Hüppa postitusele

Change

Mitsubishi Galant '88 1,8 63kW, Apsu


Sellel teemal on 89 vastust

#21
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

apsu, 4 veebr 2011, 14:22, kirjutas:

Jutt

Vaata postitust



Hoopis teine asi, need margid mis sa nimetasid keskenduvadki rohkem nö luksautodele, mitte rahvaautodele, nagu VW, Audi, Opel, Ford jms.

#22
Renka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:293
  • Liitus:11 apr 2008
Kust otsast on Jeep, Chrysler või mitsu luksus autod?
Point miks originaal osad kallid on = Silberauto, ametlik esindus.
Ma olin Silberis praktikal ja tean sealset hinnamajandust väheke. Näiteks lambi tüübel Chryslerile maksab seal 3€'i, kui sama tüübel lambi poes maksab 0,3€. Hinnad on kõrged seal, kuna nimi maksab ehk siis Silberauto
Ideaalne hinnavõrdlus, kui viitsid ise asju ajada on SR'is üks Jaaguari teema. Tellid jupid ise välismaalt, säästad raha kordades

Ja see kasutatud osa teema.
Kasutatud org. osa kesktab kauem, kuna seda on teisiti töödeldud, kui B-osa. B-osa on sisult plekk ja kruntvärv, kuhu pole korosiooni kaitseks midagi peale määritud

#23
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Silberauto on juba ammu tuntud kui röövlite pesa.

Igatahes täna viisin auto remonditöökotta. Eks näeb, millal kätte saan ja missugusena
Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#24
Riki-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:101
  • Liitus:12 apr 2009
  • Sugu:mees
keegi ei viitsi sellist ronti parandada
9/11 was inside job.
Just because the fretboard runs out, doesn't mean the notes do!

#25
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
ja kui oleks sama vana bemm, siis ei oleks ront?

unustasin mainida, et töökoda sai remonttöödeks 440 eurot

Muutis apsu, 17 veebruar 2011 - 21:46.

Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#26
gringo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 214
  • Liitus:16 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:lõuna
Kus sul remonditi seda?

#27
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
RS autoteenustes Luha tänaval võsa sees. See oli ainus koht, mida Swedbank varakindlustus AS aktsepteeris ja enamus kindlustusfirmasid Võrus

edit// Auto korras, aitäh töökojale!

Muutis apsu, 09 aprill 2011 - 20:50.

Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#28
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
nja, aga siis mine mölise vb seal ?

#29
hensu

    Finger lickin' good.

  • liige
  • Postitusi:1 977
  • Liitus:21 apr 2008
  • Sugu:mees
Näeb enam-vähem korralik välja ju, ma ei vinguks üldse.

#30
Riki-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:101
  • Liitus:12 apr 2009
  • Sugu:mees

apsu, 17 veebr 2011, 20:35, kirjutas:

ja kui oleks sama vana bemm, siis ei oleks ront?

unustasin mainida, et töökoda sai remonttöödeks 440 eurot

Vaata postitust



Täpselt nii. '88 aasta BMW'd näevad veel stiilsed välja, see Galant näeb välja nagu mingi odav põllar.
Korista see rõve porr esistange sealt ära, näeks äkki vähe parem välja.
9/11 was inside job.
Just because the fretboard runs out, doesn't mean the notes do!

#31
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Riki- näol on tegu järjekordse bemmivenna ja rullnokaga, kelle jaoks ainus auto maailmas on vaiperitriipude ja siniseks värvitud tuledega 83. aasta bemm, millel roostet rohkem kui värvi ja mille istmed on ribadeks. Samuti peavad kaasliiklejad minema esimesse poodi, et osta gaasimaske, et mitte ära surra, kui see bemm läheneb. Ja omanik on selle üle uhke ja leiab, et siiski pole paremat, kui üks SUUUUR roostehunnik. :D

Oled sa autot reaalselt näinud, et võid siin põllariks sõimata???? ei usu hästi :eyebrows:
Pealegi on see auto kordi mugavam, kui mõni khmkhm moeröögatus ja hind kah kõrgem ning autol on hea maine.
Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#32
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 764
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Algul räägid, et oleks realseelt näinud siis ütleks kui jube ta on ning nüüd räägid, et oleks reaalselt näinud siis näeks et pole põllar. Makes no sense bro.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#33
LimitedSlip

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 050
  • Liitus:12 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tõrva
Galant VR4 oleks veel eriti stiilne, vanad bmw'd on samuti stiilsed kui need korras on. Igasugu jofforid kes sittagi ei taju autodest võiks vait jääda (Pean silmas seda Riki't). Sellised tüübid ostavad raudselt autosid omale papa-mamma rahakotiga. Edu Sulle autoga, mulle meeldib!
Edit: Typo

Muutis LimitedSlip, 19 veebruar 2011 - 18:23.

Hähä.

#34
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Ralvo: sorry, et unustasin mainida, et firma tegi auto korda ja sirgeks. Ja enne tegin remondifirma tööd maha, mitte mudelit.
LS: VR4 või siis EXE 4WD 4WS GTI

Muutis apsu, 19 veebruar 2011 - 19:00.

Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#35
Riki-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:101
  • Liitus:12 apr 2009
  • Sugu:mees
lol, austan väga vanasi autosi, eriti vanasi bmw'si, peres on üks vanur bmw olemas ( heas korras E24 628csi ). öeldes, et ma olen tüüpiline rullnokk kes hindab katkiseid istmeid ning seda kui palju tahma sumparist välja lendab kiirendades, eksisid rängalt. ei osta mina endale autosi ka mammapappa rahakotist,

avaldasin selle rappe kohta lihtsalt arvamust.
9/11 was inside job.
Just because the fretboard runs out, doesn't mean the notes do!

#36
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Siis õpi kõigepealt korralikult kirjutama. Ja ehk näitad siis enda autost ka pilti. Oh jah, tõesti, sul ei olegi autot ja seega elad oma kadedust siin välja. Sügav kaastunne sulle... Ja äkki see 628 on kah rape minu jaoks, kas ma ütlen seda? Ma miskipärast arvan, et too BMW on veel hullem rape, kui minu üle-eelmine auto oli.

Igatahes sai pagassi vaip ja katted sisse pandud, nüüd hää. Subwoofri võimu sai kah veel timmitud, nüüd sound hää

Muutis Laur, 19 veebruar 2011 - 21:10.

Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#37
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Postitusi:2 762
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:ei ütle
Mis sa kohe oükstest välja hüppad. Vaata enne kasutaja kontot ka, tüüp oli 15a, kui need andmed viimati avaldatud olid.
Postitas pildi

#38
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Ladusin uued küünlad kah peale ja lasin tühikäiku veits allapoole. Käivitumine läks paremaks igatahes :eyebrows:
Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#39
Trionic5

    Liige

  • liige
  • Postitusi:470
  • Liitus:19 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
esimestel piltidel on stanged jms ka kõveralt ees, nüüd tundub isegi sirgem, ole õnnelik, et su rontii 100euro eest välja ei ostetud ja said korda üldse auto.
Postitas pildi

#40
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
peatusid vist just nüüdsama lille tänavas right?
võtsid mingi jorsi vist peale :facepalm:
vaatasin aknat välja. Vaatan tuttav mitsu seisab ja otsutasin numbrimärki kontrollida ja vist olid sina jah :confused:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat