ip ja see ka kõik

Vaata postitust



omfg omfg omfg omfg <_<

#35
Karl

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:5 467
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/e...s.d?id=34323627

Veidi lugemist.


Kui mingit reklaami/värbamist teha, siis võiks esiteks normaalse teksti kirja panna. Kui ise ei mõista, siis äkki mõni sõber suudab vigadele tähelepanu pöörata. Potentsiaalsete klientidega (või tulevaste meeskonnakaaslastega) suhtlemine jätab ka soovida. Ei jää just väga professionaalset muljet.
karlk

#36
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
AHAHAHAHAAHA , Karl pani punkti <_< :)

#37
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Söö enda vitamiine kodus ja ole õnnelik, et teised nii lollid pole nagu sina ;)

#38
Palm vä?

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:202
  • Liitus:27 juuli 2010
  • Sugu:mees
See on samasugune püramiidsüsteem nagu Amway. Targemad teenivad lollimate pealt.
Postitas pildi

#39
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Sander48, 27 dets 2010, 21:19, kirjutas:

Tere.
Ma olen selles süsteemis olnud sees 2 kuud..
ja ma võin kinnitada et sellest teenib raha ja väga hästi teenib raha.
Kui te postitate mingeid ekspressi kuulutusi,ehk siis meedia postitusi siis mõelge palju üldse meedia jutust tõsi on. Nende ülesanne on kõike maha teha , ilma sellest midagi tedmata.
Ma ei hakka väitma et KÕIK selles süsteemis on üli edukad. AGA see on kõik sinu enda teha SINU enda kätes kuidas ja miks sa sellega tegeld.
Kui teile meeldib kritiseerida ja te ei soovi raha teenida siis pole vaja asuda laimava ja kõhkleva inimese rolli. KUI sa ei usu siis kõik .
siin süsteemis löövad läbi ainult teo tahtelised inimesed ja NEMAD teenivad raha, sest nad julgesid astuda sammu ja proovida midagi mida teised nagu nii ei usu , sest see kõlab ju uskumatult.
Igatahes jah , kes huvitatud on ja +19 vanad on võtke ühendust teistele aitäh et lugesite ja oma arvamust avaldasite!

Vaata postitust



Palju sa neid kontosid teha jõuad? Või nüüd registreeris isa ka Neoneti ära?
jee7 jutt on õige.. Su vastused kõigele on: Ei ole nii, ratsa rikkaks paari päevaga, mingit pettust ei ole.
Aga tõesta midagi, mitte ära soiu tühja.

Muutis siimtali112, 27 detsember 2010 - 21:23.


#40
Oskar

    Lavaline

  • liige
  • Postitusi:3 881
  • Liitus:15 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Sander48, 27 dets 2010, 21:19, kirjutas:

Tere.
Ma olen selles süsteemis olnud sees 2 kuud..
ja ma võin kinnitada et sellest teenib raha ja väga hästi teenib raha.
Kui te postitate mingeid ekspressi kuulutusi,ehk siis meedia postitusi siis mõelge palju üldse meedia jutust tõsi on. Nende ülesanne on kõike maha teha , ilma sellest midagi tedmata.
Ma ei hakka väitma et KÕIK selles süsteemis on üli edukad. AGA see on kõik sinu enda teha SINU enda kätes kuidas ja miks sa sellega tegeld.
Kui teile meeldib kritiseerida ja te ei soovi raha teenida siis pole vaja asuda laimava ja kõhkleva inimese rolli. KUI sa ei usu siis kõik .
siin süsteemis löövad läbi ainult teo tahtelised inimesed ja NEMAD teenivad raha, sest nad julgesid astuda sammu ja proovida midagi mida teised nagu nii ei usu , sest see kõlab ju uskumatult.
Igatahes jah , kes huvitatud on ja +19 vanad on võtke ühendust teistele aitäh et lugesite ja oma arvamust avaldasite!

Vaata postitust



ma pigem usuks ekspressi, kui "teie kolme" kahtlast iba siin teemas. ükski mõistusega inimene ei liituks teie plaaniga, peale teie vapustavat presentatsiooni. järgmine kord mõelge korralikult läbi, mida te räägite, kellele te räägite ja kuidas te räägite.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat