Hüppa postitusele

Change

Õllesummer 2011


Sellel teemal on 75 vastust

#41
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

Joss., 7 juuli 2011, 14:20, kirjutas:

Palun, neiud, see, et te issi juures liiva käite kärutamas ei tee teist töö inimest. Mida ma üritan väita, on see, et 18 aastaseks saamine ei tee teist veel täiskasvand inimest ja alkoholile pühendatud festival ei ole just teile  :D . Muidugi ma saan aru, noku läks karvaseks ja autokool on poolepeal, võib suure inimese tunne tekkida küll juba, aga paraku nii see ei ole:(.

Vaata postitust



Tead mis ma ütlen sulle või ? See, et sa oma 50 punktiste eksamitulemustega oled elulõpuni hauakaevajaks määratud ja käid oma kuse pauside ajal noorte foorumites isa mängimas ei ole ju tegelikult mitte sittagi väärt. Töömees meil rsk.

#42
blueskies

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:13 märts 2011
  • Sugu:mees

Mark., 7 juuli 2011, 14:36, kirjutas:

Joss., 7 juuli 2011, 14:20, kirjutas:

Palun, neiud, see, et te issi juures liiva käite kärutamas ei tee teist töö inimest. Mida ma üritan väita, on see, et 18 aastaseks saamine ei tee teist veel täiskasvand inimest ja alkoholile pühendatud festival ei ole just teile  :2nksa: . Muidugi ma saan aru, noku läks karvaseks ja autokool on poolepeal, võib suure inimese tunne tekkida küll juba, aga paraku nii see ei ole:(.

Vaata postitust



Tead mis ma ütlen sulle või ? See, et sa oma 50 punktiste eksamitulemustega oled elulõpuni hauakaevajaks määratud ja käid oma kuse pauside ajal noorte foorumites isa mängimas ei ole ju tegelikult mitte sittagi väärt. Töömees meil rsk.

Vaata postitust



Pole välja lugenud, et Joss. on ennast isaks nimetanud. Vaatan, et oled ta kohta eeltööd teinud, tubli saavutus. See, et te nii reageerite, tähendabki, et te oletegi sellised, nagu Joss. väidab. Ning, mis puudutab suviti tööl käimisesse, siis, see ei tee teist kohe iseisesvaid täiskasvanud inimesi.
Tänavune õllekas tundub eriti kehvasti orgunnitud olevat, too peanaine tundub juba natukene imelike väljaütlemistega olevat, ega siis sealt midagi head tulla saagi :D

#43
PuuTagaIlves1

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 161
  • Liitus:21 nov 2009
  • Sugu:mees
Joss sa oled vist alaarenenud, kui sul selline vaade gümnasistide lõpetajatest on..

#44
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Joss., 7 juuli 2011, 14:20, kirjutas:

Palun, neiud, see, et te issi juures liiva käite kärutamas ei tee teist töö inimest. Mida ma üritan väita, on see, et 18 aastaseks saamine ei tee teist veel täiskasvand inimest ja alkoholile pühendatud festival ei ole just teile  :D . Muidugi ma saan aru, noku läks karvaseks ja autokool on poolepeal, võib suure inimese tunne tekkida küll juba, aga paraku nii see ei ole:(.

Vaata postitust



See, et sul kolmene bemm liisingus on, ei anna sulle õigust siin hambaid pesta, kukk raisk.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#45
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

blueskies, 7 juuli 2011, 14:46, kirjutas:

Mark., 7 juuli 2011, 14:36, kirjutas:

Joss., 7 juuli 2011, 14:20, kirjutas:

Palun, neiud, see, et te issi juures liiva käite kärutamas ei tee teist töö inimest. Mida ma üritan väita, on see, et 18 aastaseks saamine ei tee teist veel täiskasvand inimest ja alkoholile pühendatud festival ei ole just teile  :2nksa: . Muidugi ma saan aru, noku läks karvaseks ja autokool on poolepeal, võib suure inimese tunne tekkida küll juba, aga paraku nii see ei ole:(.

Vaata postitust



Tead mis ma ütlen sulle või ? See, et sa oma 50 punktiste eksamitulemustega oled elulõpuni hauakaevajaks määratud ja käid oma kuse pauside ajal noorte foorumites isa mängimas ei ole ju tegelikult mitte sittagi väärt. Töömees meil rsk.

Vaata postitust



Pole välja lugenud, et Joss. on ennast isaks nimetanud. Vaatan, et oled ta kohta eeltööd teinud, tubli saavutus. See, et te nii reageerite, tähendabki, et te oletegi sellised, nagu Joss. väidab. Ning, mis puudutab suviti tööl käimisesse, siis, see ei tee teist kohe iseisesvaid täiskasvanud inimesi.
Tänavune õllekas tundub eriti kehvasti orgunnitud olevat, too peanaine tundub juba natukene imelike väljaütlemistega olevat, ega siis sealt midagi head tulla saagi :D

Vaata postitust



Kooli kõrvalt tööl käimisest oled midagi kuulnud ? Kopp ees inimestest, kes üldistavad, tal ei ole õrna aimugi kas mina või s2mmy või Raekv0n käivad tööl või mitte ja üldse mida kuradit see tööl käimine siia puutub ? See on õllesummeri teema, Eestis võib 18 aastane isik alkoholi tarbida, miks ta ei või seda teha õllesummeril, sellepärast et ta ei käi tööl ?

#46
keex ,

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 411
  • Liitus:17 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
The fuck? Mis puutub töö tegemine Õllesummerisse?

Ise ei plaani minna, kuid eks näis kuidas jumal juhatab.

Muutis keex ,, 07 juuli 2011 - 14:46.


#47
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
Õllele pühendatud festival, ega jah see Cranberries oli ka õllevines kodanikele niisama vahtimiseks tellitud sinna.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#48
-s2mmy-

    Suicide Bomber

  • liige
  • Postitusi:1 103
  • Liitus:22 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa/Pärnu
Töö puutub vist niipalju teemasse, et Joss ei teeni miskit. Elab ise vanemate kulul ja kuna nüüd taskuraha ei saand. Vahib kibestunult monitori ja pritsib sülge ilma asjata

"Mida ma üritan väita, on see, et 18 aastaseks saamine ei tee teist veel täiskasvand inimest ja alkoholile pühendatud festival ei ole just teile . Muidugi ma saan aru, noku läks karvaseks ja autokool on poolepeal"

Et siis sul läks noku eelmine aasta karvaseks? Vaeseke

Ise 19 ja kritiseerid 18. aastaseid. Püüa olla

Muutis -s2mmy-, 07 juuli 2011 - 19:48.


#49
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Normaalsetel inimestel ei lähegi noku karvaseks.

Paistab, et ma ikka satun õllekale, aga raisk surnud olekus.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#50
blueskies

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:13 märts 2011
  • Sugu:mees
Vb mõtles Joss. seda, et noorte, (kaasaarvatud mina) koht pole igal võimalikul võimalusel end purju juua ning õllesummer just seda tähendabki - peibutatakse noori alkoholi tarbima, peaasi, et pidu kasumit teeniks :D Kui järele mõelda, siis liialt tihti saab alkoholi ikka tarbitud :2nksa:

#51
-s2mmy-

    Suicide Bomber

  • liige
  • Postitusi:1 103
  • Liitus:22 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa/Pärnu

blueskies, 7 juuli 2011, 22:47, kirjutas:

Vb mõtles Joss. seda, et noorte, (kaasaarvatud mina) koht pole igal võimalikul võimalusel end purju juua ning õllesummer just seda tähendabki - peibutatakse noori alkoholi tarbima, peaasi, et pidu kasumit teeniks  :D  Kui järele mõelda, siis liialt tihti saab alkoholi ikka tarbitud  :2nksa:

Vaata postitust




Olen pettunud sinus
Aga eks me saa ka sinuta Eesti joomises esimesele kohale

#52
Erti

    Liige

  • liige
  • Postitusi:854
  • Liitus:23 aug 2004
joss=hero haha, kõik läksid mingi ketasse
weak muggles are WEAK

anyhose, ise õllesummerile ei kipu, võibolla mõni teine aasta, aga kõigile kes lähevad, have fun
Postitas pildi

#53
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mida te ambaalid ägisete siin, Mark and co eesotsas. Mine joo nurga taga mahtra viina ja tunne ennast kõva mehena, noku karvane ja kooli kõrvalt töö, palju õnne sulle elus edasi jõudmisel. Loodan, et lõpetate oma kutseka ikka ilusti ära ja saate Tallinnasse uusi kuure ja koerakuute püsti panna, seejärel töö kõrvalt Bockist nina täis tõmmata ja pealinnas Toonikus piffidelt püksid jalast.
Aplaus, Eesti rahvas.

//S2mmy, idiootsuse etalon tuleb sinu kätte vast, õnne.

Muutis Tankist, 08 juuli 2011 - 20:46.

"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#54
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

Tankist, 8 juuli 2011, 21:42, kirjutas:

Mida te ambaalid ägisete siin, Mark and co eesotsas. Mine joo nurga taga mahtra viina ja tunne ennast kõva mehena, noku karvane ja kooli kõrvalt töö, palju õnne sulle elus edasi jõudmisel. Loodan, et lõpetate oma kutseka ikka ilusti ära ja saate Tallinnasse uusi kuure ja koerakuute püsti panna, seejärel töö kõrvalt Bockist nina täis tõmmata ja pealinnas Toonikus piffidelt püksid jalast.
Aplaus, Eesti rahvas.

//S2mmy, idiootsuse etalon tuleb sinu kätte vast, õnne.

Vaata postitust



:P:D mõtlesin, et ei pea siia teemasse rohkem midagi kirjutama, aga jälle tuli välja mingi tont, kes maast ega ilmast mitte midagi ei taju ja hakkab üldistama. Teiste eest kahjuks rääkida ei saa, aga mina ei käi kutsekas :D Ma teenin oma praeguse tööga rohkem kui sina üldse kunagi teenima hakkad. Näe onju tore kui pannakse täiesti huupi. (kuigi mu jutus on rohkem tõde kui Jossi. ja sinu postitustes kokku)


Tankist, sa oled rumal inimene :D

teine edit: mis comebacki sa siis ootasid, nagu sa ütlesid, siis "seinaga ei ole mõtet vaielda".

Muutis Mark., 08 juuli 2011 - 22:41.


#55
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Tsitaat

:D:D mõtlesin, et ei pea siia teemasse rohkem midagi kirjutama, aga jälle tuli välja mingi tont, kes maast ega ilmast mitte midagi ei taju ja hakkab üldistama. Teiste eest kahjuks rääkida ei saa, aga mina ei käi kutsekas  :P Ma teenin oma praeguse tööga rohkem kui sina üldse kunagi teenima hakkad. Näe onju tore kui pannakse täiesti huupi. (kuigi mu jutus on rohkem tõde kui Jossi. ja sinu postitustes kokku)

Vaata postitust



Ma ei pruugigi tajuda midagi maast ja ilmast, aga seda võin julgelt väita, et teie, noormees, tajute veel vähem. Samas seinaga pole mõtet vaielda, looduslik valik teeb ise oma töö. See mis on sulle tõde, võib kellelgi teisele tunduda täieliku sitana, mõtle oma väikseset maailmast suti väljapoole ka ning siis tajud ka üldpilti paremini, soovin edu.

Õllekale see aasta ei kutsu miski, zombie oleks olnud hea, aga noh, mis seals ikka.

//Kõva comeback, rumal inimene.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#56
Zinder

    No excuses.

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:06 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga/Tartu
Mida kuradit te ajate siin teemas? Suured mehed ju.
Ise homme parimate sõpradega siis õllekale !!!!
Tuleb raju NV FCUK YEA!

#57
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees
See aasta pidi jube feil olema esinejate poolest, aga alkohol on ikka hea :D Nagu iga aasta:P

#58
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007
Kui ma nüüd ühest fb postitusest õigesti aru sain, siis the Cranberries-e asemel tuleb *trummipõrin*



























Koit Toome. :D

Muutis Mark., 08 juuli 2011 - 23:39.


#59
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Mark., 9 juuli 2011, 00:39, kirjutas:

Kui ma nüüd ühest fb postitusest õigesti aru sain, siis the Cranberries-e asemel tuleb *trummipõrin*
Koit Toome.  :D

Vaata postitust



Kuidas see võimalik on, et Koit juba enne esinejate nimekirjas ei olnud?
Ma olen pettunud Õllesummeri korralduslikus pooles. Siiralt eeldasin kohata Koitu igal üritusel see suvi, kuid mis tuleb välja! Selline prestiižne muusikafestival nagu Õllesummer ilma herr Toometa? Väga õnnelik, et see viga sai parandatud.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#60
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

G.B., 10 juuli 2011, 20:09, kirjutas:

Mark., 9 juuli 2011, 00:39, kirjutas:

Kui ma nüüd ühest fb postitusest õigesti aru sain, siis the Cranberries-e asemel tuleb *trummipõrin*
Koit Toome.  :D

Vaata postitust



Kuidas see võimalik on, et Koit juba enne esinejate nimekirjas ei olnud?
Ma olen pettunud Õllesummeri korralduslikus pooles. Siiralt eeldasin kohata Koitu igal üritusel see suvi, kuid mis tuleb välja! Selline prestiižne muusikafestival nagu Õllesummer ilma herr Toometa? Väga õnnelik, et see viga sai parandatud.

Vaata postitust



Ole mureta, Koit oleks ikka esinenud, lihtsalt pealava asemel Estrella laval. Ise käisin eile ja noo pean ütlema, et vinge oli kui va. inimesed, kes laulukaare all õlle maha ajasid :P





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat