Hüppa postitusele

Change

Iidsed Tulnukad (täispikk film)


Sellel teemal on 158 vastust

#141
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
no tra mida see area51 sinu arust varjab siis? isegi üks sealne töötaja on kirjutanud, et info tulnukate kohta peab tulema avalikkuse ette, ja et seda ei saa kauem inimeste ees salajases hoida.
arvata on, et seda ei taheta avalikustada - inimesed sattuksid paanikasse. ma ei viitsi oma pead vaevata üldse inimestega rääkimisega, kes lihtsalt eitavad kõike ja pole üldse avatud kuulamagi midagi. kõik ei peagi olema oma loogikaga tuletatud ja käega katsutav. O.o

mõtlesin pikalt, kas seda üldse kirjutada siia, aga minu vanaema ja vanaisa on ka mingit asja õhus näinud. nende kirjelduse järgi oli umbes 7 suhteliselt eemal üksteisest olevat punast tulukest taevas, mis püsisid ühe koha peal ja mingi hetk kadusid ära lihtsalt. mõlemad, nii vanaema kui vanaisa nägid seda mingi 30 a tagasi. vanaema veel rääkis, et tal läks pilt uduseks ja värki lols. aga kuna vanaisa nägi sama asja kõrvalt (mis teeb sellest 2 tunnistajat), siis vaevalt, et see mingi hallutsinatsioon oli.

Muutis Billy Boy, 28 juuni 2011 - 18:49.


#142
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Seeme, 28 juuni 2011, 14:06, kirjutas:

XchopperX, 28 juuni 2011, 13:12, kirjutas:

Elekter on looduslik nähtus, täitsa võimalik, et neil õnnestus seda mingil skaalal rakendada sarnaselt nagu seda ajaloo raamatute järgi tegi esmakordselt Edison (Ka Columbus ei olnud esimene eurooplane kes Ameerikasse jõudis hoolimata sellest, et igas ajaloo raamatus on endiselt kirjas, et Columbus avastas ameerika).
Veel varasemast ajast on olemas ka Baghadadi patarei, mis vase ja happe koosmõjul toodab nõrka elektrivoolu, mida suure tõenäosusega kasutati galvaanimiseks.

Vaata postitust




Ühel hetkel räägid, et kõik, millel pole teaduslikku kinnitust on bs. Nüüd ajad ise juba "võimalik" ja "tõenäoliselt" juttu. Võimalik, et inimestel õnnestus elektrit ammutada, suure tõenäosusega kasutati Baghdadi patareid galvaanimiseks, aga kohe kindlasti mitte ei ole tulnukad maad külastanud, sest sellel puudub vettpidav tõestus. Sul on tulnukatega mingi isiklik kana kitkuda v?

Pealegi, need samad tulnukate teooriat ümber lükkavad onud, keda sina nii tulihingeliselt kummardad, on väitnud, et Baghdadi patarei ei tõesta midagi, sest sääraseid reaktsioone esineb looduses mujalgi või on üks keemiline reaktsioon sinu jaoks piisav tõestus, et inimesed suutsid elektrilaenguga iidsel ajal ümber käia?

Vaata postitust



Ehk sa suudaksid mu postitusi vähemasti korralikult läbi lugeda, enne kui neid kommenteerima hakkad?
Palun näita mulle ette üks koht, kus ma olen öelnud, et tulnukaid pole olemas, või et nad pole kunagi maad külastanud. Ma just kirjutasin, et ma olen avatud meelega inimene ja ei välista mitte midagi, minu poolest võivad jumal ja lihavõttejänes ka olemas olla, aga kuni puuduvad põhjapanevad tõendid asjadest, siis mina neid usu.

Ma räägin, et MINA EI USU (ega mõista kuidas teised usuvad) asju enne kui on olemas tõestus. Kõik on võimalik ja hüpoteese ja teooriaid on metsikult, kuidas ma saan rääkida hüpoteesidest kasutamata sõnu "võibolla", "võimalik", "on tõenäoline" jne. ? Ma tõin välja teise hüpoteesi, et inimesed võisid elektrit, kui looduslikku nähtust, samamoodi juhuslikult kasutama õppida nagu tuld - mitte kuskil ei väitnud ma, et see nii kindlasti olema peaks või et see lükkab ümber mingi tulnukateooria.
Samamoodi baghdadi patarei - hetkel pole mitte ühtegi teist loogilist seletust leitud sellisele objektile, mis toodab väga nõrka elektrivoolu - mingit elektripirni ta põlema ei pane ning muid loogilisi ideid hetkel teadlastel ei ole. Arvestades, et samast ajast pärineb mitmeid galvaanitud esemeid ning baghdadi patarei rekonstrutsiooni abil suudeti seda protsessi üsna edukalt korrata tundub see hetkel kõige loogilisem seletus - sinu hea meeleks toon veel eraldi välja, et see ei ole fakt.

Need on vaid minupoolsed oletused selle vastu, kuidas antiikne elekter ei ole jällegi mingi kindel tõestus tulnukate olemasolust.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#143
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008

timofeie, 28 juuni 2011, 19:04, kirjutas:

Rassipassi, 28 juuni 2011, 17:37, kirjutas:

Inimesed pole lollid, sina oled, tulnukate käsilane Maa peal.
Sinuga pole enam mõtet vaieldagi ja tundub, et siin foorumis pole enam erit palju tarku inimesi jäänud. Enamus usuvad, et meil käis siin Stargate SG-1 Apophis ja Anubis jpm meid orjastamas. Mulle Stargate meeldis, aga palun teid, hankige omale mõtelmisvõime ja ärge jääge sellist jama uskuma.

Vaata postitust



Jah!! teised on lollid, sina oled tark!

Vaata postitust





Jeeez, hea, et aru said.
Aga tegelikult Billy Boy, kas ma olen öelnud, et tulnukaid pole olemas?
Ei.
Ma ütlesin, et vaevalt nad inimesi on õpetanud mingeid monumente ehitama.
Ma ei oska Area 51 kohta midagi öelda, sest seal midagi varjatakse, kindlasti USA super-tehnoloogilisi saavutusij a võib-olla ka mingeid allakukkunud UFO-si, aga kordan veelkord: Miks peaks tulnukad käima õpetama Maa inimesi mingeid hauakambreid ja kahtlaseid monumente ehitama?

#144
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ma olen juba kõik ära seletanud. tulnukad kasutasid inimesi ära ja inimesed pidasid neid jumalateks. püstitasid neile igasugu asju, ehitasid püramiidid. paljud ehitusmaterjalid on selliselt lihvitud/neisse augud puuritud millega tänapäevagi tehnika hätta jääks/milleks tänapäeva tehnika võimeline pole. vot nii. sedasi on lood. ja see on ära tõestatud.

#145
Rummu

    I was blind, but now I see.

  • liige
  • Postitusi:976
  • Liitus:01 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

MaqDaRooster, 28 juuni 2011, 19:39, kirjutas:

Rummu, 28 juuni 2011, 17:31, kirjutas:

50min vaatasin siis viskas üle, ei viitsi kuulata oma arust kõvasi teadlasi, kes ajavad et nendel on õigus ja see on ainus tõde.

Vaata postitust



Mitte keegi ei öelnud, et neil on õigus. Lihtsalt oletati, et see võis nii olla ja nad tõid välja fakte, miks see nii võis olla. Kahju, et filmi lõpuni ei vaadanud, siis muidugi ei näe, mis tegelikult oli.

Vaata postitust



See kirjaniku tüüp muud ei väitnudki,et iga "fakt" oli tõestus maavälisest elust.

#146
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees

Rassipassi, 28 juuni 2011, 20:59, kirjutas:

timofeie, 28 juuni 2011, 19:04, kirjutas:

Rassipassi, 28 juuni 2011, 17:37, kirjutas:

Inimesed pole lollid, sina oled, tulnukate käsilane Maa peal.
Sinuga pole enam mõtet vaieldagi ja tundub, et siin foorumis pole enam erit palju tarku inimesi jäänud. Enamus usuvad, et meil käis siin Stargate SG-1 Apophis ja Anubis jpm meid orjastamas. Mulle Stargate meeldis, aga palun teid, hankige omale mõtelmisvõime ja ärge jääge sellist jama uskuma.

Vaata postitust



Jah!! teised on lollid, sina oled tark!

Vaata postitust





Jeeez, hea, et aru said.
Aga tegelikult Billy Boy, kas ma olen öelnud, et tulnukaid pole olemas?
Ei.
Ma ütlesin, et vaevalt nad inimesi on õpetanud mingeid monumente ehitama.
Ma ei oska Area 51 kohta midagi öelda, sest seal midagi varjatakse, kindlasti USA super-tehnoloogilisi saavutusij a võib-olla ka mingeid allakukkunud UFO-si, aga kordan veelkord: Miks peaks tulnukad käima õpetama Maa inimesi mingeid hauakambreid ja kahtlaseid monumente ehitama?

Vaata postitust






Kuna nad olid jumalad inimestele :angry: . Nagu 21 man ka ütles siis mind pani just mõtlema see, et need lõiked/lihvimised ja suurused mis neil kividel on, siis neid ei ole võimalik isegi tänapäevaste vahenditega nii teha. :D

#147
Reazer

    Do, or do not. There is no 'try'.

  • liige
  • Postitusi:1 977
  • Liitus:14 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
vaatasin ka selle ära ja tõesti oli väga huvitav kuulata ja vaadata.. kõige huvitavam oli minumeelest see, kui näidati erinevaid skulptuure ja koopamaalinguid vms ning ehitisi, mis olid ülima täpsusega ehitatud, sest tõesti, kuidas oli võimalik teha nii täpseid lõikeid kividesse, nagu videos näidatud oli, igatahes palju on selliseid küsimusi, millele vastust pole ja ega ilmselt ei tulegi, kui ei leita piisavalt vettpidavaid tõendeid

#148
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Ancient Aliens Season 1:
http://thepiratebay.org/torrent/5805724/An...ason.1.Complete

Ancient Aliens Season 2:
http://thepiratebay.org/torrent/6084366/Hi...iens_-_Season_2


Plaan on kõik läbi vaadata, hetkel olen 3. episoodi juures. Kõik osad 1 tund 30min pikad suht.

Muutis Иван, 28 juuni 2011 - 21:31.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#149
JUTA

    Liige

  • liige
  • Postitusi:582
  • Liitus:25 sept 2009
  • Sugu:mees
kõik läbi vaadatud, huvitavam osa oli see, et arvatavasti Hitler sai abi tulnukatelt, miks muidu nii palju arenenum relvastik jne tal oli.
When a man loves a woman very much, they lay down and the man gives the woman 20 dollars.

#150
K0Pka

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:16 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

JUTA, 29 juuni 2011, 10:11, kirjutas:

kõik läbi vaadatud, huvitavam osa oli see, et arvatavasti Hitler sai abi tulnukatelt, miks muidu nii palju arenenum relvastik jne tal oli.

Vaata postitust



Saksa teadlased olid lihtsalt sellel ajal hiilgava teadmistega, hiljem liitlasväed pidasid neile jahti, kes nad oma käsutusse saab aga Ameeriklased olid kiiremad.
Muidugi nende teadlaste kohta on igasuguseid jutte, vaadake youtube`st dokumentaali "Secret Space", siis seal oli kirjas nii, et Hitler andis käsu teha Ufodest pilte ja uurida neid vms. Igast jama on seal youtubes, igaühel on oma teooria. Võib-olla on miski neis tõtt aga alati on asjad üles paisutatud ja ulmelisemaks loodud.

Vaatasin ka selle video lõpuni, kuid siiski uskuma ei jäänud, usun, et kõik need saavutused tegid inimesed ise, ilma "jumalate" abita. Ega kõik inimesed ei ole olnud lollid, oli ka tarku ka sellistel aegadel aga nende elu jäi lühikeseks, sest oma kuningast/vaaraost ei tohtinud targem olla, mis tõi arvatavasti surmanuhtluse. Või nagu keskajal, kes uskus, et maa tiirleb ümber päikese, on nõid või saatan ja põletati tuleriidal.

#151
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

kosmonaut, 25 juuni 2011, 00:08, kirjutas:

Kui ilma subideta hakkama saab siis on seda 2 seasonit youtubes.  :angry:

Vaata postitust




Ma olen kõik need igavusest ära vaadanud :D

#152
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

K0Pka, 29 juuni 2011, 11:48, kirjutas:

JUTA, 29 juuni 2011, 10:11, kirjutas:

kõik läbi vaadatud, huvitavam osa oli see, et arvatavasti Hitler sai abi tulnukatelt, miks muidu nii palju arenenum relvastik jne tal oli.

Vaata postitust



Saksa teadlased olid lihtsalt sellel ajal hiilgava teadmistega, hiljem liitlasväed pidasid neile jahti, kes nad oma käsutusse saab aga Ameeriklased olid kiiremad.
Muidugi nende teadlaste kohta on igasuguseid jutte, vaadake youtube`st dokumentaali "Secret Space", siis seal oli kirjas nii, et Hitler andis käsu teha Ufodest pilte ja uurida neid vms. Igast jama on seal youtubes, igaühel on oma teooria. Võib-olla on miski neis tõtt aga alati on asjad üles paisutatud ja ulmelisemaks loodud.

Vaatasin ka selle video lõpuni, kuid siiski uskuma ei jäänud, usun, et kõik need saavutused tegid inimesed ise, ilma "jumalate" abita. Ega kõik inimesed ei ole olnud lollid, oli ka tarku ka sellistel aegadel aga nende elu jäi lühikeseks, sest oma kuningast/vaaraost ei tohtinud targem olla, mis tõi arvatavasti surmanuhtluse. Või nagu keskajal, kes uskus, et maa tiirleb ümber päikese, on nõid või saatan ja põletati tuleriidal.

Vaata postitust



:D
1) Kuningatel ja vaaraodel olid nõunikud, kelle kogu eksistentsi eesmärk oli olla kuningast/vaaraost targem ja talle nõu anda.
2) Need inimesed kellest sa räägid ei ole teadlased, lihtsalt inimesed kes kujutavad ette, et nad teevad teadust.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#153
K0Pka

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:16 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Olgu nagu on aga lihtsalt ütlen, et ei usu filmi väiteid, et tulnukad aitasid inimesi jne. Kahju inimesest, kes terve elu on otsinud tõendeid selle kohta, mida ei ole olemas.

#154
Reazer

    Do, or do not. There is no 'try'.

  • liige
  • Postitusi:1 977
  • Liitus:14 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
tulnukad ei pruukinud kedagi aidata, aga hämmastav on nende ehitiste juures ntx ikkagi see, et osad ehitised on lihtsalt ülima täpsusega tehtud, mida tol ajal oli ilmselt suht võimatu teha, tänapäeva masinatega jms saaks kindlasti järgi teha, aga nii ammu, see on juba müstika, kuidas seda teha suudeti, skulptuuridest vb otsitakse tõesti seda, mida ise tahetakse näha, nagu olid seal need, kus nad rääkisid, et astronaudi kostüüm seljas jmsjms, kuid siiski, tol ajal oli midagi, millest keegi teadlik pole, see on minu arvamus

#155
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees
Mõnda asja on isegi praeguste masinatega keeruline järgi teha.

#156
Zinder

    No excuses.

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:06 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga/Tartu
Vaatasin läbi, eriti lahe oli see, kuidas need püramiidid paiknevad.
Kuidas Maiad välja surid üldse ?

#157
K0Pka

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:16 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Zinder, 30 juuni 2011, 20:11, kirjutas:

Vaatasin läbi, eriti lahe oli see, kuidas need püramiidid paiknevad.
Kuidas Maiad välja surid üldse ?

Vaata postitust




Wikipedia kirjutas:

The Maya peoples never disappeared, neither at the time of the Classic period decline nor with the arrival of the Spanish conquistadores and the subsequent Spanish colonization of the Americas.


Maiad ei ole veel väljasurnud, neid on umbes 7. millionit, pesitsevad Mehhikos ja muudes Kesk-Ameerika riikides. Ehk neid on rohkem kui eestlasi.

Muutis K0Pka, 30 juuni 2011 - 18:33.


#158
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna


http://starchildproject.com/

Ega's midagi, hea et sedagi.


#159
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Zinder, 30 juuni 2011, 19:11, kirjutas:

Vaatasin läbi, eriti lahe oli see, kuidas need püramiidid paiknevad.
Kuidas Maiad välja surid üldse ?

Vaata postitust



Maiad ei surnud välja (inimeste kohta ei saa seda terminit üldse kasutada), nende tsivilisatsioon lihtsalt lagunes, nad jätsid teadmata põhjustel oma suured linnad mahad ja liikusid mujale ümberkaudsetele aladele.

Selleks ajaks kui konkistadoorid sinna jõudsid, polnud nende tsivilisatsiooni enam ammu olemas olnud.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat