Hüppa postitusele

Change

Pakun tööd naistele ja meestele 1600 EUR kuus


Sellel teemal on 49 vastust

#1
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine
Tere,

kui oled vähemalt 18 aastat vana neiu või noormees, omad arvutit, inerneti ühendust,veebikaamerat ja oled veetleva välimusega siis on sul kõik eeldused olemas hakata veebikaamera modelliks. Töö sisuks on jututubades klientidega rääkida ja neid seal võimalikult kaua kinni hoida. Keskmine teenistus meie modellidel on $500- $1000 nädalas,töötades 20-25 tundi, kuid meie parimad modellid on teeninud ka üle $2000 ühe päevaga.
Te ei ole kohustatud tegema midagi millega te ennast ebamugavalt tunnete. Lisaks pakume võimalust ära blokeerida Eesti kliendid/vaatajad, et tagada teile täielik anunüümsus.

Huvi korral võta ühendust: rebeca@globalmodeling.tk
Lisainfot vaata siit http:///www.globalmodeling.tk

#2
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
"Mis interneti lehekülgedel ma ilmun?
Meie modellid ilmuvad tuhandetel täiskasvanutele suunatud interneti lehekülgedel."

Järelikult kerge käsikiimlus käib ikka asja juurde?

Postitas pildi


#3
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

RebecaUusmaa, 13 veebr 2011, 17:57, kirjutas:

Tere,

kui oled vähemalt 18 aastat vana neiu või noormees, omad arvutit, inerneti ühendust,veebikaamerat ja oled veetleva välimusega siis on sul kõik eeldused olemas hakata veebikaamera modelliks. Töö sisuks on jututubades klientidega rääkida ja neid seal võimalikult kaua kinni hoida. Keskmine teenistus meie modellidel on $500- $1000 nädalas,töötades 20-25 tundi, kuid meie parimad modellid on teeninud ka üle $2000 ühe päevaga.
Te ei ole kohustatud tegema midagi millega te ennast ebamugavalt tunnete. Lisaks pakume võimalust ära blokeerida Eesti kliendid/vaatajad, et tagada teile täielik anunüümsus.

Huvi korral võta ühendust: rebeca@globalmodeling.tk
Lisainfot vaata siit http:///www.globalmodeling.tk

Vaata postitust





ihi oinas, ANUnüümsus puudub internetis niivõinaa.

#4
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
varjunime all midagi reklaamida, samas üritades jätta pärisnime muljet, on ka suht lamp..

#5
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine
lol :o

#6
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Noh, kes 18 on, ise kahjuks mitte.
Teie miljonid ootavad teid! Järgmine aasta neoneti kokkutulek näiteks Garry 27 magamistoaga villas sitsiilias?
Postitas pildi

#7
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kui ma omale veebikaamera soetan ja iga päev ~6h passiks selle ees, palju mu orjenteeruv palk oleks?
Mul publiku tähelepanu püüdmiseks oleks sitaks nippe.

-soovid oma reklaami siia?-


#8
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
pmselt ma laon oma fallose letile ja raha tuleb?

#9
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN

ANTI4ITER, 13 veebr 2011, 20:41, kirjutas:

pmselt ma laon oma fallose letile ja raha tuleb?

Vaata postitust



jajah, lükkad fallose letti, kuu aega hiljem pildid/videod avalikult üleval ja kuul peas :o

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#10
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 060
  • Liitus:16 dets 2003
Mul on sitaks ilus kass, kas tema saaks kaamera ees tööd muidu?
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#11
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine

metsavaras, 13 veebr 2011, 20:39, kirjutas:

Kui ma omale veebikaamera soetan ja iga päev ~6h passiks selle ees, palju mu orjenteeruv palk oleks?
Mul publiku tähelepanu püüdmiseks oleks sitaks nippe.

Vaata postitust





Aga palun kirjutage meilile :o

#12
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Is this legit? Ühtegi Rebeca Uusmaad netis pole ja üldsekogu värk on fishy..
Julget pealehakkamist poisid/tüdrukud :o

#13
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
petuskeem ilmselt. koguvad isikukoode? ma ei tea, kas sellega enam midagi teha annab (smslaen?), aga jah õige sõna seda kirjeldamaks on hapu.

#14
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kurgid sulle – raha mulle :o


"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#15
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 406
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Saan ma õigesti aru, et veebikaamera taga onamise eest saab raha? Kõlab huvitavalt :o
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#16
Rix

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 050
  • Liitus:03 okt 2009
  • Sugu:mees
BRC ja Ivan sinna tööle läheks siis vist kaua see firma ei kestaks

Muidu pm kõlab nagu see et mehed lähevad gay webcam nime all tööle ja eided lehvitavad tutti ning raha tiksub.
:(

#17
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mis asi on Payoneer?
Pole kuulnudki sellisest asjast ja palk (min. 100$) tuleb sinna?

Muidu ja, sample pildid veebilehel olid küll ahvatlevad :o

-soovid oma reklaami siia?-


#18
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

RebecaUusmaa, 13 veebr 2011, 22:44, kirjutas:

metsavaras, 13 veebr 2011, 20:39, kirjutas:

Kui ma omale veebikaamera soetan ja iga päev ~6h passiks selle ees, palju mu orjenteeruv palk oleks?
Mul publiku tähelepanu püüdmiseks oleks sitaks nippe.

Vaata postitust



Aga palun kirjutage meilile :o

Vaata postitust



Ma vabandan, kui järgnev sõnavõtt on kohatu, aga foorum ei ole veekapi sein. Kui soovitakse foorumis midagi pakkuda ja tehakse veel sellekohane teema, siis on korrektne käitumine ka vastava teema eest hoolitseda. See tähendab, et kui küsitakse küsimus, siis oleks viisakas sellele vastata, mitte suunata inimest kuskile mujale. See siin on Neoneti foorum ja kui kasutaja soovib siin saada vastust, siis võiks siin ka seda talle pakkuda.
Kohati mulle tundub, et mõndadele inimestele jääb sellise mõiste nagu foorum põhimõte selgusetuks. Ma siis üritaks seletada, foorum on kasutajatevahelise info jagamise koht. Infot jagatakse vastava otstarbega teemades ja on kõigile teistele kasutajatele nähtav (üksikute eranditega). Selle idee on selles, et tõenäoliselt on teistel kasutajatel ka analoogseid küsimusi ja siis aja ning närvide kokkuhoiu mõttes on hea, kui nad leiaksid vastavast teemast vastuse enda küsimusele. Lisaks võib olenevalt vastustele tekkida teistel kasutajatel uued küsimused.

Seega, kallis RebecaUusmaa, kui sa oled siia rõõmuga teema teinud, siis selle eest hoolitsemine on nüüd sinu vastutus.

Mõnda aega tagasi üks tegelane käitus analoogselt: tegi siia teema, pakkus tööd ja keeldus sellest lähemalt rääkima. Soovitan sul minna lugeda tema teemat, mis tagajärgi see tõi ning milliseid soovitusi ja põhjendusi ma talle pakkusin.
https://www.neonet.e...showtopic=70118

Muutis --jee7--, 14 veebruar 2011 - 00:37.


#19
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
1)Google ei ütle Rebeca kohta midagi, oled raudselt mees eks? :o
2)Website on mega rotikas...tasuta domeen...pildid kuskilt googlest välja otsitud jne jne. Kui teie firmas liiguvad sellised summad, siis ei tohiks olla raske maksta domeeni eest 20€ kuus.

Võta üks ja viska teist :D
Postitas pildi

#20
Cheah Beah

    sina mulle ja mina sulle ja lala-lala-lalaaa

  • liige
  • Postitusi:712
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:mees
Lugesin kodulehe täiesti algusest lõpuni läbi :D
Põhimõtteliselt tundub kõik justkui okei olevat, mingit kahtlast punkti otseselt ei märka, kuid kõik tundub väga algeline, vaatasin ka facebookis ja twitteris neid, võibolla sellepärast, et asi on algfaasis veel, mis tähendab seda, et sellist palka kui üldse midagi, ei tasu ammugi loota :thumbsup: Igaljuhul klienditugi töötab 24h ja kõik väga põhjalikult välja toodud :o
Ei oskagi midagi kosta sellepeale, pisut kahtlane ikkagist :D
Keegi võiks nalja pärast katsetada ja kandideerida, et mida küsitakse jne, võibolla ongi mingi järjekordne inimandmetega sooritatav petuskeem :P

Ja no pliiiis, webcamis paljalt vehkivat meest/naist me ometigi modelliks ei nimeta ju





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat