Hüppa postitusele

Change

Pakun tööd naistele ja meestele 1600 EUR kuus


Sellel teemal on 49 vastust

#21
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine

sitavikat, 13 veebr 2011, 22:49, kirjutas:

petuskeem ilmselt. koguvad isikukoode? ma ei tea, kas sellega enam midagi teha annab (smslaen?), aga jah õige sõna seda kirjeldamaks on hapu.

Vaata postitust





Palun vaadake www.livejasmin.com, tegemist ei ole isikukoodide kogumisega või millegi muu taolisega.

#22
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine

metsavaras, 14 veebr 2011, 00:12, kirjutas:

Mis asi on Payoneer?
Pole kuulnudki sellisest asjast ja palk (min. 100$) tuleb sinna?

Muidu ja, sample pildid veebilehel olid küll ahvatlevad :o

Vaata postitust




Payonaar on nagu Paypal, lihtsalt Payoneerist on võimalik tellida pangakaart, millelt saab raha Eestis välja võtta. Kui raha Paypali saata, saab raha kasutada ebayst tellides.

#23
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine

kanakukk jr, 13 veebr 2011, 23:39, kirjutas:

Kurgid sulle – raha mulle  :D


Vaata postitust




Just nimelt, on võimalik raha teenida :o

#24
Dwajt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 060
  • Liitus:16 dets 2003

RebecaUusmaa, 14 veebr 2011, 07:41, kirjutas:

sitavikat, 13 veebr 2011, 22:49, kirjutas:

petuskeem ilmselt. koguvad isikukoode? ma ei tea, kas sellega enam midagi teha annab (smslaen?), aga jah õige sõna seda kirjeldamaks on hapu.

Vaata postitust





Palun vaadake www.livejasmin.com, tegemist ei ole isikukoodide kogumisega või millegi muu taolisega.

Vaata postitust



Olgem ausad, tegemist ei ole ka modellidega. :o
"I drink it when I'm happy and when I'm sad. Sometimes I drink it when I'm alone. When I have company I consider it obligatory. I trifle with it if I'm not hungry and I drink it when I am. Otherwise I never touch it, unless I'm thirsty."

#25
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
Arvutisse skanneeritud pilt juhilubadest, passist, või mõnest muust isikuttõendavast dokumendist, mis tõestab teie vanust.

Kui dok nr võime ära kustutada siis meeldiva tasu eest eleme nõus tüdrukuga porri küll tegema, las siis rahuldavad seal arvuti taga ennast...
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#26
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Pmst ma ütlen kohe välja, et see kuulutus sattus täpselt õigesse foorumisse arvestades, kui palju siin selliseid kapiperve koos on :o Isegi mõtlen modelliks hakata :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#27
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees

RebecaUusmaa, 14 veebr 2011, 07:42, kirjutas:

metsavaras, 14 veebr 2011, 00:12, kirjutas:

Mis asi on Payoneer?
Pole kuulnudki sellisest asjast ja palk (min. 100$) tuleb sinna?

Muidu ja, sample pildid veebilehel olid küll ahvatlevad :o

Vaata postitust




Payonaar on nagu Paypal, lihtsalt Payoneerist on võimalik tellida pangakaart, millelt saab raha Eestis välja võtta. Kui raha Paypali saata, saab raha kasutada ebayst tellides.

Vaata postitust



Paypalist ei saa raha välja võtta?
http://www.ehow.com/how_4499648_withdrawal...rom-paypal.html
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#28
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
milles see point seisneb nüüd? Kust tuleb raha, mis nn modellidele palgas läheb? Mis on selle lk eesmärk? Pm kui ma 1h hoian neid trosse kinni, siis palju mul oleks tegelikult võimalik teenida?

Ja palun rohkem infot!

#29
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

haribo, 14 veebr 2011, 16:21, kirjutas:

milles see point seisneb nüüd? Kust tuleb raha, mis nn modellidele palgas läheb? Mis on selle lk eesmärk? Pm kui ma 1h hoian neid trosse kinni, siis palju mul oleks tegelikult võimalik teenida?

Ja palun rohkem infot!

Vaata postitust



Põhimõtteliselt on see nagu läbi neti hooramine raha eest, aint veits lahjem kuna sa ei pea kellegiga panema vm. Need, kes vaatavad sind premiumis or smth maksavad ja siis sa ise teenid selle pealt mingi osa.

#30
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Postitusi:12 120
  • Liitus:19 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
Mul on kaks veebikaamerat ning pidevalt neiud külas, kas te ei võiks ise ühendust võtta või pean ise CV saatma ?

#31
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees
Kas su foorumikasutaja nimi on ka sinu nimi ? Kuna nagu ka öeldi, siis googel ei anna selle nime kohta muud kui ainult need samad kuulutused erinevates portaalides. SAMAS kodulehel kirjas, et teete koostööd kahe "suurima" modelliagentuuriga vms ? Oleks tore kui annaksid ka ikkagi on õige nime. Võõra nimega postitamine ei ole usaldusväärne. Ning miks on seal piltide seas modellid, kes REAALSELT ei tea mitte midagi sinu pakutavast ibast ? Võiks ikka panna need, kes ka "töötavad" selles ettevõttes.


Igatahes edu miljonäriks saamisel :D Ning lihtsalt mainin ära, et kõik teised tema üles pandud kuulutused erinevates portaalides olid tehtud KÕIK - 13.02.2011 :o

Muutis Eliit, 14 veebruar 2011 - 17:22.


#32
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Postitusi:12 120
  • Liitus:19 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
Igatahes saatsin avalduse ära, ootan tagasisidet teie kompaniilt, äriregistrisse veel piiluma ei hakka, millega tegu on, kuid ärevus on suur :o

#33
fu2

    Omega

  • liige
  • Postitusi:971
  • Liitus:30 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:numbrid
i haz a plan :o
saatsin atm ära... kui isikukoodi küsimiseks läheb siis shoppin omale uue vanuse nshit...
aga plaan on selline, et recordin mingit random venda ja siis lasen seda kui streamiks läheb. :D

#34
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Alles siis on asjal jumet, kui me saame näost näkku kokku, teil on kaasas vastav leping, minul on kaasas advokaat, kes selle kohapeal üle vaatab ja otsustab, kas kõik on legaalne. Siis me vaatame, kuidas on andmekaitseseadusega asjad korras. Kui kõik klapid, siis miks mitte.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#35
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Laska algul china girli, siis hiljem pange lambist naervad niggad :o

Muutis real*, 14 veebruar 2011 - 19:03.

Postitas pildi

#36
fu2

    Omega

  • liige
  • Postitusi:971
  • Liitus:30 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:numbrid
sain meili siis... lugesin 3 korda läbi siis sain alles aru mis toimub :o
Spoiler

Muutis fu2, 14 veebruar 2011 - 20:02.


#37
Tšurbaan .

    fuck yea!

  • liige
  • Postitusi:822
  • Liitus:24 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Hahaha. Asi suht huvitav. Googlest on esimeselt lehelt leitav ka selle Kristofer Kriisa telefoni number. Keegi on plaaninud helistada ja temaga irl kokku saada? :o
. Ära mölise!

#38
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 407
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Иван, 14 veebr 2011, 10:29, kirjutas:

Pmst ma ütlen kohe välja, et see kuulutus sattus täpselt õigesse foorumisse arvestades, kui palju siin selliseid kapiperve koos on :o Isegi mõtlen modelliks hakata :D

Vaata postitust



Tuleb nõustuda. Õhtul raseerin peenise ka ära
Postitas pildi
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#39
RebecaUusmaa

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:13 veebr 2011
  • Sugu:naine
Heia!

Teie dokumendinumber jääb vaid minu teada, kui soovite tööle asuda, kirjutage mulle meilile ja saadan teile avalduse täitmiseks :o

Kõike head,

Rebeca

Иван, 14 veebr 2011, 10:29, kirjutas:

Pmst ma ütlen kohe välja, et see kuulutus sattus täpselt õigesse foorumisse arvestades, kui palju siin selliseid kapiperve koos on :D Isegi mõtlen modelliks hakata :P

Vaata postitust





Aga palun :D

Novriil, 14 veebr 2011, 16:13, kirjutas:

RebecaUusmaa, 14 veebr 2011, 07:42, kirjutas:

metsavaras, 14 veebr 2011, 00:12, kirjutas:

Mis asi on Payoneer?
Pole kuulnudki sellisest asjast ja palk (min. 100$) tuleb sinna?

Muidu ja, sample pildid veebilehel olid küll ahvatlevad :thumbsup:

Vaata postitust




Payonaar on nagu Paypal, lihtsalt Payoneerist on võimalik tellida pangakaart, millelt saab raha Eestis välja võtta. Kui raha Paypali saata, saab raha kasutada ebayst tellides.

Vaata postitust



Paypalist ei saa raha välja võtta?
http://www.ehow.com/how_4499648_withdrawal...rom-paypal.html

Vaata postitust




Paypalist peaks ka saama kuidagimoodi raha eesti arvele kanda, aga see võtab korraliku protsendi maha.

haribo, 14 veebr 2011, 16:21, kirjutas:

milles see point seisneb nüüd? Kust tuleb raha, mis nn modellidele palgas läheb? Mis on selle lk eesmärk? Pm kui ma 1h hoian neid trosse kinni, siis palju mul oleks tegelikult võimalik teenida?

Ja palun rohkem infot!

Vaata postitust




Heia!

Põhimõtteliselt olete te kaamera ees ja kogu toimuv on justkui jututuba. Kui registreeritud kliendid soovivad teiega lähemalt tutvuda, teid rohkem näha või muul moel lõbutseda, siis läheb ta teiega privaatruumi, st teise aknasse, kus vaid klient üksinda teid näeb ning tiksuma hakkab minutihind. Sealt ka raha. Mida rohkem kliente te leiate, seda rohkem raha teenite.

judaz, 14 veebr 2011, 17:05, kirjutas:

Mul on kaks veebikaamerat ning pidevalt neiud külas, kas te ei võiks ise ühendust võtta või pean ise CV saatma ?

Vaata postitust




Heia!

Palun kirjutage mulle meilile, mingit CV'd vaja ei lähe, peate lihtsalt avalduse täitma ja teeme teile ise isegi konto valmis ning vajadusel aitama payoneer kaardi teha.

Rebeca

#40
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
kuule nn tööandja, räägi, mis su nimi on ja mis firmaga tegu on :o





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat