Hüppa postitusele

Change

BMW E36 320i, 95a, Kaido


Sellel teemal on 8 vastust

#1
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Niisiis, kirjutaks natuke teema algusesse paar selgitavat aspekti. Auto on mul igapäevasõidukiks mitte projektiautoks ning ma ei otsi selle teemaga mingit respekti, lihtsalt kasutaks seda teemat blogina ning äkki saavad ka teised mõningaid huvitavaid nippe- asju selle auto kohta teada.

Autoks siis BMW 320i, mis on tehasepoolt 2.0 vanos mootoriga( vanos- hüdrokiirendi), värvuseks on cosmosswartz metallic, lisad mind seda autot ostes ei huvitanud, kuid paari asja olen märganud mida osadel sama kerega masinatel pole: 4x elektrilised aknad, elektriline katuseluuk, isetumenev tahavaatepeegel, elektrilised küljepeeglid, 4x ketaspidurid, 2x airbagid, sportistmed, käetugi, mingisugune ülemineku rool( nimetust peast ei mäleta) ja võibolla veel midagi, aga pole väga huvi tundnud.
Ostetud sai ta 30ndal juunil aastal 2009 Valgast. Hinda taheti saada 38k millest suutsin täpselt 10k alla kaubelda, sest tal vigu ikka oli pikast seismisest. Ostes olid tal olemas ka tehase originaal makk ja CD box, mis ma pealt maha võtsin.
Pilt ostmise päevast:
Spoiler


Postitas pildi

#2
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ole hea ja seleta,kus kohas sul see boks asetses.
Ja ehk on isegi mõni pilt?
Ise soetasin ka omale mõnda aega tagasi boksi e36 jaoks,aga pole aimugi,kuhu kinnitada,taha vasakule käis mõte peast läbi,nagu touringul on.

Muutis Caspar., 22 jaanuar 2011 - 21:38.

/Liiga suur.

#3
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Caspar., 22 jaan 2011, 21:38, kirjutas:

Ole hea ja seleta,kus kohas sul see boks asetses.
Ja ehk on isegi mõni pilt?
Ise soetasin ka omale mõnda aega tagasi boksi e36 jaoks,aga pole aimugi,kuhu kinnitada,taha vasakule käis mõte peast läbi,nagu touringul on.

Vaata postitust



Sedaanil on pagassis paremal pool ehk siis aku kohal. Ma ei tea teiste bemude kohta, aga mul seal ilusti kinnitused olemas ja boxi kaabel kah veel alles. Pilti kahjuks võtta hetkel pole, aga kui homme meeles siis teen garaažis paar pilti.

#4
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Terve eelmine nv sai siis autole uut esisilda alla installeeritud. Esmasp õhtuks sain valmis, sõitsin Tartusse ja käisin ka sillastendis mis läks tänu tutvustele maksma 20euri. Praeguseks tuleb kerge paus ehitusse, pean finantsseisu paremasse seisu saama, siis nädala-paari päeva läheb tagasild taastamisele. Aga lisan siis niisama mõned pildikesed autost ja vanadest detailidest.
Vana sisemine šarniir:
Spoiler


#5
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Väike update siis. Pilte pole, kuid kirjutan ikka.
Niisiis esisild sai vlamis nagu varem mainisin. Tagasilda sai neljap remontima hakatud kuid paari poldi purunemise tõttu jäi pooleli( see nädal saan ülemuse firma garaazi kasutada, seal vahetan kõik tagasillas ära ja puurin vanad poldid ka välja). Praegu sõita saab, aga koliseb.
Veel üheks positiivseks uudiseks on see, et panin väikese tellimuse teele ning suveks tuuakse mulle kap remonditud M52b28 mootor koos 6-se kkasti ja LSD sillaga. Et siis suve lõpuks muutub see masin igapäevasõidukist projektikaks.

#6
Wallace

    Mees teiselt planeedilt

  • liige
  • Postitusi:1 782
  • Liitus:25 apr 2009
  • Sugu:mees
väga ilus masin :eyebrows:

Muutis Wallace, 19 veebruar 2011 - 13:02.


#7
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Niisiis, pole kaua kirjutanud midagi. Autoga väga muutusi olnud pole, olen ainult tagasillas puksid ära vahetanud kuid lääpas oleku probleem ikka alles. Küljeklaasi siini puksid ka ära kulunud, kõrvalistuja akent enam liigutada ei saa( kunagi tulevikus teen korda).
Tellimuse kohalt ka helistati ning öeldi, et nad ei viitsi enam asjaga tegeleda, autode vedamine pidi rohkme kasu tooma, niiet selle plaani matan ka hetkel maha.
Aga sellega peaks miinuspooltega kõik olemas, selle nädala keskel sai üks surem juurde toodud, enda omale doonoriks. Aparaadil hooratta hammasvöö lahti, sidur kottis ja esistange sodi. Kui nüüd aega saan, siis vahetan hooratta ja siduri ära, saan lõpuks ja mootori hääli kuulda, siis otsustan mis edasi temaga teen.
Spoiler

Muutis Kaido, 20 märts 2011 - 19:40.


#8
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Mis mootoriga doonor on,mis hinnaga said,kui saladus pole?
Ise otsin ka mingit E36 doonorit omale muidu,mis on heade lisadega ja normi hinnaga,vahepeal uurisin ühte,aga sellel pole dokumente ega midagi,ei viitsi jamama hakata :D
/Liiga suur.

#9
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Mis seal ikka salatseda: mootoriks 1.8 83kw, dokud olid olemas, ülevaatus kuni oktoobri lõpuni, aga lasin ise arvelt maha võtta tal, ei viitsinud jageleda. Müügis oli 500 euriga, ma sain ta kätte 300.-
Kui nüüd kkasti poltide tähikud saan tuttava käest laenuks, siis üritan pühap lõunaks masina sõitma saada. Ja kui keegi küsib, et miks nii kaua, siis ma nädala sees hommiku kella 5-st õhtu kella 8-ni tööl.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat