Jump to content

Change

NeoNeti foorum on uuendatud! [2011]


  • You cannot reply to this topic
356 replies to this topic

Poll: NeoNeti foorum on uuendatud! [2011] (320 member(s) have cast votes)

Kas teile meeldib meie uus foorum?

  1. jah (156 votes [48.75%])

    Percentage of vote: 48.75%

  2. Ei (164 votes [51.25%])

    Percentage of vote: 51.25%

Vote Guests cannot vote

#261
Wings

    derp

  • liige
  • Posts:1,475
  • Joined:10 Sep 2009
  • Sugu:mees
Iga kord kui ma login välja, kaovad teatud salvestatud settingud (Recent Topics, mille ma olin eemaldanud; taustavärv)

#262
Neo

    Liige

  • auliige
  • Posts:1,362
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustAsdfg, 30 September 2011 - 15:17, kirjutas:

353kb 379x516 pmg image

Meil on praegu piirang: pildi max suurus 150kb ja max mõõtmed 600px kummaski suunas

Vaata postitustWings, 30 September 2011 - 16:03, kirjutas:

Iga kord kui ma login välja, kaovad teatud salvestatud settingud (Recent Topics, mille ma olin eemaldanud; taustavärv)

See võib olla seotud sellega, et su setingud on seotud sinu kasutajaga. Kui välja logid, pole enam tegemist sinu kasutajaga ja sa näed midagi muud. Kas sisse logides on jälle kõik korras? Kui jah, siis see seletab asja.

#263
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Posts:3,783
  • Joined:17 Nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Peab mainima, et ma hakkan ära harjuma tasapisi. :D
Natuke võõras on ja paljusid funktsioone veel ei kasuta aga eks näis. :)
tra sa oled veel lollim kui mina

#264
Huu?

    ufo

  • liige
  • Posts:943
  • Joined:22 Jul 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Taebla
täitsa vinks-vonks ju

#265
Wings

    derp

  • liige
  • Posts:1,475
  • Joined:10 Sep 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustNeo, 30 September 2011 - 16:12, kirjutas:

Vaata postitustAsdfg, 30 September 2011 - 15:17, kirjutas:

353kb 379x516 pmg image

Meil on praegu piirang: pildi max suurus 150kb ja max mõõtmed 600px kummaski suunas

Vaata postitustWings, 30 September 2011 - 16:03, kirjutas:

Iga kord kui ma login välja, kaovad teatud salvestatud settingud (Recent Topics, mille ma olin eemaldanud; taustavärv)

See võib olla seotud sellega, et su setingud on seotud sinu kasutajaga. Kui välja logid, pole enam tegemist sinu kasutajaga ja sa näed midagi muud. Kas sisse logides on jälle kõik korras? Kui jah, siis see seletab asja.

See on siiski ikka nõnda, et minu kasutaja pealt sätestatud settingud ei salvesta end jäädavalt, ehk välja logides ja uuesti sisse logides ootab mind ees foorumi default settingud.

#266
Neo

    Liige

  • auliige
  • Posts:1,362
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustWings, 30 September 2011 - 18:16, kirjutas:

See on siiski ikka nõnda, et minu kasutaja pealt sätestatud settingud ei salvesta end jäädavalt, ehk välja logides ja uuesti sisse logides ootab mind ees foorumi default settingud.
Millist brauserit ja selle versiooni sa kasutad? Äkki on sul mingit sorti cookiede puhastamine sisse lülitatud? Testisin Chrome 14, FF6 ja IE9-ga, kõigis töötas.

#267
Wings

    derp

  • liige
  • Posts:1,475
  • Joined:10 Sep 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustNeo, 30 September 2011 - 18:57, kirjutas:

Vaata postitustWings, 30 September 2011 - 18:16, kirjutas:

See on siiski ikka nõnda, et minu kasutaja pealt sätestatud settingud ei salvesta end jäädavalt, ehk välja logides ja uuesti sisse logides ootab mind ees foorumi default settingud.
Millist brauserit ja selle versiooni sa kasutad? Äkki on sul mingit sorti cookiede puhastamine sisse lülitatud? Testisin Chrome 14, FF6 ja IE9-ga, kõigis töötas.

Vabandan, selgitasin probleemi veidi valesti. Nimelt jah, kasutan ccleanerit, mis puhastab ka küpsised ja mis on alati mul kasutaja välja loginud. Aga sellegipoolest settingud jäävadki kustuma küpsiste puhastamisel? Sellisel juhul tuleb ccleaneris Neoneti jaoks erand teha.

Edited by Wings, 30 September 2011 - 19:59.


#268
Neo

    Liige

  • auliige
  • Posts:1,362
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustWings, 30 September 2011 - 19:59, kirjutas:

Vabandan, selgitasin probleemi veidi valesti. Nimelt jah, kasutan ccleanerit, mis puhastab ka küpsised ja mis on alati mul kasutaja välja loginud. Aga sellegipoolest settingud jäävadki kustuma küpsiste puhastamisel? Sellisel juhul tuleb ccleaneris Neoneti jaoks erand teha.
Sisselogimisi ja skinni tausta salvestatakse cookiedesse, ja nende kustutamine seletab probleemi. Neoneti jaoks erand ccleaneris oleks kindel lahendus.

#269
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Posts:7,126
  • Joined:01 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kõige rohkem häirib mind see, et "view new content" alt kaovad nüüd ära teemad mida sa juba vaadanud oled, nii kaob järg täiesti ära ja jube raske on üles leida jälle neid asju mida sa just vaatasid, aga tahad uuesti näha. Ma tavaliselt ei vaatagi, mis alafoorumis mingi teema on...
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#270
Neo

    Liige

  • auliige
  • Posts:1,362
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustXchopperX, 30 September 2011 - 22:24, kirjutas:

Kõige rohkem häirib mind see, et "view new content" alt kaovad nüüd ära teemad mida sa juba vaadanud oled, nii kaob järg täiesti ära ja jube raske on üles leida jälle neid asju mida sa just vaatasid, aga tahad uuesti näha. Ma tavaliselt ei vaatagi, mis alafoorumis mingi teema on...
aga vaata seal samal lehel vasakul on erinevad filtrid..vali "by time period" all mõni muu, sulle sobivam variant, sest "Content i have not read" teebki seda mida sa kirjeldasid :)

#271
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Posts:7,126
  • Joined:01 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Sain, kuigi mingeid vaikimisi seadeid ei õnnestunud mul kuskilt leida, nii et iga kord tuleb manuaalselt jälle klikkida sobiva varjandi peale.

PS! Kas vana bannerit kuskile lehe ülemisse otsa sokutada oleks liig? See oli väga kena.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#272
Neo

    Liige

  • auliige
  • Posts:1,362
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustXchopperX, 01 October 2011 - 14:44, kirjutas:

Sain, kuigi mingeid vaikimisi seadeid ei õnnestunud mul kuskilt leida, nii et iga kord tuleb manuaalselt jälle klikkida sobiva varjandi peale.
Kui ma praegu läksin sinna lehele, siis aktiivne oli ikka minu varem valitud variant. Seega loodetavasti ei pea ka sina seda iga kord uuesti valima.

#273
Xuk.ru

    Liige

  • liige
  • Posts:261
  • Joined:12 Dec 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Väga harjumatu aga eks tuleb sellega leppida.

#274
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Posts:2,374
  • Joined:16 Feb 2009
  • Sugu:mees
Nii, paar päeva olen siin seda uut kujundust kasutanud, ning võin öelda, et mulle isegi meeldib see. Meeldib ka see ''Like'' süsteem siin, ning uuenduste osa, mis näitab, kui keegi on minu poolt tehtud posti ''Likenud'' või ''Quote'' teinud. Mind näiteks huvitab selline asi, ning hea või meelepärase posti peale on samuti nüüd mugav ''Like'' panna. Kaovad vähemalt ära postid nagu, '' +1'' kasutajate poolt.

Edited by Kerdo_, 02 October 2011 - 22:23.


#275
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Posts:5,500
  • Joined:24 Aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Võiks teiste Warn levelit ka näha. Samal teemal: warni kriips? joon? tase? nivoo?...misiganes, võiks olla punane, nagu vanasti. Hetkel see hall riba ei tundu üldse hoiatavana ja pole üldse hästi nähtav. Vabalt võiks minuga, teistega juhtuda sedasi, et saame 100% warni ja ei pane tähelegi. Tehke punaseks pls.
Postitas pildi

#276
sitavikat

    isane

  • liige
  • Posts:4,532
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees
mind küll ei huvita palju teistel on hoiatusi või kubemel karvu :D

#277
AronM

    lehmad <3

  • liige
  • Posts:1,079
  • Joined:09 Dec 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
ipod touchiga näiteks on nüüd väga mugav foorumit sirvida, ülikõva uuendus :teehee:

#278
Vissi.

    Liige

  • liige
  • Posts:4,557
  • Joined:03 Oct 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Alguses oli küll tsipa harjumatu aga nüüd paari päeva möödudes julgeks öelda, et täitsa meeldib. Foorumi kujundus vajas seda muutust, olen rahul!

real*, 1 juuli 2007, 16:01, kirjutas:

Estonian Building School ongi ju EBS?

Vaata postitust



"Roses are red, Chelsea are blue, my grandma can take spot-kicks better than you."

#279
CerrY

    Liige

  • liige
  • Posts:130
  • Joined:17 Aug 2011
  • Sugu:mees
Päris vinge on küll jah

#280
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Posts:7,044
  • Joined:08 Apr 2006
  • Sugu:mees
Warni võiks näidata küll aga mitte neil, kellel see hetkel nullis.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users