Hüppa postitusele

Change

2010 BMW 320td Facelift E90 - Иван

muskel destroyer power pussymagnet

Sellel teemal on 61 vastust

#21
KickStarts

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 788
  • Liitus:01 dets 2006
  • Sugu:ei ütle
GLive kõrval vahetab :D
Ei

#22
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustRaekv0n.^, 23 aprill 2012 - 10:07, kirjutas:

Vasaku käega käike pole rõve vahetada ? :D

Vaata postitustKickStarts, 23 aprill 2012 - 10:16, kirjutas:

GLive kõrval vahetab :D
:D

Tegelikult vasaku käega on parem käike vahetada, kui paremaga minu arust. Aga sellega ma pole siiamaani väga ära harjunud, et ma teisel pool üldse istun. Auto tunnetus on täiesti teistsugune ja nii paar korda olen pöördes vastassuunda pööranud, kuna vahepeal tuleb pähe nagu oleks Eesti liikluses, mõte driftib minema ja järsku avastad ennast vastassuunast :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#23
Jokkker

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:23 aug 2010
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:siin
Stiilne pill.

Küsimus parempoolse rooliga autode kohta - kas suunatule ja kojamehe kangid on ka vahetuses või on samamoodi nagu vasakpoolse rooliga autodel?

#24
Potato

    Liige

  • liige
  • Postitusi:592
  • Liitus:12 dets 2010
  • Sugu:mees
Väga hea ,et selle karvapalli sealt maki ümbert ära viskasid

#25
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustJokkker, 23 aprill 2012 - 11:40, kirjutas:

Stiilne pill.

Küsimus parempoolse rooliga autode kohta - kas suunatule ja kojamehe kangid on ka vahetuses või on samamoodi nagu vasakpoolse rooliga autodel?
Kõik muu peale rooli asukoha, mis on siis paremal, on sama. Käigud käivad sama pidi, aga lihtsalt tuleb vasaku käega neid lapata ja kangid ja asjad on kõik sama. Aga kui keegi kavatseb kunagi siia tulla ja siin lõpuks ka auto soetada, siis ütlen kindlasti, et ostke normaalne GPS omale, sest ilma selleta ei navigeeri siin mitte kuhugi väga. Teeb liikumise kordades lihtsamaks. Autosi on siin kordades rohkem, seega eksimisruumi on veel vähem. Autod muidu siin üldiselt on enamus kõik (90% autodest on 2000+ aasta omad liikluses), mistõttu minu oma paistab igal pool eriti hästi välja :D Täna parkisin ühe pargi kõrval, kui kõrvale tõmbas džiip, pannes kogu liikluse kinni, mille juht küsis auto kohta ja tahtis raha peale dragida :D

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#26
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

Vaata postitustИван, 22 aprill 2012 - 22:20, kirjutas:

See on ja ainus flaw kogu plaanis, aga kui ma õigesti aru sain, siis Eestis on lubatud sellega sõita, lihtsalt ta peab olema regatud Austraalias (Eestisse seda regada ei saa) ning võimalik, et ma pean selleks siinsed juhiload ära tegema, et see kombo töötaks (paarisaja $ eest tuleb eksam teha ja käes). Austraalia võlu seisneb selles, et autodel pole ülevaatus kohustuslik ning rego on võimalik pikendada internetis. Ülevaatusel peab käima, kui eelmine rego on läbi saanud ja on vahe sisse tulnud enne, kui uuesti rego pikendada tahad või kui ment on kinni pidanud, mingi vea avastanud ning yellow stickeri peale lükanud mille puhul tuleb pitidele minna, kus vaadatakse terve auto üle ja seal avastatud vead parandada, et autoga saaks jälle liiklusesse minna.



tl;dr
aga viimati oli nii et kui sa oled välismaal üle 6 kuu jutti ja saad näiteks tööandjalt mingi tõendi selle kohta siis tuled autoga eestisse ja võtad argis arvele ümberasuja varana, täpsemalt peaks saama kuskil riigiteatajas kah lugeda mis tingimustel veel arvele saab parempoolse rooliga (pärand, postiauto jne)
trust me, i'm an engineer

#27
kassu !

    Liige

  • liige
  • Postitusi:736
  • Liitus:26 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Omalajal sai päris palju nalja
Eestis liigub väga palju parempoolse rooliga masinaid ju, mis on ka eesti nr märkidega, täna nägin Nissan S14, üks skyline on ka eestis mis sõidab täiesti vabalt ringi ja mõlemal on eesti nr märgid.
Postitas pildi

#28
Jupats

    Tõbras

  • liige
  • Postitusi:2 335
  • Liitus:23 dets 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Mustamägi

Vaata postitustkassu !, 23 aprill 2012 - 19:08, kirjutas:

Eestis liigub väga palju parempoolse rooliga masinaid ju, mis on ka eesti nr märkidega, täna nägin Nissan S14, üks skyline on ka eestis mis sõidab täiesti vabalt ringi ja mõlemal on eesti nr märgid.

seda matt punast s14 nägin ise ka eile liikluses..kuid kui viimati lugesin selle masina ehituse ja muude asjade kohta siis omanik mainis et auto ei ole arvel ega saa ka arvele võtta aga no küllap keegi leidis siis mingi augu ikkagi kuidas süsteemitada...
neways väga nice masin Ivan :D sinna võiksid nüüd mingi rjälity viie või kuuese v8 vahele aretada ja rebiksid tutti veel rohkem :)))))

#29
Rauno.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:909
  • Liitus:12 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pääärnu!
Punane S14 sõidab minuteada teise auto numbritega ringi.
Ma nüüd hästi ei mäleta, mis uue liiklusseadusega muutus aga vanasti sai ka rhd autosi arvele, kui nad võeti kasutusele enne 1984 aastat. Muidugi Ark vabatahtlikult seda ei teinud aga paar kirja ülemustele ja asi korras. Ümberasuja varana on lihtsam arvele võtta. Pead elama vähemalt aasta Austraalias ja autot omama vähemalt kuus kuud. Siis tood auto Eestisse, vahetat tuled ära ja võtad arvele.
Autoga Eestisse sõitmise plaan ei ole üldse hea, eriti väikse rahakotiga reisides. Soovitan sul auto Inglismaale saata ja sealt edasi Eesti või lähed ise järgi.

Muutis Rauno., 23 aprill 2012 - 21:37.

"The angle of the dangle is proportional to the heat of the meat." - Newton

#30
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Olen kuulnud kahest meetodist. 1) Kui tood auto kaasa, kui enda varana(ala oled inglismaale sisse kirjutatud ja tuled Eestisse).
2) Modifitseerid auto väga korralikult ümber(väga anaali pidid ARKi vennad sellega tegema).
Eks, kes tahab, see saab.

#31
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustRauno., 23 aprill 2012 - 21:34, kirjutas:

Punane S14 sõidab minuteada teise auto numbritega ringi.
Ma nüüd hästi ei mäleta, mis uue liiklusseadusega muutus aga vanasti sai ka rhd autosi arvele, kui nad võeti kasutusele enne 1984 aastat. Muidugi Ark vabatahtlikult seda ei teinud aga paar kirja ülemustele ja asi korras. Ümberasuja varana on lihtsam arvele võtta. Pead elama vähemalt aasta Austraalias ja autot omama vähemalt kuus kuud. Siis tood auto Eestisse, vahetat tuled ära ja võtad arvele.
Autoga Eestisse sõitmise plaan ei ole üldse hea, eriti väikse rahakotiga reisides. Soovitan sul auto Inglismaale saata ja sealt edasi Eesti või lähed ise järgi.
No mul on kindel plaan, et Eestisse tulles tuleb ka mitmekuune Aasia-Eurotrip. Aga ja RHD'ga on suht küsimärgid hetkel. RHD-LHD conversion on kindel ei, mis tähendab, et tuleb kuidagi hästi ära mängida või siis üldse jättagi Aussi regatuks.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#32
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Selle RHD autode registreerimisega on jah mingi kamm, ARKis isegi need töötajad ei oska sulle anda konkreetseid vastuseid. Siin hea teema, kus üritatakse RHD->LHD conversioniga BMW'd arvele võtta http://www.streetrac...hp?f=48&t=87920

#33
Rauno.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:909
  • Liitus:12 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pääärnu!
Ümberasuja varana ongi kõige lihtsam arvele saada. Vanasõiduk on uue seaduse järgi vähemalt 35 aastat vana. Ja kui rool ümber tõsta tuleb margiesindusest tõend võtta ümberehituse kohta, mida pmst ükski esindus ei taha anda, kuna nad võtavad endale vastutuse kui midagi peaks juhtuma.

Kui autoga Austraaliast sõitma hakkad, läheb vähemalt 15k km, millest enamus on mitte just kõige parema teekattega. Ma ei tea küll su marsruuti aga minu jaoks on suht nüri pisikeses autos mitu päeva järjest istuda, et ühest vaatamisväärsuset teiseni jõuda. Pluss riikide viisad ja asjaolu, et auto on 31 aastat vana kupee mis ühes tükis kindlasti seda reisi üle ei ela.

Ma ei taha su mõtet maha teha kuid sellised üritused nõuavad pikka planeerimist ja suurt eelarvet. Või siis väga suuri ja väga tugevast materjalist munandeid.
"The angle of the dangle is proportional to the heat of the meat." - Newton

#34
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustRauno., 24 aprill 2012 - 16:21, kirjutas:

Või siis väga suuri ja väga tugevast materjalist munandeid.
"You know we got those" :D

Plaanid valmivad kogu aeg ja need on juba viimased paar aastat in motion olnud. Lihtsalt mul on tulekul asju, mida ma praegu üldse rohkem ei spoili ning selle tripini on aega 1a ja 5 kuud, mis on ühtlasi aeg, mille jooksul ma selle auto vastavaks ehitan. Ka rahakott pole ilmselt selleks ajaks probleemiks. Te saate kogu sellest eepilisusest lihtsalt aja jooksul osa.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#35
GLive

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:30
  • Liitus:18 veebr 2012
  • Sugu:mees
The White Sabre langes vandaalide/varaste ohvriks aka esimene hatecrime auto pihta:
http://blog.rps.ee/?...dis&postitus=82

#36
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
:/, see küll päris nutune seis. Ja tundub, et polnud vargad, vaid mingid purjus nolgid, kellel midagi targemat teha pole.

#37
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Vajuta pildile
Postitas pildi

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image


#38
Jupats

    Tõbras

  • liige
  • Postitusi:2 335
  • Liitus:23 dets 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Mustamägi
IVAN PANI OMA SABRE GT HYABUSA TURBOGA MATSUUUUUU ;||||||||||

#39
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

Vaata postitustJupats, 04 mai 2012 - 00:58, kirjutas:

IVAN PANI OMA SABRE GT HYABUSA TURBOGA MATSUUUUUU ;||||||||||

Wut ?

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#40
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 228
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustRaekv0n.^, 04 mai 2012 - 03:34, kirjutas:

Vaata postitustJupats, 04 mai 2012 - 00:58, kirjutas:

IVAN PANI OMA SABRE GT HYABUSA TURBOGA MATSUUUUUU ;||||||||||
Wut ?
Täpselt nii, R.I.P The White Sabre... Esimene auto - 3 nädalat...
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi
Postitas pildi

Mis, türa, kuidas!? Kogu lugu: http://blog.rps.ee/?...dis&postitus=85

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Posted Image






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat