Hüppa postitusele

Change

Fooliummütsid


Sellel teemal on 899 vastust

#121
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustweylin, 29 mai 2012 - 20:53, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 29 mai 2012 - 15:15, kirjutas:

Kle see oli inimlik eksimine lihtsalt. Ma ei süvenenud, kas see keelati päriselt Eestis ära või mitte, aga need seosed on väga reaalsed. Karupoeg puhh on minu meelest rohkem toidusõltlane, ja üleüldiselt nad midagi tarka seal ei räägi vaid jauravad niisama. Disney asutaja oli viimase astme freemason ja on palju teisigi näiteid, kuidas disney alateadvusega oma kasuks jamab. Te võtate alati nii lambisest eksimusest kinni ja hakkate nagu neljanda klassi poisid näpuga näitama ja "haha" hüüdma. Debiilne :D


Saa aru, karupoeg puhh on laste raamat. Miks kurat peaksid nad seal filosofeerima hakkama? Sa näed igas asjas vandenõud, kuidas sa nii elada saad?
Sa teed ise sama moodi ju lol. Kirjutad ühe sõna valesti ja oled kohe feilboat ja noob.

Vaata postitustthe-21-man, 29 mai 2012 - 12:17, kirjutas:

tegelikult oleme me kõik lihtsameelsed rumalad inimesed. sellepärast usutaksegi üldteada tõde ja kuni keegi riigipea official infoga välja ei tule, siis pea terve inimkond usubki seda, mis neile ametlikult ette söödetakse. kõik muu on vale, sest keegi pole seda confirminud ja koolis õpetaja ka sellest midagi ei rääkinud. muistsed inimesed uskusid, et illojimid on jumalad taevast, sest neile õeldi nii. ja üldse miks peakski keegi millegiga välja tulema? praegune maailmapilt neile väga kasulik, kes asuvad kõrgemal. mõni vend, kes on on nt. for real ufot näinud ja sellest räägib, on "segane". ja enne, kui otsest sõda ufodelt meile ei tule, niikaua pole ka ufosi "olemas".


Kuidas sa koolis käisid? katsid kõrvad kinni, kui keegi sulle midagi õpetada üritas ja panid silmad ka kinni? Ei ütle ette üldteada tõdedes ei tohi kahelda, aga veidi loll tunne tekib, kui sul mingeid tõestusi pole. muidugi mitte kui sa billy oled.
Väga palju inimesi on "ufosid" näinud. enamjaolt osutuvad need aga planeetideks ja lennukiteks.

Väga paljud riigiasutused üle maailma on juba confirminud ET signaale ja nende olemasolu :D
Sa tead lihtsalt liiga vähe veel pojake, mine õpi koolis edasi preagu veel.
the chase is better than the catch

#122
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 29 mai 2012 - 22:48, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 29 mai 2012 - 22:04, kirjutas:


Ei, ta ei vasta sulle. Ta juba ütles, et ta nägi su postitusest ära, et sinuga ei ole mõtet edasi rääkida. Ei saanud aru ikka? :D
Tõesti pime oled sellisel juhul :D



Tõsi, kuid see oleks aru saadav, kui me arutleks pikalt ja süviti mingil teemal ja ta lihtsalt minigtel põhjustel ei viitsiks edasi arutleda.

Aga mina esitasin talle lühikesed, konkreetsed küsimused, millele saab vastata jah/ei vormis ja ühe-kahe sõnaga. Asjaolu, et ta keeldub neile vastamisest ja ei suuda oma seisukohti ja teooriaid ühe paari lausega kaitsta/tõendada on selge näide, et ta saab ise ka aru, et tema jutul pole mitte mingisugust ratsionaalset alust. Ta kardab ennast veel rohkem lolliks teha ja ta on seega valinud sellise tee, et "viga kuidagi temas ja ma ei näe mõtet/ei vaevu lollidega rääkima". Iga üks näeb sellise haleda käitumise läbi.


ma räägiks hea meelega teemast kui kedagi see huvitab ja tahab asja kohta rohkem teada saada. te ei pea midagi uskuma, aga äkki kellegile see minu niiõelda teooria tundub põnev. võite vabalt asja kohta küsimusi küsida. sina aga oled aga üks nendest "palju sa kanepit oled suitsetanud" vendadest ja siis imestad, miks ma su lollusele vastama ei vaevu. minuarust siin pole midagi imestada, eks. luba ma highlightin veel eriti su viimast mõttevälgatust :D aga kui kedagi teist asi huvitab, siis tulistage

#123
Külaline_Raux._*

  • külalised
  • Liitus:--

Vaata postitustcccp, 30 mai 2012 - 00:05, kirjutas:

Vaata postitustweylin, 29 mai 2012 - 20:53, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 29 mai 2012 - 15:15, kirjutas:

Kle see oli inimlik eksimine lihtsalt. Ma ei süvenenud, kas see keelati päriselt Eestis ära või mitte, aga need seosed on väga reaalsed. Karupoeg puhh on minu meelest rohkem toidusõltlane, ja üleüldiselt nad midagi tarka seal ei räägi vaid jauravad niisama. Disney asutaja oli viimase astme freemason ja on palju teisigi näiteid, kuidas disney alateadvusega oma kasuks jamab. Te võtate alati nii lambisest eksimusest kinni ja hakkate nagu neljanda klassi poisid näpuga näitama ja "haha" hüüdma. Debiilne :D


Saa aru, karupoeg puhh on laste raamat. Miks kurat peaksid nad seal filosofeerima hakkama? Sa näed igas asjas vandenõud, kuidas sa nii elada saad?
Sa teed ise sama moodi ju lol. Kirjutad ühe sõna valesti ja oled kohe feilboat ja noob.

Vaata postitustthe-21-man, 29 mai 2012 - 12:17, kirjutas:

tegelikult oleme me kõik lihtsameelsed rumalad inimesed. sellepärast usutaksegi üldteada tõde ja kuni keegi riigipea official infoga välja ei tule, siis pea terve inimkond usubki seda, mis neile ametlikult ette söödetakse. kõik muu on vale, sest keegi pole seda confirminud ja koolis õpetaja ka sellest midagi ei rääkinud. muistsed inimesed uskusid, et illojimid on jumalad taevast, sest neile õeldi nii. ja üldse miks peakski keegi millegiga välja tulema? praegune maailmapilt neile väga kasulik, kes asuvad kõrgemal. mõni vend, kes on on nt. for real ufot näinud ja sellest räägib, on "segane". ja enne, kui otsest sõda ufodelt meile ei tule, niikaua pole ka ufosi "olemas".


Kuidas sa koolis käisid? katsid kõrvad kinni, kui keegi sulle midagi õpetada üritas ja panid silmad ka kinni? Ei ütle ette üldteada tõdedes ei tohi kahelda, aga veidi loll tunne tekib, kui sul mingeid tõestusi pole. muidugi mitte kui sa billy oled.
Väga palju inimesi on "ufosid" näinud. enamjaolt osutuvad need aga planeetideks ja lennukiteks.

Väga paljud riigiasutused üle maailma on juba confirminud ET signaale ja nende olemasolu :D
Sa tead lihtsalt liiga vähe veel pojake, mine õpi koolis edasi preagu veel.

Ole hea sheeri meile ka seda infot aga paluks adekvaatset infot normaalsest allikast, mitte kusagilt freemason-biggestfan.com saidilt.

Muutis Raux., 30 mai 2012 - 08:30.


#124
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 30 mai 2012 - 00:05, kirjutas:

Väga paljud riigiasutused üle maailma on juba confirminud ET signaale ja nende olemasolu :D
Sa tead lihtsalt liiga vähe veel pojake, mine õpi koolis edasi preagu veel.


Ma üldse ei väidagi, et tulnukaid pole olemas. Oleks lapsik arvata, et tohutu suures universumis oleme me üksi. Nende maal käimise jutuga on aga teised lood; tahaks ka natuke rohkem infot (lingid, no YT).

Koolis ei õpita tulnukatest, sest nende kohta pole adekvaatset infot.

#125
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaux., 30 mai 2012 - 08:29, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 30 mai 2012 - 00:05, kirjutas:

Vaata postitustweylin, 29 mai 2012 - 20:53, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 29 mai 2012 - 15:15, kirjutas:

Kle see oli inimlik eksimine lihtsalt. Ma ei süvenenud, kas see keelati päriselt Eestis ära või mitte, aga need seosed on väga reaalsed. Karupoeg puhh on minu meelest rohkem toidusõltlane, ja üleüldiselt nad midagi tarka seal ei räägi vaid jauravad niisama. Disney asutaja oli viimase astme freemason ja on palju teisigi näiteid, kuidas disney alateadvusega oma kasuks jamab. Te võtate alati nii lambisest eksimusest kinni ja hakkate nagu neljanda klassi poisid näpuga näitama ja "haha" hüüdma. Debiilne :D


Saa aru, karupoeg puhh on laste raamat. Miks kurat peaksid nad seal filosofeerima hakkama? Sa näed igas asjas vandenõud, kuidas sa nii elada saad?
Sa teed ise sama moodi ju lol. Kirjutad ühe sõna valesti ja oled kohe feilboat ja noob.

Vaata postitustthe-21-man, 29 mai 2012 - 12:17, kirjutas:

tegelikult oleme me kõik lihtsameelsed rumalad inimesed. sellepärast usutaksegi üldteada tõde ja kuni keegi riigipea official infoga välja ei tule, siis pea terve inimkond usubki seda, mis neile ametlikult ette söödetakse. kõik muu on vale, sest keegi pole seda confirminud ja koolis õpetaja ka sellest midagi ei rääkinud. muistsed inimesed uskusid, et illojimid on jumalad taevast, sest neile õeldi nii. ja üldse miks peakski keegi millegiga välja tulema? praegune maailmapilt neile väga kasulik, kes asuvad kõrgemal. mõni vend, kes on on nt. for real ufot näinud ja sellest räägib, on "segane". ja enne, kui otsest sõda ufodelt meile ei tule, niikaua pole ka ufosi "olemas".


Kuidas sa koolis käisid? katsid kõrvad kinni, kui keegi sulle midagi õpetada üritas ja panid silmad ka kinni? Ei ütle ette üldteada tõdedes ei tohi kahelda, aga veidi loll tunne tekib, kui sul mingeid tõestusi pole. muidugi mitte kui sa billy oled.
Väga palju inimesi on "ufosid" näinud. enamjaolt osutuvad need aga planeetideks ja lennukiteks.

Väga paljud riigiasutused üle maailma on juba confirminud ET signaale ja nende olemasolu :D
Sa tead lihtsalt liiga vähe veel pojake, mine õpi koolis edasi preagu veel.

Ole hea sheeri meile ka seda infot aga paluks adekvaatset infot normaalsest allikast, mitte kusagilt freemason-biggestfan.com saidilt.

Mine otsi mujal teemades mu postitusi. Ma olen piisavalt legit materjali igalepoole pannud. Oma viga, kui ei viitsi lugeda. Teete ainult ennast lolliks oma hüppamisega siin :D
the chase is better than the catch

#126
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 30 mai 2012 - 16:06, kirjutas:

Mine otsi mujal teemades mu postitusi. Ma olen piisavalt legit materjali igalepoole pannud. Oma viga, kui ei viitsi lugeda. Teete ainult ennast lolliks oma hüppamisega siin :D



Mis kuradi vastus see veel on? üks kahest, kas sul polegi link ja ärpled niisama või oled sa laisk lohh.
küsiti linke, aga sa pead ikka mingit mäkra mängima hakkama. sinusugustega pole võimalik midagi arutada.

#127
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
http://www.nytimes.c...eller.html?_r=1

Nende perekonnad on juhtinud maailmapankasid juba 18 sajandist saati. Kui meil poleks enam raha vaja, siis need inimesed oleksid esimesed, kes eluks ajaks vangi läheksid. Rothschildide kohta uurige rohkem, kui huvitab. Kuidas valetati Waterloo lahingu kohta ja saadi väga kiirelt Inglismaa pangad kontrolli alla.
the chase is better than the catch

#128
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustweylin, 30 mai 2012 - 16:20, kirjutas:

Mis kuradi vastus see veel on? üks kahest, kas sul polegi link ja ärpled niisama või oled sa laisk lohh.
küsiti linke, aga sa pead ikka mingit mäkra mängima hakkama. sinusugustega pole võimalik midagi arutada.

Hakkasin juba copyma, aga sellise ülbuse pärast ma ei hakka midagi siia panema, käi vittu väike tont. Oma viga, kui ei viitsi sittagi uurida, ma olen siia foorumisse sitaks materjali tootnud, sa pole ise mitte munnigi uurinud ja ei tea kah mitte sittagi.


/Veel üks näide, et meie võimud oskavad meid ainult sõdadega hirmul hoida, kui vaja jälle kusagilt raha saada. Siis kui on tõsine probleem, siis ei tehta suud üldse lahti.

Fukushima radiatsioonist siis:
http://www3.nhk.or.j...0120529_03.html
http://enenews.com/n...ut-consequences


//Kes tahab huvitavat vaatamist ja lugemist:
The Fog of War: http://video.google....788864462752804
Raamat: Legacy of Ashes (CIA ajalugu 1950-2000)

Muutis cccp, 30 mai 2012 - 16:57.

the chase is better than the catch

#129
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 30 mai 2012 - 16:23, kirjutas:

Hakkasin juba copyma, aga sellise ülbuse pärast ma ei hakka midagi siia panema, käi vittu väike tont. Oma viga, kui ei viitsi sittagi uurida, ma olen siia foorumisse sitaks materjali tootnud, sa pole ise mitte munnigi uurinud ja ei tea kah mitte sittagi.


lol, ise ka usud? sul pole mingeid tõeseid allikaid oma hüpoteeside tõestamiseks.
Kust sa võtad, et ma pole uurinud? see, et ma ei postita iga linki, mida interveebist leian, ei tähenda minu võhiklikust. Hakkad kõiki teisi kohe maha tegema, kui nad sinuga nõus pole; kuhu me nii jõuame?

#130
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
weylin, gtfo juba siit. Ta on väga häid linke postitanud, ja sama olen ka mina teinud. Sa pole suvatsenud enamikke lugeda ega vaadata lihtsalt ja kobised oma joru siin edasi. Nagu väike titt ausõna :D

Kui sul nii suva on ja kõike valeks pead, siis miks sa siia teemasse ronid kogu aeg? Nii lambine tüütus tundud lihtsalt... Ennast ei huvita ja teistel ei lase ka rahus arutleda. Wtf is this shit? Don't ask me...

Topicusse ka veits:
Spoiler

Muutis Mõistlik Kopikas, 30 mai 2012 - 18:26.


#131
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul on piinlik vaadata kohe. Olete siia kolmekesi oma teema teinud, vaene weylin suvatses oma suu lahti teha ja pärida allikate kohta, vastu sai kõigepealt "ma tean küll, aga ei viitsi näidata praegu" vastuse ja siis mitu posti sõimu :)
Spoiler

Muutis Kickapoo, 30 mai 2012 - 19:32.


#132
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Vaatan praegu quantom physicsi deepi filmi tüdrukuga. Täiega hea film + talle meeldib ka see. Lasin seda anti-illu räppi ka, ütles juba esimesel lauluminutil, et talle meeldib see lugu. Ülihea ^^

#133
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007
Mõistlik Kopikas aka Billy on kas VÄGA veenev troll (ma siiralt loodan, et ta on troll) või opiaatide ja muude meelemürkide liigtarbimise tulemusena vaimuhaigeks jäänud. See idiootne mula, mida üks inimene oma suust välja ajab on ületanud ikka igasuguse mõistlikuse piiri ja ma tõesti soovitan sul kiiremas korras seewaldisse aeg kirja panna.

#134
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Jätaks nüüd selle nõmeda jutu, et keegi on vaimuhaige jne. See ei vii kuhugi. Tsiteerige öeldut ja lükake see ümber. Kui oponent ei suuda teiega samal tasemel diskuteerida, siis ei ole mõtet siia teemasse korduvalt sõimama tulla. Mulle sai juba aastaid tagasi selgeks, et "naljakad pildid" ei paku mulle mingit sügavat huvi ja ma lihtsalt ei külasta seda teemat (aga ka nt 9gagi jt "löön-tordi-näkku-ja-naeran" stiilis "naljasaite"). Milleks oma aega raisata?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#135
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Vee kristalli kuju muutmine emotsioonide, mõtete ja muusika abil on täiesti võimalik.

http://en.wikipedia....ki/Masaru_Emoto

Pildid:
http://www.masaru-em...0408/jimmy4.jpg
http://yieatn.com/wp...-9999907342.jpg
http://3.bp.blogspot...l_gratitude.jpg
http://www.kiokio.co...er-flower-1.jpg

#136
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 950
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
minu töökaaslane mati approves billy jutu peale kristallida kohta
ta hakkas mulle kohe rääkima sellest et see muusika mida kuulan ajab veekristallid värisema ja temal pea valutama ja tal on raske minuga samas ruumis viibida


ja tõi näiteks et kui mozardi ja händelit lasta veekristallida ei toimu seal mitte ainstatki muutust
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#137
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Lugesin terve selle teema läbi ja jõudsin ainult ühele järeldusele. cccp ja Billy Boy on nagu need naiivsed kristlased, kes arvavad et see mis nemad arvavad ning mõistavad on õige.
Te kahekesi väidate, et hall mass järgib kõike seda mida massimeedia meile ette söödab ja usume kõike mida kuuleme loeme. MEANWHILE, te loete mingeid teooriaid ja artikleid, kohe usute neid ja siis tulete siia end kuidagi tõestama et see informatsioon mis te just omandasite on õige ja kõik muu on vale. Kas mitte ei ole see kokkuvõttes täpselt see sama nagu teie väide, et me usume kõike mida massimeedia toodab?

Ja mulle meeldib, kuidas teil on teooriad igast huvitavate tulnukate ja olendite kohta kes miljoneid aastaid tagasi eksisteerisid. Tore, usute neid, palun too mulle mingi tõestus, informatsioon, et tõesti taolised elundid on eksisteerinud.
Kui te kahekesi tõesti tahate näida targad ja oma väidetele tõestust luua, siis tehke seda mitte ärge olge ignorantsed keda teiste arvamus ei koti ning kohe "lol mida sa ajad" "rofl ära aja lampi sellist juttu". Te pole siiamaani mitte ühtegi normaalset tõestust oma väidetele toonud.

#138
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Jorgen kardab lihtsalt, et me rikume iPhonede tuleviku ära, sest Apple kuulub kah illuminaatide hulka.
the chase is better than the catch

#139
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Täiega huvitav on vaadata erinevate inimeste reaktsioone kui nad tõde kuulevad :D

#140
jev

    #13

  • liige
  • Postitusi:974
  • Liitus:24 dets 2007
  • Sugu:ei ütle
Germo, räägi mulle palun mis on tõde?





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat