Hüppa postitusele

Change

Revo teema


Sellel teemal on 72 vastust

#41
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Mitte kedagi ei tohi süüdlaseks nimetada enne, kui seda on teinud kohus. I pray for you, valedes kätes oleks see (hetkel nähtamatu) teema talle veel rohkem rulli sisse toonud.

#42
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Enamasti oleks selle lausega nõus, aga kui üksteist mitte tundvad inimesed kurdavad internetis, et just Revo Pehlak neid pettis, siis see ei saa ju olla puhtalt juhus...
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#43
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Teema võiks ikka alles jääda ja nähtav olla kuni tema elupäevade lõpuni. :)
Ega see kui ta ühele inimesele tagasi maksab ei tee ta karjääri olematuks.
tra sa oled veel lollim kui mina

#44
scriptus

    Liige

  • liige
  • Postitusi:315
  • Liitus:07 juuni 2006
ma olen ka revolt üle saanud :blush:
Postitas pildi

#45
Unreal

    Liige

  • liige
  • Postitusi:289
  • Liitus:04 juuli 2006
Politseid ärge asjasse segage, raiskate vaid maksumaksjate raha <_<
Lahendus on üsna mono, kuna vägivallaga siin Eestis väga ei saavuta midagi, ainult vanglakaristuse saad.
Ise võtaksin ühendust kõikide inimesega, kes on Revo poolt üle lastud ja annaks kas või Peeter Võsale otsa üle,
nii näevad ta sõbradki, mis masti mehega on tegu. Ausust ja iseloomu võiks ikka olla ning vähemalt tunnistada oma tegu.
Ju on tõsi, et eestlane on eestlasele koer. Laske parem USA jõukaid panku üle, teenite vähemalt Eestile reppi.
Postitas pildi

#46
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Õige, ärme tee midagi. Laseme parem Jumalal otsustada mis Revost saab.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#47
Unreal

    Liige

  • liige
  • Postitusi:289
  • Liitus:04 juuli 2006
No sul on mingi probleem, kui mu tekstist seda välja lugesid -_-
Postitas pildi

#48
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
See on pigem administratsioonile suunatud

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#49
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustkatkine5, 14 november 2011 - 22:26, kirjutas:

Enamasti oleks selle lausega nõus, aga kui üksteist mitte tundvad inimesed kurdavad internetis, et just Revo Pehlak neid pettis, siis see ei saa ju olla puhtalt juhus...

Tunnevad või mitte, selles pole asi. Seadused toimivad ka interneti (laim jms). Näiteks võiks tuua selle kuti kes kuskil kommenteeris, et juudid ahju.

#50
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No siinpuhul...Milles need juudid süüdi olid ma ei saa aru. Praegu räägime ju Revost, kes on ilmselgelt pettur, pole lihtsalt võimalik, et ta seda pole.
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#51
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
No aga sama hästi võiks 5 suvalist matsi sind autovargaks kutsuda ju, politsei viskab krimmi kaela sulle kohe?
Aitab kah offtopicust.

#52
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
Inimesed, palun võtke ühendust, kes on Ravo käest petta saanud ja on politseisse avalduse teinud ja kelle probleemiga ei ole tegeletud. Samuti kui teil on mõni tuttav, kes on saanud petta ja on avalduse teinud, palun sellest ka teada anda. Samuti oleks hea, kui võtaks inimesed, kes on päris rahas petta saanud ja ei ole avaldust teinud.

Tänan
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#53
Hoooka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:757
  • Liitus:13 juuni 2009
  • Sugu:mees
Hah, vösapetsile nutma minna, et said ruunis millidega üle on hullem kui see patsaan oma Rate.ee sol-idega :lol:

#54
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia

Vaata postitustMadisT, 15 november 2011 - 08:27, kirjutas:

kes on päris rahas petta saanud ja ei ole avaldust teinud.



Millisest sõnast sa aru ei saanud?
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#55
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustMadisT, 14 november 2011 - 19:11, kirjutas:


Kui ma nendele küsimustele vastust ei saa (võid ka saata pm-i) siis ma luban et ma ajan seda asja ise edasi, minul on erinevatelt teistest järjepidavust, viitsimist ja kärsitust (st mina ei hakka elusees ootama, kuniks politsei "uurib" kui see uurimine võtab liiga kaua aega, siis tuleb ilmselgelt seda politseid uurida). See inimeste kogus keda sa petnud oled, on muutunud juba vaata et mõne eesti väikelinna populatsiooniga samale numbrile ja oleks täiesti ebaõiglane, lasta sul karistamatult edasi tegutseda.


Hmm .. mul on tunne, et sul on järjekindlust rohkem, kui eelnevalt esinenud löögirühmal .. Kuid sellegi poolest arvan, et temale kujunev karistus on mannetu .. tore oleks teada, kas ma eksin .. jälgin huviga, edu ..

#56
sup niga?

    >.<

  • liige
  • Postitusi:449
  • Liitus:02 sept 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Puu otsas

Vaata postitustHoooka, 15 november 2011 - 12:40, kirjutas:

Hah, vösapetsile nutma minna, et said ruunis millidega üle on hullem kui see patsaan oma Rate.ee sol-idega :lol:


Ruunis millidega üle saanud on siiski väheseid, ning see pole suur probleem, sest runescape on hoopis teine värk.
Revo on siiski lasknud üle väga suuri summasid eurosid.

Muutis sup niga?, 15 november 2011 - 15:08.

Postitas pildi

Hello there!


#57
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Üldiselt olen juhtkonnaga nõus, et eetikapiirid oli too teema juba ületanud. Kahjuks eemaldati see teema minu arust väga valel ajal, kohe peale seda kui kallis Revo hakkas tõmblema, et viib asja politseisse ja mida kõike veel. Mis mulje hetkel siis jääb? Tuleb nolk, laseb sajaga üle, sõimleb, ropendab, ähvardab ja näitab ennast nii idioodina kui üldse saab, siis tehakse temast mõned libapildid, pannakse korralikult paika ja kui nolk hüplema ja ähvardama hakkab (endameelest veel täiesti tõsiseltvõetava isikuna) - pannakse teema kinni.

Aga mis pettasaanutesse puutub, siis Tiidu ja Teedu 'TwoBrothasOneBrain' puhul ju Mr. Võsa aitas. Olen suht kindel, et kui mitmekesi läheksite (kas just Võsareporterisse, aga kasvõi politseisse ja kõik avaldused kirjutaksite), oleks edu palju suurem kui siiamaani (foorumites kirjutatakse, et tüüp on m**n). Puhtalt viitsimise ja tahtmise küsimus minumeelest, niiet, tuli takka!



Sama kohmetud vennad olete hetkel minuarust. :D

Muutis Mar+Tin, 15 november 2011 - 17:46.

Postitas pildi

#58
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMar+Tin, 15 november 2011 - 16:42, kirjutas:

Aga mis pettasaanutesse puutub, siis Tiidu ja Teedu 'TwoBrothasOneBrain' puhul ju Mr. Võsa aitas. Olen suht kindel, et kui mitmekesi läheksite (kas just Võsareporterisse, aga kasvõi politseisse ja kõik avaldused kirjutaksite), oleks edu palju suurem kui siiamaani (foorumites kirjutatakse, et tüüp on m**n). Puhtalt viitsimise ja tahtmise küsimus minumeelest, niiet, tuli takka!

Ei ole. Teistes foorumites on osad juba kirjutanud, et on tema vastu avalduse teinud. Mitte sittagi ei muutunud.

Postitas pildi


#59
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Pinda peab käima politseile, muidu jääbki avaldus sahtlipõhja
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#60
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
aga samas selle tüübi haare on nii suureks juba kujunenud, et võiks lausa pealtnägijasse ju vihjed anda. kogutakse pettasaanud inimesed kokku, sest mängus on tegelikult üsnagi suur hulk pappi.
Posted Image





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat