Hüppa postitusele

Change

Defqon 1 2011


Sellel teemal on 26 vastust

#21
stuff

    Liige

  • liige
  • Postitusi:202
  • Liitus:20 veebr 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Helsingi
Mm mis ma ikka siin räägin ;D
Seda peab rääkima et Neljapäeval kui Amsterdami jõudsime siis läksime õhtul coffee shoppi. Jõudsime 5 minti seal olla siis sõber tõmbas natuke üle ja läks lolliks :D:DDD
Lõi pead vastu lauda, läks tänavapeale pikali, märatses taksos ja arvas et ta näeb und ;DDD huh ei teadnud et kanep midagi sellist võib tekitada :2nksa::D:D

Laupäeval läksime siis Defqonisse. Ilm oli suht sitt. Alguses oli külm ka jne. Kui baari letiäärde jõudsime siis pidi sitt püksi tulema. 2dl õlle eest küsiti 2,50 : oo No ühe õlle võtsin ja siis mõtsin küll et krt õlut ma rohkem küll ei osta et peab midagi paremat leidma kuskilt ;DD Õnneks 2 sõbral oli Extended piletid. Said väravast sisse ja välja käia niipalju kui tahtsid. no saatsime nad siis kommide järgi väravate taha :DD mingi poole tunnipärast tulevad tagasi, 10 kommi kotis ;DDD Siis läks tuju üliheaks! No rohekm polegi eriti midagi rääkida sest ülejäänud päeva me aint reivisime :DDD Üks sõber kaotas rahakoti ära kus olid ta kommid, seened, 200€ ja juhiload. Sitt lugu aga loll oli et ta 200 euri rahakotis hoidis ja et ta üldse rahakoti kaasa võttis sinna..ma panin kappi ja kõik oli korras :PP Aga jah reivida sai ikka mõnuga ja siis pold enam külm ka kuigi vihma sadas natuke koguaeg ja maa oli ikka päris sopane. Aga reisiga jäin rahule ja järgmine pidu kuhu lähen on vist Qlimax! :PP Aga seda peab veel mõtlema ja vaatama =)
http://www.last.fm/user/Stuff17

Fighting for peace is like fucking for chastity

#22
face

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 228
  • Liitus:26 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:gelredome arnhem
Palju trip kokkuvõttes maksma läks ? Muidu väga kõva, et siukseid peoloomi ka on siin, et käivad Hollandis parimatel Eventitel. Enda unistus ka minna lähiajal siis. :D

Muutis ., 07 juuli 2011 - 23:58.


#23
stuff

    Liige

  • liige
  • Postitusi:202
  • Liitus:20 veebr 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Helsingi
Defon 1 pilet, Defqon 1 bussipilet, lennupiletid, hostel (5 ööd) ja 5 päeva raiskamisraha kokku umbes 800-900€. Oleks ka kindlasti odavamalt saanud sest ma raiskasin seda raha ikka uhkelt. Ostsin põhimõtteliselt kõike mida tahtsin jne.ja ma ei tea, raha kadus lihtsalt ära. Võtsin päeval pangaautomaadist mingi 50€ välja. õhtul vaatasin rahakotti ja rahakott tühi wtf :DD Kui korra juba Amsterdami minna siis pole mõttet oma rahasi eriti lugema hakata. osta mida tahad, tee mida tahad ja mine kuhu tahad, siis tuleb reisist üliäge ;) Mingi 100 euri taskurahaga pole sinna mõtet eriti minna ;D
http://www.last.fm/user/Stuff17

Fighting for peace is like fucking for chastity

#24
face

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 228
  • Liitus:26 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:gelredome arnhem
Ei no arvata on. : D Siukse tripi põhimõte ongi see, et lõbutse ja naudi elu . :D

#25
stuff

    Liige

  • liige
  • Postitusi:202
  • Liitus:20 veebr 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Helsingi
2 videot filmisin ka ;D teine suht lühike.




http://www.last.fm/user/Stuff17

Fighting for peace is like fucking for chastity

#26
Ad1o

    Liige

  • liige
  • Postitusi:236
  • Liitus:27 veebr 2009
  • Sugu:mees
Vaatasin aftermuuvit ja reaalselt külmavärninad tulid. Kunagine must-go üritus kui vanemaks saan.

#27
Hov

    Liige

  • liige
  • Postitusi:825
  • Liitus:02 aug 2006
  • Sugu:mees
Haha selle sitahäda peale naersin :) , aga line-up oli küll massive. Peaks isegi kunagi minema





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat