Hüppa postitusele

Change

ACTA-vastane protest Tartus, 11.02.2012


Sellel teemal on 76 vastust

#61
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Käisime ka tüdrukuga kaemas :D nalja kui palju.
Üks väike laps kartis hirmsasti neid maskidega kolle ja siis ema üritas seletada talle mis seal toimub.


/Sokc: No laivis oli ägedam kui nii seletada aga need mütsid ja inimesed kes seal trollisid. :D Üks vend seletas seal, et ministrid ajasid vist acta ja actimeli segamini jms. xd
Ma ütlen no, trollid tulid välja netti kaitsma. :P

Oleks kauem passinud seal aga külm hakkas. =/

Muutis Raiki, 11 veebruar 2012 - 21:59.

tra sa oled veel lollim kui mina

#62
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustRaiki, 11 veebruar 2012 - 21:34, kirjutas:

Käisime ka tüdrukuga kaemas :D nalja kui palju.
Üks väike laps kartis hirmsasti neid maskidega kolle ja siis ema üritas seletada talle mis seal toimub.

Mis seal siis nii väga naljakat oli?

Postitas pildi


#63
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiki, 11 veebruar 2012 - 21:34, kirjutas:

trollid tulid välja netti kaitsma. :P


jumalast õige väide :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#64
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn


mõned pildid ka...

#65
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Käisin ka kohal ühe sõbraga.. Partyhat oli peas :D ja later oli ka Any Mask orikas mis ära osteti 25 euriga :D GG WP.
suht pointless paljud ei saanud arugi mis teema seal oli... kuulsin ka kus üks küsis, kas me oleme ACTA poolt või vastu..
Nägin ka Neonetlasi sai ka juttu aetud, karjusin GAMING OVER BITCHES ja siis tulid mõned gamerid rääkima et mida nolad etc. väga success üritus, rahvast oli, pinge oli õhus. super.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#66
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Tallinnas sai liiga ruttu läbi see - kõne lõpus öeldi, et tänaseks on kõned lõppenud vms (oleks võinud ju open microphone olla). Rahvas oli just ülesse köetud ja just sai hoo sisse kui lõpp tuli.
Muidu kõne oli hea ja vinge oli, et nii paljusi ikkagi kotib see teema. Eestlastega on see, et kui nad tunnevad, et neilt midagi käest võetakse, siis nad hakkavad lärmi tegema alles. Sellepärast läheb populism ka edukalt läbi Eestis.
Naljakas oli vaadata maskides ja fooliumimütsides inimesi. Ansip feilis ikka kõvasti. Paljud eestlased said alles pärast seda ACTA värki üldse teada, et salatsemine ja mittedemokraatlik käitumine aset leiab Eesti Vabariigis. Need on edusammud juba.
Suvel toimub selle ACTA lõplik allkirjastamine. Kui enne seda mingeid muutusi ei tule, siis tuleb uus streik ma arvan. :D

#67
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ise käisin kaemas siis kuidas Helsinki sündmused olid.
Võin taaskord väita, et kindlasti vähem rahvast kui Tallinna või Tartu omal.
Siiski olenemata väiksest külmast oli inimesi kokku tulnud. Eeldan, et enamus kohalolijatest ikka teadsid ka mis toimub ja mille vastu võidelda.
Kuna mu klassivend kellega minema pidin ei ilmunud kohale, siis Helsinkisse saabusin üksinda. Protest juures nägin kuis üks Jeesus jagab mingeid lehti, sain aru et ta soome keelt ei mõista. Läksin tegin juttu ja siis jäingi temaga jutustama sinna, kuniks asjad protestil hakkasid edasi arenema.
Algas asi kell 12, ning kell 12.30 hakkas rongkäik rongijaama eest mingi kaubanduskeskuse ette.
Juba eelnevalt täheldasin, et politseiautosi ümberiringi jagub ja liikluskorraldust ka muudetakse. Pandi kinni foorid ja tänavaile lasti helkurvestiga mutike, kes sau abil osavalt liiklust suunas, et rongkäigulised saaks punktist A punkti B liikuda.
Ees ja taga saatsid politsei bussid.
Kaubandus keskuse ette jõudes ei hakatudki poode rüüstama, hoopiski rahva ees kõneldi ja ma arvan, et suht open-mic oli, kes tahtis, see sai ka sõna sekka öelda. Kuna ma ise soome keelt pole veel piisavalt omandanud, siis ma asjast väga aru ei saanud. Kui karjuti "STOP ACTA" siis vähemalt sain aru.
Rahulik. Umbes tund ehk külmetasin seal kaubandus keskuse ees, kuulates mis toimub ning vahepeal ka inimestega natuke juttu ajades.
Veel sai juures seisnud politseibuss korraliku aplausi osaliseks, sest vist tänati politseid head koostöö eest.
Lõpuks kui hakkasin vaikselt varvastest ilma jääma, otsustasin, et piisavalt rahvast juba ära kadunud ja asi hakkab lõppema, lõpetasin selle ka enda jaoks. Nom nom aeg üks kohv juua.
Hiljem joinisid Kiiiiisu ja Inks ning ACTAga lõpetasin selleks päevaks.

Mõned klõpsud kaameraga siis ka,
http://www.upload.ee...A_Helsinki.html
pw küsib, siis: ansip

-soovid oma reklaami siia?-


#68
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ansip sõitis puhkusele lol
http://sport.delfi.e...e.d?id=63903245

#69
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Ansip desertöör! My ass suusatama läheb, Obama külje alla peitu.

edit: tglt Obama ei saa olla, ta ju vastu. Lamar Smith siis.

Muutis Arxs, 12 veebruar 2012 - 22:17.

Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#70
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Miks ta suusatama ei või minna?
Ta isegi Vasaloppeti ära sõitnud ju.

-soovid oma reklaami siia?-


#71
Onu Muhv

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 069
  • Liitus:09 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru/Tartu

Vaata postitustArxs, 12 veebruar 2012 - 22:17, kirjutas:

Ansip desertöör! My ass suusatama läheb, Obama külje alla peitu.

edit: tglt Obama ei saa olla, ta ju vastu. Lamar Smith siis.

Vaevalt sa maratonile sõitmist nädal ennem otsustad, see on tal ikka ilmselt pikem plaan olnud. See uudis on meedia poolt pastakast välja imetud klikikoguja

http://www.postimees...tekstist-valja/
Viimane uudis on siis see, et läheb riigikokku arutlusele. Loodame, et seekord siis toimub ka reaalne arutelu, mitte mingi naljategemine

Muutis Onu Muhv, 13 veebruar 2012 - 11:23.

Everybody dies, but not everybody lives


#72
Lamar

    ¯\_(ツ)_/¯

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:24 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere/Tallinn
Kas keegi võiks anda täpse aja, kus Ragnar selles videos fooliumist partyhatiga on? :D
Dita von Deez

#73
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

Vaata postitustOnu Muhv, 13 veebruar 2012 - 11:22, kirjutas:

http://www.postimees...tekstist-valja/
Viimane uudis on siis see, et läheb riigikokku arutlusele. Loodame, et seekord siis toimub ka reaalne arutelu, mitte mingi naljategemine

Ansip kasutas valesi sõnu enda arvamuse väljaütlemiseks.

Tsitaat

Õhtulehes avaldatud väited on haige fantaasia vili ning et väidete autor vajab abi. Nagu riigikogu stenogramm kinnitab, ütlesin sõna-sõnalt nii: «Teate, see, kes midagi taolist väidab…» .

Esiteks on juba see, et kas peaminister on psühhiaater, et ta oskab öelda, kas keegi vajab abi või mitte?
Teiseks see, et kui ta ütleb, et "see, kes midagi taolist väidab...". Kõiki ACTA-vastaseid sõnavõtte võib nimetada kohati taolisteks. Olen nõus, et SL Õhtulehe artikkel oli suure tõenäosusega ülepingutatud ja üle piiri, aga see ongi SL Õhtuleht.
Lehel acta.ee sektsioonis Põhiprobleemid ACTA-ga on analoogseid mõtteid avaldatud... Mõtteid, et ACTA võib tekitada olukorra, kus avalikud WiFi punktid hakkavad teenuseid ära lõpetama, et vältida lisatööd kasutajate jälgimiseks.
Minu isiklik seisukoht on põhiliselt selles, et ACTA on veel üks samm piraatluse ja vaba interneti takistamiseks. Lähemalt võib lugeda sealt: http://tume-maailm.pri.ee/blog/?p=2226

Aga igatahes...

Tsitaat

Paraku kuulen raadiost ja telest ning loen ka soliidsest ajalehest, et «peaminister Andrus Ansip leidis kolmapäeval riigikogu infotunnis, et ACTA- vastased võiksid kanda fooliumist mütsi, ning avaldas arvamust, et kõik ACTA-vastased on ilmselt mingeid seemneid söönud».

Ma ei ole kunagi midagi taolist väitnud.

Väitis ta küll midagi taolist.

Ja miks ta nendest allikatest seda loeb? Miks ta ei vaadanud Vabaduse väljakule Tallinnas või Raekoja platsile Tartus, ning ei näinud, kuidas rahvas tema sõnavõttu suhtub? Ajalehed ja telekas kajastavad niikuinii suures osas moonutatud ja pinnapealset informatsiooni... Miks peaminister ei suhtle rahvaga, vaid varjab ennast kuskil nelja seina vahel soliidne ajaleht käes?

Edit: Reaktsioon Ansipi sõnavõtule Postimehes: http://jarveveer.wor...eaministri-ees/

#74
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
Ise küll ei jõudnud kahjuks protestile, küll aga kõndisin kella 5 ajal raekoja juurest läbi niiet mõtetes olin ikka teiega.
Posted Image

#75
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Ma olin samal päeval kuskil toimetamas ja kuulsin Urmas Vainoga mingit raadiosaadet. Täiesti debiilne argument oli tal, a'la midagi sellist: "Aaa, kättesaamise küsimus vä? No siis on vägistamine ka ju õige. Kui kätte ei saa, siis kuskilt mujalt võtta."
Raske uskuda, millist sitta osad Eesti pro-acta tegelinskid ikka ajavad, reaalsusest nii kaugel, et oibljaaa.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#76
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
party hatiga tüüp on minu videos: 1:05-1:06, aga vaevalt see tema on?!

#77
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn




natuke juttu ka... vaadata HD-s

//jutu video tuleb järgmisena :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat