Hüppa postitusele

Change

HARD NATION @ Arena 3 / Tatanka

Hardstyle 16+

Sellel teemal on 42 vastust

#41
Dock

    Liige

  • liige
  • Postitusi:337
  • Liitus:04 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustThoughtless., 23 märts 2012 - 17:43, kirjutas:

Eitea võimalik, olin ise ka muidugi parajalt purjus ja hoos, seega savi.



Noo üks mu tutav läks kellegiga seal kähmlusesse, aga ma ei näinud kellega. Turva pärast viskas välja, aga tuli sisse tagasi vms. Too vend oli 17. Arvatavasti siis te üks teist leidsitegi. :D

//E: A muidu miks Dj Spirit ei meeldinud siis? Üli normaalne vend on, muss oli ka jumala timmis. Klubi turvad huiasid, helistasin talle, tuli klubi omanikuga alla ja sain sisse, pileti sain ka odavamalt.

Muutis Dock, 23 märts 2012 - 18:44.

Postitas pildi


#42
Heiri

    Offical perseangerjamees 2012

  • liige
  • Postitusi:151
  • Liitus:03 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Hiiumaa, Kärdla
Väga timm pidu oli minu arust, esimest korda üldse Hard Nationil ja vägagi rahul, liiga kaine sai vast oldud aga see ei olnudgi nii hull probleem, muusika oli hea ja sai ikka reivitud küll :) ... Gabberdada sai ka, Chemical boy lasi lõpuks hardcore ja ka Tatankal oli ka mingi lugu mixis hc, täitsa "elukas" oli ikka olla kohe :P

Muutis Heiri, 24 märts 2012 - 13:24.


#43
Thoughtless.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:447
  • Liitus:05 jaan 2008
  • Sugu:mees
Kuradi jah, jõudsin nüüd koju lõpuks, 4 päeva peale 8h magatud, aga no mis sa teed. Chemical boy hardcore lõpp oli imo parim, vist isegi mainisin juba seda ja the spiriti vastu polnud mul ka midagi, lihtsalt oskustest on veel natuke puudu, aga olin vist üks aktiivsemaid platsil veel kui spirit laval oli. :D Igati kordaläinud üritus.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat