Hüppa postitusele

Change

/// PayPal $ Shop ///


Sellel teemal on 55 vastust

#1
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Tere!

MÜÜN ja OSTAN paypal dollareid!

Mul on verified Paypal konto. Eraldan alati vähemalt 50$-100$ inimestele kellel on soov osta Paypal dollareid, minult chargeback pole mõtet karta ja kõik ülekanded teen Gift meetodiga.

Ostmine:

Ostan kõigis kogustes dollareid.
Hinnad: kuni 0.55€/tk (sõltuvalt kogusest)
Müüja käib ALATI ette.

Müümine:

Kui oled tüdinenud 0 tehinguga dollarite müüjatest ning kardad saada chargeback, siis see teema on sinule!
Müün VERIFIED Paypal kontolt!!!!

Hind: 0.7€/tk

Kui mul Paypal balancel raha ei ole siis on võimalik saata teile raha minu krediitkaardilt, hind: "hetke kurss" + 0.10€
Ostja käib ALATI ette.
Oman hetkel ainult Swedbank'i

Olen vahvel.net foorumis samuti ristovan ja teinud ainuüksi 2012 aastal paypalis tehinguid väärtuses 1000$+
Vahvlis on tehinguid hetkel 39 (07.03.2012 seisuga)

Nimi: Risto
Asukoht: Tallinn
MSN: dellgoldshop@hotmail.com

Mõned tehingud siin foorumis:

Vaata postitustFfs 69, 07 märts 2012 - 15:21, kirjutas:

kiire ja mugav :)

Vaata postitustlamzk, 07 märts 2012 - 17:21, kirjutas:

Ei läinud viite minutitki.. väga meeldiv. Soovitan ;)

Vaata postitustKratos, 28 veebruar 2012 - 13:36, kirjutas:

otsin pp kontole raha ning tehing oli edukas ! Pole ühtegi halba sõna.

Vaata postitustKr1ss, 10 jaanuar 2012 - 16:43, kirjutas:

Müüsin kasutajale 98$, käisin ette, asi läks sujuvalt, niiet võin kinnitada et tegu on ausa kodanikuga

Vaata postitustPerseus, 10 jaanuar 2012 - 18:41, kirjutas:

Trusted, ostsin 20 euri eest. 5+

Muutis ristovan, 07 märts 2012 - 17:33.


#2
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Bump!

#3
oww

    jou heeliumid

  • liige
  • Postitusi:4 228
  • Liitus:24 jaan 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
http://www.powerbot....or-paypal-only/
järjekordne tryhard?
Postitas pildiPostitas pildi

#4
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Mida sa tahad? Mul on ammu need millid maha müüdud, eestlastasele. Kui vahvel.net foorumit tead siis olen sealt juba ostnud üle 400$ sellel aastal. Niiet, istu sisse oma tryhard!

#5
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
Müüsin kasutajale 98$, käisin ette, asi läks sujuvalt, niiet võin kinnitada et tegu on ausa kodanikuga

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#6
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustKr1ss, 10 jaanuar 2012 - 16:43, kirjutas:

Müüsin kasutajale 98$, käisin ette, asi läks sujuvalt, niiet võin kinnitada et tegu on ausa kodanikuga


Suured tänud ! Väga hea tehing oli.

#7
tykk6una

    Liige

  • liige
  • Postitusi:361
  • Liitus:31 märts 2010
  • Sugu:mees
Tean et ei tohiks aga hind on sul ostmiseks natuke liiga krõbe? Praegune kurss on 0.73 kui ma ei eksi, miks peaks just sinult ostma, kui võidab ainult 3 senti dollari pealt?

Võta seda postitust kui bumpi

#8
Perseus

    Liige

  • liige
  • Postitusi:569
  • Liitus:10 juuni 2010
  • Sugu:mees
Trusted, ostsin 20 euri eest. 5+

#9
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitusttykk6una, 10 jaanuar 2012 - 18:16, kirjutas:

Tean et ei tohiks aga hind on sul ostmiseks natuke liiga krõbe? Praegune kurss on 0.73 kui ma ei eksi, miks peaks just sinult ostma, kui võidab ainult 3 senti dollari pealt?

Võta seda postitust kui bumpi


Kuule, uuri välja kõigepealt mis õige kurss on kui siin jaurama hakkad!
1 U.S. dollar = 0.780762024 Euros

#10
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustPerseus, 10 jaanuar 2012 - 18:41, kirjutas:

Trusted, ostsin 20 euri eest. 5+


Hea tehing oli ;)

#11
tykk6una

    Liige

  • liige
  • Postitusi:361
  • Liitus:31 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustristovan, 10 jaanuar 2012 - 18:45, kirjutas:

Vaata postitusttykk6una, 10 jaanuar 2012 - 18:16, kirjutas:

Tean et ei tohiks aga hind on sul ostmiseks natuke liiga krõbe? Praegune kurss on 0.73 kui ma ei eksi, miks peaks just sinult ostma, kui võidab ainult 3 senti dollari pealt?

Võta seda postitust kui bumpi


Kuule, uuri välja kõigepealt mis õige kurss on kui siin jaurama hakkad!
1 U.S. dollar = 0.780762024 Euros


Jah, eksisin, siiski ei ütleks et see 8 senti on selline summa mille pärast peaks sinult ostma, mitte ise PayPali kandma. Väikese hinnaläbirääkimisega oleksin isegi sult ostnud aga jah, kaotasid oma ülbitsemisega ühe potensiaalse kliendi

#12
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Bump!

#13
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Bump!

#14
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Bump! Hetkel 550$

#15
AaronE

    Liige

  • liige
  • Postitusi:228
  • Liitus:29 aug 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn/rapla
Kui sa giftina saadad koguaeg võtab paypal sind turvariskina ja sulgeb sinu konto ja paneb ohtu ka ostja konto.Nii et olge ettevaatlikud.Makske parem fee kui laste kontol p..si minna.

Muutis AaronE, 27 jaanuar 2012 - 13:39.


#16
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Aitäh hoiatamast. Kas oskad soovitada meetodit mis ei lukustaks kasutajat? Mul on isegi kunagi ühe korra lukustatud. Aga nüüd pole midagi juhtunud.

#17
AaronE

    Liige

  • liige
  • Postitusi:228
  • Liitus:29 aug 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn/rapla

Vaata postitustristovan, 27 jaanuar 2012 - 21:53, kirjutas:

Aitäh hoiatamast. Kas oskad soovitada meetodit mis ei lukustaks kasutajat? Mul on isegi kunagi ühe korra lukustatud. Aga nüüd pole midagi juhtunud.




maksa feed.....paypal tahab ka raha saada :) tee makse ntx web designi eest w mingi service.....proovi yhele alale jääda.Kui paypal sult kannete kohta midagi kpsib siis vastagi et ostad eestlastelt web designi teenust või muud säärast.nad teevad märkeid su kontole üles ja kui teema üks siis nad väga ei torgi kui summad väga suureks ei lähe.

minu jätsid lõpuks rahule aga nyyd panid mingi 2-3 nädalat tagasi kinni ja ytsid et kuni kuu võib minna.Tahtsid vapse kõike teada...mida myyn,kus,kas summad võivad suureneda ja kui palju.
Paypal lahterdab kasutajaid ntx: kel suured rahad siis need topitakse esimesse boxi kuna toovad palju raha neile siis ja neid nad enam ei torgi,keskmine box kel summad kõiguvad ja erinevate asjade eest liiguvad rahad.....neid pinnitakse keskmiselt(üldiselt kui nad on su äride kohta midagi kysind ja peale seda lahti teind siis jätavad su rahule ja siis kolmas box neid nussitakse koguaeg....kes saadavad giftina ja teevad dispute ja neile tehakse dispute....sellistel kestab yldiselt kuu aega paypal ja siis pannakse jäädavalt kinni.

Muutis AaronE, 30 jaanuar 2012 - 11:46.


#18
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
Okei, aitäh.

Bump, ostan ikka!

#19
ristovan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:357
  • Liitus:04 jaan 2012
  • Sugu:mees
bump!

#20
Perseus

    Liige

  • liige
  • Postitusi:569
  • Liitus:10 juuni 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustristovan, 10 jaanuar 2012 - 18:46, kirjutas:

Vaata postitustPerseus, 10 jaanuar 2012 - 18:41, kirjutas:

Trusted, ostsin 20 euri eest. 5+


Hea tehing oli ;)


Ostsin ära, siis mõned päevad hiljem tekkis mul negative balance. Küsisin mis kamm on. Rääkis, et keegi vend oli talt raha üle lasknud ja siis kogematta oli mult paypali kaudu tagasi nõudnud raha. Mul siis nyyd -24 arvel ja see kasutaja millelt ta mulle maksis on hetkel limited, mistõttu ei saa ta mulle seda ära maksta. Nüüd räägib, et tal see asi politseis ja läheb vähemalt 180 päeva enne kui ma saan oma 24 daala tagasi ja balance-i nulli. Nüüd kui ma tahan oma kasutajat edasi kasutada, pean ma omast taskust maksma 24 daala kinni (mis on tema käes) ja veel juurde sinna, et saaks kuskilt midagi osta vms. Ühesõnaga on minu kasutaja miinustes tänu temale. Ta ei ole nõus ka mulle pangakontole raha ära kandma (et siis tema paypal kontole jääks 24 daala alles mille ta mult tagasi võttis, ja kui ta limited staatusest lahti saab, siis jääb see talle), et mina saaks asjad korda. Tavaliselt on klient kuningas, aga ju siis mitte.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat