Hüppa postitusele

Change

Eesti oma Ibiza


Sellel teemal on 13 vastust

#1
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees


Selle suve suurim rannafestival, 14. juulil Pärnu rannas toimuv Monster Music Festival üllatab külalisi enneolematult hiiglasliku lavaga, mille laius on 28 meetrit ja kõrgus - 12 meetrit.






Eesti kogenuima lavaehitusfirma Telinek projektijuhi Maarek Lindau sõnul jäid nii laiad lavad vana hea Rock Summeri aegadesse.
«Viimati paigaldasime nii laia muusikalava Eestis üheksakümnendate keskel, vanal heal Rock Summeril. Rannalavana on aga Monster Music Festivali lava erakordne – nii suurt lava ühel rannafestivalil pole Eestis varem olnud,» nentis Lindau.
Monster Music Festivali peakorraldaja Tanel Sammu sõnul tegu on esmakordse sündmusega Eesti muusikafestivalide ajaloos, mis annab välja traditsioonilise Ibiza rannapeo mõõdu – kaasa arvatud Ibiza-suuruses mega-lava. «Pärnu rand ongi meie oma Ibiza, ning läbi põhjaliku ettevalmistuse, kindlate koostööpartnerite ja maailmakuulsate artistide saame lubada suve parimat ja kvaliteetseimat rannafestivali, millest loodetavasti sünnib iga-aastane traditsioon,» ütles Samm.
Festival pakub külastajatele kuuma suve naudingud spordimõnust silmailuni ning toob publikuni tänapäeva klubimuusika suurnimed Chicane (UK), Basto (Belgia), Olav Basoski (Holland) ja Bert on Beats (Eesti).
Meelelahutuspäev Pärnu rannas algab rannaspordivõistlustega rannajalgpallis, rannavõrkpallis ja footvolley’is, mille järel muutub Pärnu rannaliiv Eesti suurimaks tantsupõrandaks. Festivali raames saab kroonitud ka Eesti suveprintsess ehk Kroonika Suvetüdruk - ilusad neiud saavad au ja kuulsuse ja publik puhtalt silmailu.
Monster Music Festivali peaesineja on Ibiza pidude jumal ja kuningas Chicane. Paljude jaoks seostuvadki Ibiza parimad peod just nimelt tema suurimate hittidega. Chicane’i singel «Saltwater» jõudis esikohale viies tähtsaimas Suurbritannia tantsumuusika edetabelis ja tema koostöös Bryan Adamsiga sündinud megahitt «Don’t Give Up» on tuntud kui üks parimatest koostööprojektidest tantsumuusika ajaloos. Pärnu rannas esinebki Chicane live kooseisus oma võrratu elava show’ga, mis on tuntud ülemaailma kui parim «Ibiza eksport».
Belglase Basto võidukäik suure publiku seas jaoks algas looga «Gregory's Theme», mis oli kirjutatud populaarse teleseriaali «House» jaoks. Basto esindab Pärnu rannafestivalil värskete ja säravate staaride kategooriat.

http://www.elu24.ee/...-ranna-ibizaks/

Varem oli küll teada kuid paraku hetkel muud allikat ei tea tuua, anyway keegi ka siit läheb? Feel`s good :)


#2
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
võimalik et minek

#3
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
See hakkab kindlasti päeval ja päeb õhtuni välja kohe ning tuleb loota head ilma.

#4
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
On küll Eesti oma 'Ibiza', sest sinna koguneb palju erinevaid inimesi ning pidu toimub rannas koos uue ja popi muusikaga. Näeme Pärnus!

#5
ClimaxHardstyle

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:162
  • Liitus:13 juuni 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:lava ees
näeme pärnus tõesti. loodan, et saab kohapeal ka osasi siit trehvatud. hirmuäratavad combod on tulemas :D
Postitas pildi

#6
mcs8

    /care

  • liige
  • Postitusi:3 773
  • Liitus:28 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
suht lambised esinejad sellise suhteliselt kõrge piletihinna eest...

#7
Cjeltz.

    u mad bec u bad

  • liige
  • Postitusi:898
  • Liitus:12 märts 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine.
Ei usu eriti, et lähen.
tere

#8
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Anyway kui keegi siit ka tuleb võib callida, joinin ka teiega ning kes jäävad võib hiljem sunseti afterpartyle minna.

Muutis Kevva., 07 juuli 2012 - 02:27.


#9
Chuckie

    Jälgi minu lendu kloun ja püüa minu sädemeid!

  • liige
  • Postitusi:2 677
  • Liitus:11 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru / Tartu

Vaata postitustmcs8, 06 juuli 2012 - 19:40, kirjutas:

suht lambised esinejad sellise suhteliselt kõrge piletihinna eest...

Lambised sinu, kui hardstyleri? jaoks. Klubimuusika ja House venna jaoks on need suhteliselt tegijad nimed. :)
Postitas pildi

#10
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Ma ei tea, ma lähen Grindile(arvan, et 2 päeva pärast olen surnud ja sellele ei jõua), see Ibiza värk tundub fail. Samas hea ilm on, siis rahvast sitaks päeval ja ilmselt otsivad õhtuks tegevust ja lähevad sinna.

Muutis Arxs, 07 juuli 2012 - 16:12.

Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#11
mcs8

    /care

  • liige
  • Postitusi:3 773
  • Liitus:28 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustChuckie, 07 juuli 2012 - 06:33, kirjutas:

Vaata postitustmcs8, 06 juuli 2012 - 19:40, kirjutas:

suht lambised esinejad sellise suhteliselt kõrge piletihinna eest...

Lambised sinu, kui hardstyleri? jaoks. Klubimuusika ja House venna jaoks on need suhteliselt tegijad nimed. :)


Ma hoian end kursis ka teiste klubimuusika stiilidega, kuid neid nimesid kuulen küll esimest korda...

#12
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia

Vaata postitustmcs8, 07 juuli 2012 - 20:21, kirjutas:

Vaata postitustChuckie, 07 juuli 2012 - 06:33, kirjutas:

Vaata postitustmcs8, 06 juuli 2012 - 19:40, kirjutas:

suht lambised esinejad sellise suhteliselt kõrge piletihinna eest...

Lambised sinu, kui hardstyleri? jaoks. Klubimuusika ja House venna jaoks on need suhteliselt tegijad nimed. :)


Ma hoian end kursis ka teiste klubimuusika stiilidega, kuid neid nimesid kuulen küll esimest korda...

Bastot ei tea? :D Aga kahjuks ise ei saa minna, sest viibin Soomes..

#13
samurai.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:182
  • Liitus:20 aug 2007
Olen see aeg pärnus, aga seda siiski pigem Grindi asjus.
Melomaan nagu ma olen, vaatasin ma esinejate lineupi üle, et ehk tuleb midagi head, aga listi vaadates pidin ma kõik esinejad YT üle kuulama, peale Bert on Beatsi.
Chicanel on tõesti paar head lugu, aga Basto on minujaoks ühe hitti staar. Hakkata nüüd võrdlema Grindi ja Monsterit, siis pileti hinna vahe on pea kahekordne või juba on seda. Ja nüüd võtta arvesse, et Netsky on hetkel üsnagi minev kaup ja ega Camo & Krooked vägagi mahagi jää, siis Monsteri hind on ikka veits liiast.

#14
Oliver..

    Liige

  • liige
  • Postitusi:314
  • Liitus:25 nov 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustArxs, 07 juuli 2012 - 16:12, kirjutas:

Ma ei tea, ma lähen Grindile(arvan, et 2 päeva pärast olen surnud ja sellele ei jõua), see Ibiza värk tundub fail. Samas hea ilm on, siis rahvast sitaks päeval ja ilmselt otsivad õhtuks tegevust ja lähevad sinna.


kindel minek malevakaaslasega.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat