Hüppa postitusele

Change

Hyundai Coupe, 2000, 1.6 [Sleepingcap]


Sellel teemal on 46 vastust

#1
Sleepingcap

    holgermets.eu

  • liige
  • Postitusi:1 128
  • Liitus:23 nov 2006
  • Sugu:mees
Mootor: 1.6 ( 85 kw )
Kütus: bensiin
Vedav sild: esimene
Käigukast: manuaal


Minu esimene auto. Olles pikaajaline Hyundai Coupe fänn, oli mu esimese auto valik üsna lihtne. Kuigi ühegi töötava ja kasutuskõlbliku isendi leidmine Eestis oli paras probleem. Mõned liiga kallid (Gen 3), mõned liiga parandatud, mõned liiga roostes ja mõned liiga avariilised, ent nüüdseks lapitud.

Värvipaksusmõõtjaga sai siis erinevaid isendeid torgitud ning sellel masinal ühtegi avariid kirjas pole, vähemalt mitte ühtegi säärast, mis ülevärvimist või pahteldamist eeldaks.

Kollane ta on ning kui ma ei eksi, siis ainuke säärase välimuse ja värviga auto Eesti pinnal. Seega kui te olete antud neljarattalist liiklemas näinud viimase 10 kuu (umbes) jooksul on selle roolis tõenäoliselt olnud mina. Masin on kaugel valmis olekust, tegemist ja hädasid tal on. Ent see kõik on osa ühest suurest protsessist mis on auto omamine.

Kilovatte tal tõepoolest pole palju, ent sellest hoolimata astub hästi. Pole õnneks väga raske jalaga ka alati, kohati, kui ilm loomulikult soosib (või vaja kuskile kohtumisele jõuda) võib natuke kiiremini küll liikuda, ent palju rullnoklust ma teostada siiski ei saa, pole tegemist n.ö. halli massi autoga - igasugune idiootsus jääb kahjuks teistel meelde.


Allpool on siis mõned pildid mis ma täna õhtupoolikul tegin. Otsustasin, et on ka aeg, mil ma oma teema siia teen - tundub popp ja noortepärane tegevus olevat ning ega ma siis ka kehvem olla saa.


Postitas pildi Postitas pildi Postitas pildiPostitas pildi


Muutis Sleepingcap, 12 juuni 2011 - 22:48.

Blogi disainer-mängurilt. Arvustused ja mõtted.
Postitas pildi

#2
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees
Kroompeeglid ei sobi minuarust. Muidu kui korralik on siis miks mitte sõita, aga mulle isiklikult ei meeldi välimus eriti.

#3
opz

    Scout

  • liige
  • Postitusi:1 376
  • Liitus:10 aug 2008
  • Sugu:mees
värv ja velg tõesti meeldib.. tahaks nüüd korralikku üldpilti ka :(
Postitas pildi

#4
Sleepingcap

    holgermets.eu

  • liige
  • Postitusi:1 128
  • Liitus:23 nov 2006
  • Sugu:mees

Huligaan, 12 juuni 2011, 23:35, kirjutas:

Kroompeeglid ei sobi minuarust. Muidu kui korralik on siis miks mitte sõita, aga mulle isiklikult ei meeldi välimus eriti.

Vaata postitust




Täiesti nõustun. Need peeglid kahjuks on kellegi eelmise omaniku omalooming. Pole nende vahetamiseni veel jõudnud - plaan mingi aeg kuskilt romulast originaalid otsida ning kas sama värvi kollaseks kui on auto või siis mustaks, et säilitada kahte primaarvärvi, milleks on kollane ja must.


Lisaks viskasin esimesse posti ka neljanda pildi, mis peaks autost ülevaatlikuma pildi andma.
Blogi disainer-mängurilt. Arvustused ja mõtted.
Postitas pildi

#5
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
lower it

//poleks uskunudki

Muutis Obey., 13 juuni 2011 - 00:21.


#6
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

Obey., 12 juuni 2011, 23:54, kirjutas:

lower it

Vaata postitust



We live in Estonia

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#7
apsu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:466
  • Liitus:05 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
ainus Korea auto, mis mulle meeldib :( Kroomid jah originaal elektriliste vastu vahetada ja peaks väga bueno olema juba. Mina ei madaldaks enam ;)
Ära targuta noormees...kaeva parem lund oma bemmi ümbert - mina kaevasin ja enam ei jaksanud, nüüd ostsin Pajero ja olen rahul. Ainult stressist vaevatud isendid -nagu sina näiteks- näitavad teistele tere asemel hambaid,mis neil lõpuks ka kurku lüüakse. Oli tore vastus?

#8
iAddict

    *

  • liige
  • Postitusi:1 226
  • Liitus:27 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Seest ka pilti saaks?
Your heart starts beating faster. The room starts feeling colder. The sweat bursts out like a million fountains in your skin. It's worse than bad...
Someone just made fun of you on the internet.

#9
Sqq

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 176
  • Liitus:09 juuni 2008
  • Sugu:mees
Mootor on jube võrr, muidu ilus ja sile auto.

#10
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Ma ainuke kellele see auto välimuselt juba ei meeldi?

#11
iAddict

    *

  • liige
  • Postitusi:1 226
  • Liitus:27 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Logit, 13 juuni 2011, 16:29, kirjutas:

Ma ainuke kellele see auto välimuselt juba ei meeldi?

Vaata postitust



Välimus on ka minu meelest nigel. Kuidagi odav või wannabe sportauto(ent siiski kaugel sellest). No offence. Veljed on kenad.
Your heart starts beating faster. The room starts feeling colder. The sweat bursts out like a million fountains in your skin. It's worse than bad...
Someone just made fun of you on the internet.

#12
Thumser

    Liige

  • liige
  • Postitusi:886
  • Liitus:10 juuni 2009
  • Sugu:mees
Mulle meeldib.. Parem kui minu romu. :(

// Parim värvivalik ka sellel autol.

Muutis Thumser, 13 juuni 2011 - 16:14.


#13
Garry

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:12 875
  • Liitus:05 juuli 2006
  • Sugu:mees
Mulle just värvivalik ei istu. Kuju on küll kena ja nagu mainitud, siis ainuke Korea auto, mis istub.
Tundud sellele ka õige omanik sõidustiili poolest olevat. Edu ja jaksu ning ootan edasisi update'i, kui aega leiad.

#14
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ainuke asi, mis veidike silma riivab on peeglid. Muidu kena isend + korralik velg all.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#15
Sony^

    Liige

  • liige
  • Postitusi:296
  • Liitus:11 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski
Palju bena võtab keskmiselt ?

Pink., 21 dets 2007, 15:56, kirjutas:

Klapid peavad arvutile taha panema.

Vaata postitust



#16
Sleepingcap

    holgermets.eu

  • liige
  • Postitusi:1 128
  • Liitus:23 nov 2006
  • Sugu:mees

Sony^, 19 juuli 2011, 16:42, kirjutas:

Palju bena võtab keskmiselt ?

Vaata postitust




Täna käisin värskelt peale tööd tankimas - üsna täpselt 9 liitrit sajale.
Blogi disainer-mängurilt. Arvustused ja mõtted.
Postitas pildi

#17
guccimucci

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 392
  • Liitus:29 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Palju umbkaudu auto väärtus on praegu? Muidu igati huvitavam ja minu arvates parem valik, kui igapäevased vanemad BMW'd Audi'd, mis tavaliselt esimesed autod.

#18
Sleepingcap

    holgermets.eu

  • liige
  • Postitusi:1 128
  • Liitus:23 nov 2006
  • Sugu:mees

guccimucci, 19 juuli 2011, 20:53, kirjutas:

Palju umbkaudu auto väärtus on praegu? Muidu igati huvitavam ja minu arvates parem valik, kui igapäevased vanemad BMW'd Audi'd, mis tavaliselt esimesed autod.

Vaata postitust



No alghind oli tal eelmine sügis ~40 tuhat.
Omalt poolt olen masinat kõvasti taastanud ja juppe vahetanud, parandanud.
Eelmistel omanikel oli kombeks asju kas "tuunida" või üleüldse ära võtta ja mitte asendada
Lisaks veel veljed/rehvid.

Niiet ma eeldan et kui rahalised kulutused/investeeringud kõik ühtekokku arvestada, siis sinna 50 tuhande kanti jääb - kuigi eks auto ise kaotab oma primaarväärtust iga aasta.

Loomulikult võib auto n.ö. unikaalne välimus Eesti pinnal ka tiba juurde anda (ei ole teisi säärase kere+värvi komboga isendeid Eestis).

Hingeliselt on ta loomulikult väärt rohkem, ent numbrit kui sellist ma nüüd anda küll ei suuda.
Blogi disainer-mängurilt. Arvustused ja mõtted.
Postitas pildi

#19
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Postitusi:2 878
  • Liitus:13 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...
Suht omanäoline, kuigi ise ei omaks seda. Välimus jätab soovida, aga noh maitse üle ei vaielda. :P
Edu!

#20
Sleepingcap

    holgermets.eu

  • liige
  • Postitusi:1 128
  • Liitus:23 nov 2006
  • Sugu:mees

Kolonel, 23 juuli 2011, 23:58, kirjutas:

Suht omanäoline, kuigi ise ei omaks seda. Välimus jätab soovida, aga noh maitse üle ei vaielda. :P
Edu!

Vaata postitust





Olen olnud pikaajaline Hyundai Coupe fänn. Paljudele ta tõenäoliselt ei istu, aga minule, nende kere ja kogu concept on väga meeltmööda.

Ning kui lõpuks sai load kätte oli aeg esimene auto leida.

Lootus oli küll, et ostan oma lemmiku, kolmanda generatsiooni hyundai coupe - ent see oli oma hinnaga ilmselgelt liig.

Üldjuhul platsidel pakuti, kui saadi teada, et otsin esimest autot, igasuguseid bemme, mõned ilmselgelt rullnokatuunitud ja mõned lihtsalt standardkujul - ent õnneks oli sel hetkel mul bemmide kohapealt mõte paigas

Need bemmid, mida ma sel hetkel endale lubada oleksin võinud - neid ma ei taha (väga ei meeldi, et keegi mind automaatselt rullnokaks tembeldaks, kui mu masinat näeks.
Ning need bemmid, mida ma tahan, ma endale lubada ei saa.


Seega bemmid olid kohe kindlasti valikust väljas.

Vahepeal oli üsna reaalne, et esimeseks masinaks saab Mitsubishi Galant. Igati tore masin, ent otsisin veel alternatiive. Alati saab endale Galandi osta, aga hea kui on ülevaade ka ülejäänud turuseisust.


Ning kui ma otsustasin üks aeg Tartusse platsidele piiluma minna - nägin ma samal päeval kahte teise generatsiooni Hyundai Coupe'd. Üks oli punane ning teine seesama kollane.

Siinkohal paljud tõenäoliselt ütleksid, et ma oleks pidanud punase soetama.

Kahjuks ainus, mille poolest oleks see masin olnud asisem - oligi tema värvus. Kõik muu oli saast.

Kolm avariid, vedrustus täiesti läbi, interior väga käes ära lastud, väga täkkeline värvilahendus - mõlgid, Air Bag puudus ning veel palju palju muud halba.

Ning kollasesse ma n.ö. armusin peale seda, kui nägin seda oma silmaga. Piltide pealt ta auto24s paistis kohe liiga tibukollane.

Samastasin seda kollast värvi ühe Opeliga, mis Pirita linnavalitsuse maja juures hängis/hängib. Aga lähemal piilumisel sain aru, et piltidel olid värvid väga paigast ning see kollane oli kõvasti tumedam ning väljakannatavam.


Kaua ma selle masinaga sõidan - ei tea hetkel öelda, ent järgmiseks masinaks tuleb ka kõikide eelduste kohaselt Hyundai Coupe - seekord siis generatsioon uuem ning kui vähegi annab - siis musta värvi.

Ent see kõik on kaugem tulevik ning hetkel ma tegelen selle masina n.ö. taastamisega ning vaikselt parendamisega.
Blogi disainer-mängurilt. Arvustused ja mõtted.
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat