Hüppa postitusele

Change

2010 BMW 320td Facelift E90 - Иван

muskel destroyer power pussymagnet

Sellel teemal on 61 vastust

#1
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
2010 BMW 320td E90 Facelift aka Mahlapakike
Mootor: 2.0 turbodiisel 100kW
Kütus: Diisel
Odom. näit: 208000km
Vedav sild: Tagavedu
Käigukast: Manuaal
Kütusepaak: 60L
Värv: Sinine
Tüüp: Sedaan

Muutusin vist majanduslikuks inimeseks ja ostsin omale iga päeva liikuriks sellise kahe liitrise mahlapakikese :D Linna vahel saan "vajutades" isegi 6.5l/100km :D Maanteel kuskil 5.0l/100km kandis. Aga kuskil 1800 pealt kickib turbo ka sisse ja võib öelda, et isegi lippab täitsa. Maksma läks 11k. Nahktuba, suur ekraan, kõvaketas, navi, püsikas jne. Autos pole kunagi suitsetatud. Igast vahetatud jupist on olemas tšekid nii Saksast, kui ka Eestis ning auto ongi olnud naisterahvaste käes seni. Kivitäkkeid leiab, kuid nendega tegelen mingi aja pärast, hetkel miski näkku ei karju. Mõni kraaps on ka (kõige rohkem stangel pagassi ääres). Üldiselt olen väga rahul. Kõikidele tuttavatele on meeldinud. Hoiangi enamvähem sellises konditsioonis nagu piltidel. Pesen iga paari päeva tagant ja iga paari nädala tagant teen nahahooldust ning kõik on väga viisakas :) Vahetasin üldiselt, sest kütusekulu ning teiseks kasko. Kuna panin eelmisega pauku (tegin muidugi korda), siis ei ole absoluutselt enam viitsimist ise tegeleda, kui peaks midagi juhtuma. Talveks tahaks mingisugused viisakad 17-tollised alla panna. Annaks palju juurde. Peaks ühe korraliku UM-tiiru ka tegema - softi ära updatema ja keti ning rihmad üle vaatama.


Pildimaterjal:
Spoiler


Varasemad hävitajad:
1981 Toyota Celica aka The White Sabre
Spoiler


1992 Toyota Corolla aka The Toyota Ferrari
Spoiler


1985 Honda Accord aka Nein Ass-Mouth
Spoiler


1993 BMW 316i aka The Red Drifter
Spoiler


1992 BMW 325i aka The Cherry Picker
Spoiler

Muutis Иван, 21 juuli 2016 - 00:25.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#2
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Kuidas sul selline iludus õnnestus ainult 200$ eest soetada?

#3
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Väga vinge masin!
Tore,et ei plaani mingit tjuuningut...lihtsalt hoia selline masin ainult korras, ning asi toimib!

#4
sup niga?

    >.<

  • liige
  • Postitusi:449
  • Liitus:02 sept 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Puu otsas
Näeb välja küll eepiliselt kena autona, nii sisemuselt, kui ka välimuselt. Soovin edu auto "pimpimisega" ja kõike paremat.

Postitas pildi

Hello there!


#5
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustVäljavalitud, 22 aprill 2012 - 20:07, kirjutas:

Kuidas sul selline iludus õnnestus ainult 200$ eest soetada?
No pmst ma elasin vahepeal selle eelmise omaniku pool nädal aega (mul polnud raha ega kohta, kus olla, seega ta pmst saves ära mu) ning ta tahtis selle romulasse üldse saata, mille peale ma insta-pakkusin $200 dollarit selle eest lubadusega, et ma tulen paari kuu pärast tagasi rahaga. Ta oli nagu sellest pakkumisest suht hämmingus vms ja ütles, et "dav, sa oled mulle siin sitaks õnne toonud n shit" (???) ja ehitas selle üles mulle. Kõik paranduskulud ja asjad jäid pmst olemata, kuna ta ajas kõiki teemasi läbi oma tuttavate ning lõpptulemusena maksin ma selle eest praeguseks hetkeks $241 ($21 ümberregamise eest ning nüüd üleeile $20 uute kaugtulede pirnide eest).

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#6
iAddict

    *

  • liige
  • Postitusi:1 226
  • Liitus:27 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Aga kas sul on siis mingi pikem plaan Aussie jääda või miks sa seda nii väga putitada tahad? Ühel hetkel pead sa sellest loobuma nii või naa.
Your heart starts beating faster. The room starts feeling colder. The sweat bursts out like a million fountains in your skin. It's worse than bad...
Someone just made fun of you on the internet.

#7
Kent.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 604
  • Liitus:31 okt 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Väga kõva, thumbs up!
Postitas pildi..................................................................

#8
hensu

    Finger lickin' good.

  • liige
  • Postitusi:1 977
  • Liitus:21 apr 2008
  • Sugu:mees
Päris õnnejunnid olete seal Austraaliamaal :2nksa:

#9
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustLogit, 22 aprill 2012 - 20:17, kirjutas:

Väga vinge masin!
Tore,et ei plaani mingit tjuuningut...lihtsalt hoia selline masin ainult korras, ning asi toimib!
Selline plaan ongi, vihkan inimesi, kes klassikud mingite pedetuuningutega ära rikuvad.

Vaata postitustiAddict, 22 aprill 2012 - 21:21, kirjutas:

Aga kas sul on siis mingi pikem plaan Aussie jääda või miks sa seda nii väga putitada tahad? Ühel hetkel pead sa sellest loobuma nii või naa.
Ding-ding-ding. Ütleme nii, et ma ei saa paraku nagu öelda, mis toimuma hakkab, kuna ma ise ka väga täpselt ei tea, aga teen kõik, et siia jääda ning kui see ei õnnestu, siis lahkun siit koos Sabrega.

Vaata postitustKent., 22 aprill 2012 - 21:22, kirjutas:

Väga kõva, thumbs up!

Vaata postitusthensu, 22 aprill 2012 - 21:22, kirjutas:

Päris õnnejunnid olete seal Austraaliamaal :2nksa:

Vaata postitustsup niga?, 22 aprill 2012 - 20:18, kirjutas:

Näeb välja küll eepiliselt kena autona, nii sisemuselt, kui ka välimuselt. Soovin edu auto "pimpimisega" ja kõike paremat.
Tänud. Annan oma parima :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#10
Potato

    Liige

  • liige
  • Postitusi:592
  • Liitus:12 dets 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustiAddict, 22 aprill 2012 - 21:21, kirjutas:

Aga kas sul on siis mingi pikem plaan Aussie jääda või miks sa seda nii väga putitada tahad? Ühel hetkel pead sa sellest loobuma nii või naa.


Saadab laevaga eestisse :D

#11
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustPotato, 22 aprill 2012 - 21:34, kirjutas:

Vaata postitustiAddict, 22 aprill 2012 - 21:21, kirjutas:

Aga kas sul on siis mingi pikem plaan Aussie jääda või miks sa seda nii väga putitada tahad? Ühel hetkel pead sa sellest loobuma nii või naa.


Saadab laevaga eestisse :D
Põhimõtteliselt. Tegelikult Aasiasse ja siis aasia-eurotripiga Eestisse, aga mõte jääb samaks. Seda muidugi juhul, kui ma siia ei saa jääda.

Backstory miks ma nii väga seda tahan alles hoida, on ilmselt see, et ma olen alati tahtnud sellist autot omale ja nüüd kui ma selle sain, siis see on nagu even better than expected :D Seega teen kõikvõimaliku, et nii läheks :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#12
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Eestis tuleb ainsaks probleemiks parempoolne rool, aga see selleks. Celica sellest ajast väga nice ning edu autoga :>



#13
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kuidas Austraalia maal kütusehinnad on?
Palju maksma su täispaak (~60L) läheb siis ning palju kilomeetreid sellega maanteel läbida saaksid ka?

Muidu ja.. Kena ju (:

-soovid oma reklaami siia?-


#14
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustmetsavaras, 22 aprill 2012 - 22:15, kirjutas:

Kuidas Austraalia maal kütusehinnad on?
Palju maksma su täispaak (~60L) läheb siis ning palju kilomeetreid sellega maanteel läbida saaksid ka?

Muidu ja.. Kena ju (:
Liitri hind on keskmiselt ~$1,5 ja see oleneb siin asukohast. Kõrbes on 1,6+, maantee ääres 1,5+, linna keskel 1,45 kõige odavam, mis näinud olen.

Minu arvutuste kohaselt võtab ta praegu keskmiselt 12L sajale - linnas 14L, maanteel 10-11L
Ja seda minu sõidustiiliga :D

Vaata postitustJorgen, 22 aprill 2012 - 22:05, kirjutas:

Eestis tuleb ainsaks probleemiks parempoolne rool, aga see selleks. Celica sellest ajast väga nice ning edu autoga :>


See on ja ainus flaw kogu plaanis, aga kui ma õigesti aru sain, siis Eestis on lubatud sellega sõita, lihtsalt ta peab olema regatud Austraalias (Eestisse seda regada ei saa) ning võimalik, et ma pean selleks siinsed juhiload ära tegema, et see kombo töötaks (paarisaja $ eest tuleb eksam teha ja käes). Austraalia võlu seisneb selles, et autodel pole ülevaatus kohustuslik ning rego on võimalik pikendada internetis. Ülevaatusel peab käima, kui eelmine rego on läbi saanud ja on vahe sisse tulnud enne, kui uuesti rego pikendada tahad või kui ment on kinni pidanud, mingi vea avastanud ning yellow stickeri peale lükanud mille puhul tuleb pitidele minna, kus vaadatakse terve auto üle ja seal avastatud vead parandada, et autoga saaks jälle liiklusesse minna.

Muutis Иван, 22 aprill 2012 - 22:25.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#15
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Tra Eesti sure ära, mul vahel juba mõttes olnud kolida USA'sse/Austraaliasse just sellepärast, et kütus odav ning autodega seotud seadused kordades leebemad :<

#16
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustJorgen, 22 aprill 2012 - 22:33, kirjutas:

Tra Eesti sure ära, mul vahel juba mõttes olnud kolida USA'sse/Austraaliasse just sellepärast, et kütus odav ning autodega seotud seadused kordades leebemad :<
No siis sa situd telliseid, kui ma ütlen, et bena on siin tasuta (ainult siin osariigis). Seadused on nii, et kui sa siin jaamas bena võtad ja lihtsalt nahui sõidad, siis sinuga ei saa midagi teha. Mujal osariikides on see kriminaalselt karistatav v.a. Western-Australias, kus see põhimõtteliselt kokkuvõttes on benajaama süü, et nad sul minema lasid sõita :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#17
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustИван, 22 aprill 2012 - 22:36, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 22 aprill 2012 - 22:33, kirjutas:

Tra Eesti sure ära, mul vahel juba mõttes olnud kolida USA'sse/Austraaliasse just sellepärast, et kütus odav ning autodega seotud seadused kordades leebemad :<
No siis sa situd telliseid, kui ma ütlen, et bena on siin tasuta (ainult siin osariigis). Seadused on nii, et kui sa siin jaamas bena võtad ja lihtsalt nahui sõidad, siis sinuga ei saa midagi teha. Mujal osariikides on see kriminaalselt karistatav v.a. Western-Australias, kus see põhimõtteliselt kokkuvõttes on benajaama süü, et nad sul minema lasid sõita :D

Statoilis pidi olema nii, et kui kütust võtad ja teenindaja ei küsi kas kütust oli, siis pohhui, maksma ei pea. Mõtlesime sõbraga minna tankuriga sinna, lasta täis ja siis teenindajalt küsida "28 kabanossi plz" ja kõik erinevate asjadega, äkki unustab ära. :D

#18
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Upgrades
Postitas pildi

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#19
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 764
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Sa ei tea kui kade ma nüüd olen

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#20
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
Vasaku käega käike pole rõve vahetada ?:D

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust







1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat