Hüppa postitusele

Change

Kas kannad kondoomi kaasas?


Sellel teemal on 41 vastust

Hääletus: Kas sinul on kondoom kaasas? (256 liiget on hääli andnud)

Kas sinul on kondoom kaasas?

  1. Kannan alati kondoomi kaasas (45 häält [17.18%])

    Häälte protsent: 17.18%

  2. Võtan kondoomi kaasa vaid siis, kui lähen õhtul välja (73 häält [27.86%])

    Häälte protsent: 27.86%

  3. Kondoom on partneri mure (8 häält [3.05%])

    Häälte protsent: 3.05%

  4. Ei kanna kondoomi kunagi kaasas (96 häält [36.64%])

    Häälte protsent: 36.64%

  5. Mis see kondoom veel on? (40 häält [15.27%])

    Häälte protsent: 15.27%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#41
Keku

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:31
  • Liitus:08 jaan 2014
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Siin ja seal
Seda teemat lugedes tuli meelde tore juhtum seoses kondoomide kaasaskandmisega, pohyolo, jagan seda Teiega ka.

Käisin nimelt eelmisel aastal Viru Vanglas ja nagu teadagi, on seal päris karmid turvameetmed. Kõiksugu vidinad tuleb sealt turvalindi-värgendusest läbi lasta, mis koti sisu näitab jne.
Nonii, panin siis oma vidinad sinna lindile ja jäin ootama. Küll see turvamees siis uuris ja puuris, mõtlesin, et miks ta mu nänni niimoodi jõllitab. Kui asjad uuesti kätte sain, vaatas see turva mulle veel kuidagi mittemõistva-pahakspaneva-lihtsalt-imeliku näoga otsa. Pärast oma rahakotis tuhnides tuli meelde, et mul olid seal ju kondoomid, äkki ta neid uuriski. Mõtles ehk, et lähen vanglasse vange seksutama või midagi taolist. :D

#42
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Üldiselt ei ole mingi 10 aastat kaasas kandnud pidevalt kaasas, sest suhtes olnud erinevate tüdrukutega, kellega kindel värk, ning nad ise on pillide peal olnud. Väga mugav ja iseenesest mõistetav ka mu arust. Aga kui selline single olemise periood on, siis muidugi välja minnes kaasas, sest mine tea, mis juhtuda võib. Tavaliselt muidugi ei juhtu, lol. Mitte, et ma naiste tähelepanu ei koidaks - vastupidi - aga pole ise lihtsalt eriti sedasorti tüüp, kes keppimisejutuga kellelegi peale lendaks. Kui mõni sloot oma sugarwallsidele täidet on tahtnud, siis tavaliselt on ka tal endal kaitsevahend olemas olnud. Muidugi on ka sellist juttu kuulda saanud, et "ära muretse, mul tegelt kutt olemas ja võtan pille" või "tule kõhu peale", aga päris randomitega sellist asja ikka ei harrasta :D

Hetkel, mil mingit kindlat suhet pole, siis kondoom ikka alati võtta kuskilt - kas kotis või pükstetaskus, kuid tavaliselt on partneril ka olemas, nii et väga ei muretse selle pärast kas on kaasas või mitte.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat