Hüppa postitusele

Change

Honda civic 1,5 66kW 1990 a - tehnikcore


Sellel teemal on 56 vastust

#21
Kodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 372
  • Liitus:03 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
On kogemused selle 1,4 55kw sedaaniga. Ütleme nii, et veidi lahjaks jääb sedaanile. Küll aga julgen arvata, et see 66kw variant on sellel luukpäral ideaalne. Ma toetan küll kahe käega selle putitamist. Lollikindel, jupid odavad, kütet võtab vähe. Tegemist küll jaapanlasega, aga talvel käivitamisega pole probleeme. 40Ah 8a vana aku näitas alles sellel talvel -25 juures, et enam ei jõua. Varasemad 7 talve polnud mitte mingeid probleeme, isegi selle mootorratta akuga.

#22
Kodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 372
  • Liitus:03 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
See pole Ralvo teema!

#23
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustRalvo, 17 märts 2012 - 11:01, kirjutas:

Niisama võrdluseks, et ta investeerib niigi vanasse autosse rohkem kui maksaks 4 aastat uuem isend.http://www.auto24.ee/used/989496
Võin eksida, aga minu arust on see rumal investeering, kuigi jah, inimene raiskab enda raha ning see on tema otsustada kuidas ta seda raha raisata soovib.

See, mida sina näitad on viienda generatsiooni Civic, mida toodeti 1992-1995a, temal on aga 1990a oma, mis on neljas generatsioon, mida toodeti 88-91. Neil on kere juba täiesti erinev. See vanem mudel, on vaikselt juba oldskuul, mis korda tehtuna näeb väga kena välja.Loogiline,et enamus eelistaks mugavat ja kiiret tänapäeva autot, aga kõigil pole rahaliselt võimalus osta endale viimaseid mudeleid. Pigem olla auto nagu vanem ja odavam, aga korralik, kui keskpärane, ning vaata, kas jõuad bena ja juppe osta või ei. Suurim häda neil aasias toodetud autodel on rooste, kui aga kere korralikult korda teha, siis kestab ilusti.
Samuti sai ta selle auto tasuta. Seega läheb maksma ainult remont.
Osta mõni uuem, siis maksad autohinna+remondikulu, mis võib isegi auto enda hinna ületada.
Autost kui investeeringust võime me rääkida üldjuhul siis, kui tegemist on rariteediga, teistel juhtudel langeb auto väärtus.

Muutis Logit, 17 märts 2012 - 14:10.


#24
Ummi60

    Liige

  • liige
  • Postitusi:189
  • Liitus:26 veebr 2012
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Mars, 28. asteroidi kraater, lõunapoolus.
kui ostsid said katusel oleva kassi ka kaasa? :D

#25
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustUmmi60, 17 märts 2012 - 16:48, kirjutas:

kui ostsid said katusel oleva kassi ka kaasa? :D

ma ei ostnud seda, kasuisa ostis endale uue auto 4 aastat tagasi ja siis emps sai tolle endale ja mina sain empsi vana auto endale ja kasuisa sõidab nüüd ültse fordiga ehk tööautoga. Ja mul tuleb vana auto putitamine odavam kui uue auto ostmine, sest liisingu maksed+kasko see on mulle kallim varianti kui selle vana auto remontimine töökorda mis kestaks oma 6 - 7 aastat veel. Ta on meie peres olnud juba alates aastast 2005

Vaata postitustUmmi60, 17 märts 2012 - 17:41, kirjutas:

Vaata postitusttehnikcore, 17 märts 2012 - 17:20, kirjutas:

Vaata postitustUmmi60, 17 märts 2012 - 16:48, kirjutas:

kui ostsid said katusel oleva kassi ka kaasa? :D

ma ei ostnud seda, kasuisa ostis endale uue auto 4 aastat tagasi ja siis emps sai tolle endale ja mina sain empsi vana auto endale ja kasuisa sõidab nüüd ültse fordiga ehk tööautoga. Ja mul tuleb vana auto putitamine odavam kui uue auto ostmine, sest liisingu maksed+kasko see on mulle kallim varianti kui selle vana auto remontimine töökorda mis kestaks oma 6 - 7 aastat veel. Ta on meie peres olnud juba alates aastast 2005

ok...

see jäi lisamata et kass on ka minu oma :D

Muutis Kodanik, 18 märts 2012 - 09:02.


#26
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle
tere jälle kõigile, pole enam ammu siia positanud, need oodatud pildid seest ja väljas tulevad järgmine nädal kas nüüd tesipäeval või siis kolmapäeval.

#27
LimitedSlip

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 050
  • Liitus:12 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tõrva
Need kes virisevad siin, et miks raisata vanale masinale raha. Vanasti osati masinaid teha, mitte nagu praegused, elektroonikat ja plastikut täis. Saage üle oma bemmidest ja A8'test.
Hähä.

#28
Lamar

    ¯\_(ツ)_/¯

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:24 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere/Tallinn

Vaata postitustLimitedSlip, 14 aprill 2012 - 08:36, kirjutas:

Need kes virisevad siin, et miks raisata vanale masinale raha. Vanasti osati masinaid teha, mitte nagu praegused, elektroonikat ja plastikut täis. Saage üle oma bemmidest ja A8'test.

Osatakse ka nüüd, aga ohutust arvesse võttes on tulnud igast plastikud, mis ei kanna seda avarii matsu sinuni. Vali ise - sinu auto või sinu vaagnaluu.
Ei ütle, et vanad autod oleks sitad või midagi, though :D
Dita von Deez

#29
Mairo

    Turist

  • liige
  • Postitusi:2 453
  • Liitus:25 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere

Vaata postitustLogit, 17 märts 2012 - 14:07, kirjutas:

Vaata postitustRalvo, 17 märts 2012 - 11:01, kirjutas:

Niisama võrdluseks, et ta investeerib niigi vanasse autosse rohkem kui maksaks 4 aastat uuem isend.http://www.auto24.ee/used/989496
Võin eksida, aga minu arust on see rumal investeering, kuigi jah, inimene raiskab enda raha ning see on tema otsustada kuidas ta seda raha raisata soovib.

See, mida sina näitad on viienda generatsiooni Civic, mida toodeti 1992-1995a, temal on aga 1990a oma, mis on neljas generatsioon, mida toodeti 88-91. Neil on kere juba täiesti erinev. See vanem mudel, on vaikselt juba oldskuul, mis korda tehtuna näeb väga kena välja.


No ma proovisin vaeva näha ja guugeldada, et võrrelda 4. ja 5. generatsiooni...
4. generatsioon on ainult siis ainult kena, kui Soomes tööl käia ja hiiglaslik papp alla taguda, oldskuul või mitte.

#30
--

    Ülelasketiir

  • liige
  • Postitusi:1 177
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
Norm masin ja kindl ost suht. Kõik head ja vead teada kui auto juba aastaid oma pere käes olnd. Jaga uusi pilte ka nüüd. Edu :)

#31
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle
nii vabandan, et pole enam siia tükk aega positanud, elu on väga kiireks läinud. Auto on veel ikka alles ning sõidab. Viimased tööd mis talle tegin oli bensupaagi vahetus, selle maanteel oleva soola tagajärel oli suhteliselt paagist järel sõelapõhi :D, kui soovite mingit pilti anke teada teen

#32
fxmect

    mõistus tule koju

  • liige
  • Postitusi:288
  • Liitus:31 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn
Igati äge masin! Oman ise nõks uuemat, 93 aasta civicut sama mootoriga, sõiduks on väga fun.
Kuidas sul koopaääred tagumised vastu peavad? Civicutel kipuvad ära roostetama teinekord.

#33
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustfxmect, 02 detsember 2012 - 12:50, kirjutas:

Igati äge masin! Oman ise nõks uuemat, 93 aasta civicut sama mootoriga, sõiduks on väga fun.
Kuidas sul koopaääred tagumised vastu peavad? Civicutel kipuvad ära roostetama teinekord.
kõrvalistuja oma on täitsa tiptop, aga juhi poolne on natuke roostes aga ma teen ta vist kunagi korda ei lase väga kaugele areneda

#34
approx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:342
  • Liitus:24 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu - Helsinki - Jõgeva
Tõesti hea masin, kuigi jhm ei ole midagi neid varuosi nii väga enam neile, odavad on küll. Oleks endale üht samasugust vaja :D üks Primera 1.6 diisel mootor üle mis oleks sinna ideaalne vahele lükata :P Aga sinule edu ja jään uusi pilte ootama.

Muutis approx, 11 detsember 2012 - 23:21.

BMW (Y) DRUM & BASS <3 HARDSTYLE 4 LIFE

#35
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustapprox, 11 detsember 2012 - 23:20, kirjutas:

Tõesti hea masin, kuigi jhm ei ole midagi neid varuosi nii väga enam neile, odavad on küll. Oleks endale üht samasugust vaja :D üks Primera 1.6 diisel mootor üle mis oleks sinna ideaalne vahele l&#2wii52;kata :P Aga sinule edu ja jään uusi pilte ootama.

Praegu on vägagi saad neid juppe pole probleemi olnud et ei saa. Ning edu alati vaja,aga äkki oskab mõni soovitada, et mis pilte täpsemalt soovib näha

Muutis tehnikcore, 13 detsember 2012 - 10:30.


#36
ike

    loe seda

  • liige
  • Postitusi:1 409
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere

Vaata postitusttehnikcore, 13 detsember 2012 - 10:30, kirjutas:

Vaata postitustapprox, 11 detsember 2012 - 23:20, kirjutas:

Tõesti hea masin, kuigi jhm ei ole midagi neid varuosi nii väga enam neile, odavad on küll. Oleks endale üht samasugust vaja :D üks Primera 1.6 diisel mootor üle mis oleks sinna ideaalne vahele l&#2wii52;kata :P Aga sinule edu ja jään uusi pilte ootama.

Praegu on vägagi saad neid juppe pole probleemi olnud et ei saa. Ning edu alati vaja,aga äkki oskab mõni soovitada, et mis pilte täpsemalt soovib näha

Seest, väljast.

#37
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustike, 13 detsember 2012 - 20:46, kirjutas:

Vaata postitusttehnikcore, 13 detsember 2012 - 10:30, kirjutas:

Vaata postitustapprox, 11 detsember 2012 - 23:20, kirjutas:

Tõesti hea masin, kuigi jhm ei ole midagi neid varuosi nii väga enam neile, odavad on küll. Oleks endale üht samasugust vaja :D üks Primera 1.6 diisel mootor üle mis oleks sinna ideaalne vahele l&#2wii52;kata :P Aga sinule edu ja jään uusi pilte ootama.

Praegu on vägagi saad neid juppe pole probleemi olnud et ei saa. Ning edu alati vaja,aga äkki oskab mõni soovitada, et mis pilte täpsemalt soovib näha

Seest, väljast.

ma võin homseks mõned teha aga need tulevad garaašis olemisega ei taha välja ajada :P

#38
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Aga mis sa ise ka garaazi ronid. Tee läbi seinte, ilmselt ongi ilusam nii.

Muutis Logit, 13 detsember 2012 - 21:17.


#39
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
http://vahvel.net/sh...1-5-66kW-1990-a :unsure:

Kuigi eks sa paras siidinäpp oled küll, kui isegi õli vahetamisega hakkama ei saa ning ei ole selle kohapealt üldse vaidlema hakata.

Igaljuhul edu.

Muutis Kevva., 13 detsember 2012 - 21:32.


#40
tehnikcore

    Liige

  • liige
  • Postitusi:169
  • Liitus:10 märts 2012
  • Sugu:ei ütle
Esiteks see kõigest sinu oletus ning sa ei tea milles asi täpsemalt on. Ning lisan siia mõned pildid mida ma pole siia üldse pannud
Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler


mis siin oli see garaasi pilt selles enam auto ei seisa vaid on nüüd üldse maja garaasis

Muutis tehnikcore, 14 detsember 2012 - 16:53.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat