Hüppa postitusele

Change

Reputatsioon: Like, Pluss/Miinus süsteem või mitte midagi?


Sellel teemal on 54 vastust

Hääletus: Reputatsioon: Like, Pluss/Miinus süsteem või mitte midagi? (203 liiget on hääli andnud)

Kumb reputatsioonisüsteem on mõistlikum?

  1. Like (saad märkida, kui mõni postitus eriti meeldib) (53 häält [26.77%])

    Häälte protsent: 26.77%

  2. Pluss / Miinus (postitustele saab anda nii + kui - punkte) (78 häält [39.39%])

    Häälte protsent: 39.39%

  3. Reputatsioonisüsteemi pole üldse vaja (61 häält [30.81%])

    Häälte protsent: 30.81%

  4. Ei oska öelda (6 häält [3.03%])

    Häälte protsent: 3.03%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustsitavikat, 28 september 2011 - 18:12, kirjutas:

ehe näide tüüpilisest arutlevast teemast neonetist. kasutajatel tekib karjuv vajadus suud värskendada ning sellest teistele teada anda, sest mingi ilane ollus on suuõõnde kopitama jäänud. ei mingit selgitust, kirjeldust, mitte midagi... - "a minu jaoks on see mõttetu."

*plörts* (: Enter)

Põhjus, miks Neonetis naisi vähe on. Noki meeste kallal -- las õrnem sugu olla õnnelik!

#22
gg awp

    kiisune

  • liige
  • Postitusi:2 400
  • Liitus:20 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tartu
panin et ei ole vaja, kuna siis hakkaks liiga palju neid ära panemis poste tulema et reppi saada jne.

#23
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Esimene samm huku poole. Varem olen ka maininud, et olen mingile rep + - süsteemile 100% vastu. Miks? Sest see toob kaasa nii palju 'ma repin sind, sa repi mind' olukordi, 'mul on rohkem reppi, olen kõvem vend, mine koju tagasi tilpar', 'ütlen tollele kutile halavsti ja saan metsavargast rep+ ette äkki'.

Täiesti mittevajalik uuendus. Eemaldage see kohemaid!
Postitas pildi

#24
Clixton

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 712
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
kui tuleb midagi sellist, siis võiks olla hackforumsi stiilis
ja mingid reeglid võiks ka paika panna

#25
Tannuu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 669
  • Liitus:19 märts 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustporks, 28 september 2011 - 15:31, kirjutas:

Ma ei näe sellel repisüsteemil üldse mõtet, aga kui millegagi lepiksin, siis ilmselt see praegune variant(ainult +) oleks antud valikutest parim, kuna nagu ennist mainitud, siis sellega kaovad ka mõttetud "nõus" ja "+1" stiilis postid ära.
Kui kõik peaksid miinusrepi hirmus end tagasi hoidma, siis kaoks foorumist ka avameelne ja kohati terav diskussioon, mis muudaks siinse elu lihtsalt igavaks.


kahtlen selles sügavalt

#26
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Vaata postitustKratos, 28 september 2011 - 15:00, kirjutas:

Paraku ei mõista mina ka miks peaks niisama postide eest panema Like ? ega me facebookis pole. )6 kommenteerivad ja ülejäänud sada panevad niisama like)
Pigem see Like või Pluss/miinus süsteem sobiks osta/müü teemadele. Seal oleks see suhteliselt õigustatud.

Ühesõnaga näen ma seda pros/cons jagamist ainult teatud teemades, kus seda kasutada võiks, igal pool nagu pole mõtet.

Likesin ise kah Kratose posti antud hetkel, sest tunnistan, et olin piisavalt laisk, et esmapilgul "+1" postitada, sest Kratosel on õigus. Muidu kui poleks Likeda saanud, oleks siiski kasvõi reposti teinud.

Postitas pildi


#27
mcs8

    /care

  • liige
  • Postitusi:3 773
  • Liitus:28 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
like on normaalne, las olla.

negatiivset pole vaja ma arvan. näitad mõnele fagile koha kätte siis see hakkab bitchima kohe ja viskab negatiivset reppi kuigi tegelt on ise idioot.

#28
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

Vaata postitustDragonzo, 28 september 2011 - 14:52, kirjutas:

Eh, pole väga vaja vist, mõned taunid siin hakkavad miinuseid lükkama kui keegi targem neile ära paneb.

Nõus.

#29
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ainult Like või ainult + is the way to go, need pmtselt samad, ei saagi aru miks eraldi variandid.

#30
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Pole vaja sellist süsteemi, varsti teeme igaüks oma albumi ka kuhu hakkame pilte lisama ja teisi kommenteerima?

#31
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
See toimiks ainult siis, kui juurde tuleks lisada ka kommentaar selle kohta, miks talle just vastavalt siis kas +/- jagati.

#32
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
nii, et sa tahad näha seda "+1; nõustun, MHM" merd??

vaata, Like'ma=meeldima. sinu küsimuse vajadusest "miks?" ma aru ei saa. kui keegi likeb, siis ilmselgelt seepärast, et postitus jäi talle heas mõttes silma JA kui on midagi sisukamat lisada, siis saadetakse eraldi postitus teele.
rääkige, kuidas te nõnda ohtralt paska ühesse teemasse oskate suruda? :D

samuti, mis kuradi seos on albumite moodustamistega ning piltide kommenteerimistega? mis selles halba on? kui telefoni pandi kaamera, siis sa olid ka üks neist, kes ütles "omgl0l, pange pesumasin ka sinna sisse"?

FYL

Muutis sitavikat, 29 september 2011 - 18:39.


#33
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Kuna siis ei loobita neid niisama ja saad ka reaalse pildi, mille eest miski saadud on. Mitte, et mingi tüüp kuskil endale neid kahmanud, ise on täielik töll.

Niisama lihtsalt "like" süsteem ei oma mitte mingisugust eesmärki ning sellest pole kasu.

Muutis Meelis, 29 september 2011 - 18:51.


#34
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground
valisin, et ainult "-" süsteem.. vahest mõni post on lihtsalt nii retarded et tahaks kohe miinuse kellegile kõrva vahele keevitada. pooldan ka +/- süsteemi aga küsitlus lubas ainult ühe vastuse valida.
trust me, i'm an engineer

#35
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustMeelis, 29 september 2011 - 18:42, kirjutas:

Kuna siis ei loobita neid niisama ja saad ka reaalse pildi, mille eest miski saadud on. Mitte, et mingi tüüp kuskil endale neid kahmanud, ise on täielik töll.

selle jaoks on välja pakutud Piiratud Like süsteem. nt 10 like nädalas vms. mis kommentaari sa vaimusilmas näeksid tulemas ühele like-väärsele postitusele? enamatel juhtudel pole midagi tabavat öelda ning ülejäänutel juhtudel inimesed ei oska end väljendada.

#36
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Sellega seoses, et aina rohkem facebookistub kuigi teated on küll head ja endalgi tore vaadata, kes quoteb. Lihtsalt parem öelge, milleks seda rep süsteemi üldse vaja on ja kuidas see praeguse foorumi paremaks teeks? Osta ja müügi teemast ma saan tõesti aru, et see vajalik kuid muu, milleks. Samuti võib see "Like this" ka olla kuna siis +1 poste vähem aga muu kõik, ei näe mõtet.

#37
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees
Imo võiks näidata kuskil profiili all seda, et palju +'e on. Ja neid võiks jagada ainult Ostus/müügis. Siis ei pea hakkama otsima pidevalt valgeid ja musti lambaid ja eriti veel, et seda ei uuendata ju just väga tihti.
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#38
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustsitavikat, 29 september 2011 - 18:52, kirjutas:

Vaata postitustMeelis, 29 september 2011 - 18:42, kirjutas:

Kuna siis ei loobita neid niisama ja saad ka reaalse pildi, mille eest miski saadud on. Mitte, et mingi tüüp kuskil endale neid kahmanud, ise on täielik töll.

selle jaoks on välja pakutud Piiratud Like süsteem. nt 10 like nädalas vms. mis kommentaari sa vaimusilmas näeksid tulemas ühele like-väärsele postitusele? enamatel juhtudel pole midagi tabavat öelda ning ülejäänutel juhtudel inimesed ei oska end väljendada.

See piiramine ei päästa siin midagi. Kui miskit teha, siis ainult koos kommentaari / teema lingiga (ost/müük). Mingisugused tühjad "likemised" on täiesti mõttetud ning ei anna mitte kui midagi. Samuti ei saa sa ka ülevaadet inimesest. Suvaline troll võib hakata ka neid endale koguma iga nädal.

Näed isikud, kel on hästi palju "likesid", siis sa ei küsi, et miks tal need on? "Ah, oh, tal neid palju. Ju siis on positiivne." Ma ikka nagu tahaks teada ka, mille eest ta need saanud on reaalselt. Sellisel juhul näeb kohe kas tagasiside on tulnud ikka reaalse asja eest või mingi suvalise "let's trade likes" trolli poolt.

Muutis Meelis, 29 september 2011 - 19:41.


#39
Chronos

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:4 929
  • Liitus:21 nov 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustKevva., 29 september 2011 - 19:27, kirjutas:

Sellega seoses, et aina rohkem facebookistub kuigi teated on küll head ja endalgi tore vaadata, kes quoteb. Lihtsalt parem öelge, milleks seda rep süsteemi üldse vaja on ja kuidas see praeguse foorumi paremaks teeks? Osta ja müügi teemast ma saan tõesti aru, et see vajalik kuid muu, milleks. Samuti võib see "Like this" ka olla kuna siis +1 poste vähem aga muu kõik, ei näe mõtet.


Like hoiaks ära pigem lühipostid et +1 jne?

#40
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
neutraalne on minu arvamus likemiste arvu näitamise suhtes profiilis. mis infot see edastab? pole päris kindel... ma küll eemaldaks selle, et vältida popularity contest'e, aga ega otseselt silma ei häiri.

/// ei näe mõtet osta-müü alafoorumi promomisel siin teemas, kahjuks.
foorumi fookus on millelegi muule suunatud. seega, ilmselgelt enamik kasutajaid sellega ei tegele ning väljapakutud infost ei hooli. lambateema on parim sobiv lahendus.

Muutis sitavikat, 29 september 2011 - 20:11.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat