Hüppa postitusele

Change

Mercedes-Benz E300 Classic ´98


Sellel teemal on 31 vastust

#1
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn
Asjaolude kokkulangevuse tõttu sai üks punnsilm endale soetatud. Hetkel selle isendiga veerenud umbes 80km ja muljed on positiivsed.
Tahtsin endale mugavat taga-või nelikveolist masinat ja vaatasin ka mõningaid audisid ja bmwsid aga .. otsustasin ikkagi MB kasuks. Kuna ma olen viimased pool aastat sõitnud 2006.a E klassiga, suurenes mu "armastus" mersude vastu veelgi rohkem. Vaatasin ka C klassi mersusid, aga jõudsin arusaamale, et ruumi võiks autos tiba rohkem olla, seega välistasin ka CLK(kupee), mida varem nillisin.


Aitab jutust - mõned andmed ja pildid.
*Üldandmed
Mootor: 3.0 / 100kW
K. kast: automaat
Kütus: diisel
LS: 232000
ER: 1998


Lisadest
roolivõimendi, kesklukustus(puldiga), ABS pidurid, püsikiirushoidja, 4x el. aknad, valgustusega peeglid päikesesirmides, iluliistud salongis(puit), jalamatid(kummist), välistemp. näidik, tagaklaasi soojendus, päevasõidutulede automaatne lülitus, veokonks, nahkkattega rool, topsihoidjad(ees), el katuseluuk + peeglid, turvapadjad, signalisatsioon, soojendusega peeglid, stereo(CD)
Hetkel on all 17' valuveljed koos pea-aegu tutikate Continental lamellidega.
Kõik üldine ja vajaminev on olemas.


Plaanidest
- vahetada ära õlid / filtrid
- tagasilla puksid
- uued pidurikettad + klotsid
- käsipidur korda
- el. katuseluuk korda
- uued uksepolstrid
- korralik helisüsteem
- Xenon tuled


Hetkel teostatud
- korralik välipesu
- seest kiire tolmar
- kinnitatud tagumine iste - oli lahti, sest eelmisel omanikul oli vaja akule ligi pääseda
- paigaldatud uus kojamees

Homme või ülehomme on probleemide kõrvaldamise aeg.


Mõned öised udused pildid, varsti teen korralikumad:

Spoiler


Spoiler


Spoiler


Spoiler


Mind võib Ralvoga vist ühte patta panna ...

Muutis Crew, 03 mai 2012 - 16:54.


#2
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Tundub korralik, veljed meeldivad jubedalt, kindlalt mu ühed lemmik veljed üldse. Kuidas küttekuluga on?

#3
Allu.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 715
  • Liitus:06 okt 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Ida
Ja mis see hind sellisel masinal olla võib?
Postitas pildi

#4
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn

Vaata postitustJorgen, 03 mai 2012 - 17:05, kirjutas:

Tundub korralik, veljed meeldivad jubedalt, kindlalt mu ühed lemmik veljed üldse. Kuidas küttekuluga on?

Täpsemalt ei oskagi kommenteerida, aga linnas kuskil 9l/100km ja maanteel 6.9/100km kohta - tehaseandmete järgi. Tegelikult võtab suts vähem.
Auto on hetkel väga kõrge - paljud sõbrad kägisesid, et ma madalaks laseks - later viskan pildid, pimedas ei saa arugi eriti.

#5
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustCrew, 03 mai 2012 - 17:29, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 03 mai 2012 - 17:05, kirjutas:

Tundub korralik, veljed meeldivad jubedalt, kindlalt mu ühed lemmik veljed üldse. Kuidas küttekuluga on?

Täpsemalt ei oskagi kommenteerida, aga linnas kuskil 9l/100km ja maanteel 6.9/100km kohta - tehaseandmete järgi. Tegelikult võtab suts vähem.
Auto on hetkel väga kõrge - paljud sõbrad kägisesid, et ma madalaks laseks - later viskan pildid, pimedas ei saa arugi eriti.

3. pildilt aru saada, et kuidagi väga kõrge on. Kuidas madaldada plaanid, madaldusvedrud vms?

#6
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
H5 mate, väärt ost! Tee salongist pilte kah :P Btw, räägi lähemalt, mis elektriluugil viga on. Mul hetkel mingi kamm, et üles-alla käib, aga ette-taha väga ei soovi :D

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#7
Kodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 372
  • Liitus:03 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ära madaluse pärast muretse. Annab ehk väliselt veidi juurde, aga üldiselt on paras peavalu. :D

#8
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Miks mitte?
Ebayst saaks umb 200taalaga madaldusvedrud, coiloverid on juba väga kallid. Madaldusvedrudega ainult see jama,et originaal amort ei pruugi eriti kaua kesta sellega.

#9
FuRustani

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:84
  • Liitus:02 märts 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Lihula/Pärnu/Abja-Paluoja
Ilus masin. Coliverid jah väga kirve hinnaga. Sinna kuskile 900-1200 euri umbes. Muidu velg väga meeldib ja jään uusi piltte ootama.. :)
Karl

#10
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustKodanik, 03 mai 2012 - 18:19, kirjutas:

Ära madaluse pärast muretse. Annab ehk väliselt veidi juurde, aga üldiselt on paras peavalu. :D

No mingi paar sentimeetrit madalaks lasta ei ole just eriline peavalu ning muudab välimust päris palju paremaks.

#11
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn
Mõttes on küll, et võiks madalamaks lasta - arvatavasti tuleb teine velg alla(suveks), vb 18' AMG, vb ühed musta värvi päris kenad asjandused. Samas auto on praegu üpris kõrge, aga ma ei kurda.
Piltide poole pealt ma arvatavasti teid täna rõõmustada ei saa, sest lõpetan töö alles siis, kui on väljas pime (plaan enne pildistamist auto puhtaks pesta, samas vihma lubab homseks -.- )

/ Ralvo - mul on sama jama, et ette-taha ei taha eriti :)

#12
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Väga mahe pill, et osta kasvõi ise tulevikus selline. Muidu palju maksid selle eest?

#13
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn
Täna sai ära vahetatud piduriklotsid-ja kettad + ära vahetatud õlid ja filtrid. Nüüd on järele jäänud veel mõned tegemised. Nt. el. katuseluuk korda, uksepolstrid ära vahetada ja heli sisse panna, tagasillapuksid ka uued.
Keegi võiks minuga ühendust võtta, kui teil mingit informatsiooni uksepolstrite kohta on - uuena on nad liiga kirve hinnaga, seega peab kuskilt mujalt vaatama. 98 aasta ja w210 kere siis.

Kevva - hinnad on väga erinevad .. alates 2000 eurost kuni 5000 euroni. Olulist vahet ei olegi, mõni punnsilm on auto24's müügil olnud oma 3500 euroga viimased 4 kuud nt.
Minu auto hind jäi umbes kahetuhande euro kanti :) Positiivne on see, et raha jäi üle, et natukene auto kallal nokitseda.

#14
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Vaata kuskilt lammutustest, neid W210'd on päris palju Eestis ringi kulgemas ja kindlalt kuskilt lammutusest leiad vägagi hea hinnaga.

#15
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn

Vaata postitustJorgen, 09 mai 2012 - 20:54, kirjutas:

Vaata kuskilt lammutustest, neid W210'd on päris palju Eestis ringi kulgemas ja kindlalt kuskilt lammutusest leiad vägagi hea hinnaga.

Tegelen sellega aeg-ajalt. Muidu MB foorumis üks vend võttis minuga ühendust, kellel on ühed alles, eks vaatame, mis ta räägib... Muidu ma mõtlen siin LED-tagatuledele - valikuks on tumedad ja heledad, ise kaldun heledate poole, need "toonitud" LEDid ei ole nii kenad.
Arvatavasti lähevad veljed varsti "taastamisse" ja pärast seda lähevad müüki, sest tahaks midagi teistsugust, kenamat.

Mõned pildid - varsti pesen auto puhtaks ja lasen ilusad pildid valmis voolida.

Spoiler


Spoiler


Spoiler


Spoiler


Spoiler


Spoiler


Spoiler


#16
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
Seest ka pilte ! :D

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#17
--

    Ülelasketiir

  • liige
  • Postitusi:1 177
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
Hea kokkusattumus. Eile lugesin seda teemat sul siin ja auto jäi meelde millegi pärast. Ja täna nägin seda autot Raplas Galerii kohviku juures :D Tundsin ära velgede, Continental rehvide ja selle järgi et kõrge on :D Tundus muidu korralik masin :)

#18
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn

Vaata postitust--, 10 mai 2012 - 14:15, kirjutas:

Hea kokkusattumus. Eile lugesin seda teemat sul siin ja auto jäi meelde millegi pärast. Ja täna nägin seda autot Raplas Galerii kohviku juures :D Tundsin ära velgede, Continental rehvide ja selle järgi et kõrge on :D Tundus muidu korralik masin :)

Täna kasutas mu autot isa naine, kes sellega Raplas käis (tema enda auto on remondis). Oleks ma ise olnud seal, siis oleksin käppa ka visanud.

Varsti teen seest ka mõned pildid jah :)

#19
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Jumala eest vaheta esi gabariit- ja lähituled ära. Ise panin lähituledeks tavalised valged pirnid ja gabariidideks tulid mingid suvalised LED'id 2$ eest ebayst. Nendega näeb palju etem välja. :P

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#20
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn

Vaata postitustRalvo, 10 mai 2012 - 22:58, kirjutas:

Jumala eest vaheta esi gabariit- ja lähituled ära. Ise panin lähituledeks tavalised valged pirnid ja gabariidideks tulid mingid suvalised LED'id 2$ eest ebayst. Nendega näeb palju etem välja. :P

Ralvo ära nihele - ksenon tuleb ette, taha tulevad LED-id. Ise veel mõtlen, millised.
Spoiler


Spoiler






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat