Hüppa postitusele

Change

Tallinna Ehituskool

tallinn ehituskool kellu

Sellel teemal on 19 vastust

#1
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn
Paluks infot seoses Tallinna Ehituskooliga, kuna ei leidnud siit foorumist midagi tarka selle kohta, siis ehk keegi targem oskab rääkida omadest kogemustest. (on hea/halb kool, on keegi siit sinna mineja (ja kui on, siis mis erialale) jms).

Muutis K a a r e l, 23 juuli 2012 - 23:32.


#2
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
Väga halb maine minu teada.

#3
prohvet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:110
  • Liitus:27 sept 2011
  • Sugu:mees
ise viisin paberid pärnusse ja ehituskooli.. ehituskoolis olin pmst kohe sees,pärnus seevastu pidin tegema testi ja ootama kas ikka saan sisse. kellu mainest? tõesti,maine on sitt, seepärast valisingi pärnu kutseka.

#4
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Tean kahte noormeest kes seal on, kohe lõpetamas.. ja võin südame rahus õelda, et suure tõenäosusega ühed kõige rumalamatest inimestest keda mina tean ja nende enda sõnadega on kool "lebo, poh". .. ise aga samal ajal kukkusin muidugi alternatiivsest koolist välja ja kahetsen, et ise kellu ei läinud et kerge keska omandada. Pfft.

Muutis Väljavalitud, 24 juuli 2012 - 14:00.


#5
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn
Selge.. ise olen kuulnud nii sellist juttu, et "ilgelt mõttetu p*sk kool" kui ka ntks et "normaalne kool, pole midagi hullu" ... arvamusi ikka kahte lehte selle kooli kohta..

#6
martinpoiss

    You not disappoint yourself.

  • liige
  • Postitusi:609
  • Liitus:09 nov 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustK a a r e l, 24 juuli 2012 - 22:27, kirjutas:

Selge.. ise olen kuulnud nii sellist juttu, et "ilgelt mõttetu p*sk kool" kui ka ntks et "normaalne kool, pole midagi hullu" ... arvamusi ikka kahte lehte selle kooli kohta..

Ega kui sa seal ise n*ssima ei hakka, siis lebo kool jeps.

#7
prohvet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:110
  • Liitus:27 sept 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustK a a r e l, 24 juuli 2012 - 22:27, kirjutas:

Selge.. ise olen kuulnud nii sellist juttu, et "ilgelt mõttetu p*sk kool" kui ka ntks et "normaalne kool, pole midagi hullu" ... arvamusi ikka kahte lehte selle kooli kohta..

räägi parem, miks sa valid kellu, kui asukohaks on sul märgitud Pärnu? saaksid palju kvaliteetsema paberi.

#8
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn

Vaata postitustprohvet, 25 juuli 2012 - 15:02, kirjutas:

Vaata postitustK a a r e l, 24 juuli 2012 - 22:27, kirjutas:

Selge.. ise olen kuulnud nii sellist juttu, et "ilgelt mõttetu p*sk kool" kui ka ntks et "normaalne kool, pole midagi hullu" ... arvamusi ikka kahte lehte selle kooli kohta..

räägi parem, miks sa valid kellu, kui asukohaks on sul märgitud Pärnu? saaksid palju kvaliteetsema paberi.



Kuna Tallinnas korter olemas ja kellus erialade valik palju laiem kui Pärnus. Ega see pärnu supikas ka nüüd just kõige parem kool ole, samamoodi lebo as hell. (sõprade juttude järgi)

#9
martinpoiss

    You not disappoint yourself.

  • liige
  • Postitusi:609
  • Liitus:09 nov 2010
  • Sugu:mees
Miks üldse viriseda kuhu kooli keegi läheb. Paberi saab igaltpoolt sama ju. Või te väidate, et ei saa? (muidugi kui sama eriala valida).

#10
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Kas Te lähete kooli selleks,et lebo oleks, või,et midagi omandada(oskusi)?
Kõige lebom on vanemate kulul elades diivanil lesida ju.

#11
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn
No mina lähengi sinna haridust omandama, lihtsalt mõtlesin, et mida keegi selle kooli kohta räägib.. ei lähe selleks sinna et "lebolt" läbi saada.

#12
martinpoiss

    You not disappoint yourself.

  • liige
  • Postitusi:609
  • Liitus:09 nov 2010
  • Sugu:mees
Kui veel plaanid sinna minna, siis mis erialale? :)

#13
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustK a a r e l, 23 juuli 2012 - 23:30, kirjutas:

Paluks infot seoses Tallinna Ehituskooliga, kuna ei leidnud siit foorumist midagi tarka selle kohta, siis ehk keegi targem oskab rääkida omadest kogemustest. (on hea/halb kool, on keegi siit sinna mineja (ja kui on, siis mis erialale) jms).


Pohhui, soome küproki panema ikka kõlbad.

Muutis Tanel., 09 september 2012 - 20:14.


#14
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn
Käin seal koolis ja jumala normi kool on, need kuulujutud, et sitt ja pask, on päris lambised

#15
martinpoiss

    You not disappoint yourself.

  • liige
  • Postitusi:609
  • Liitus:09 nov 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustK a a r e l, 10 september 2012 - 17:53, kirjutas:

Käin seal koolis ja jumala normi kool on, need kuulujutud, et sitt ja pask, on päris lambised

Välimus on sitaks kena. :wub: Mul oli esimene nädal juba koolis külm..

#16
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
Sa pole seal aastagi käinud ja juba oskad öelda, kas seal antav haridus on hea? Või leidsid lahedaid sõpru?

#17
K a a r e l

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:21
  • Liitus:20 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Suvepealinn
No selle asenduskooli välimus seal lasnas annab soovida jah, aga nagu rahva ja õpetajate kohta esmamulje on hää.. :D

#18
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
enne kutsekooli minekut tuleks vaadata mõni käik ette. mina käisin paides, töngis, kust oli plaanis edasi minna. kuid kuna matt ja füss on pmst olematu tasemega, siis tuli ülikooli minnes mõlemat kõrvale õppida.

kuid kerge on seal kindlasti, ainuke asi mis raskust valmistas, oli see madal tase, mistõttu oli raske end hommikul kooli vedada.

tase 2, kogemus 5+, haridus 5(aint erialane), oskused 5. sõltub muidugi erialast, kuid minu mindset ütleb, et kõik tööd õpid sa lõpuks ikka kohapeal, mitte koolis

edu elus
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#19
Sven..

    Ma pro, mul Facebook

  • liige
  • Postitusi:1 483
  • Liitus:02 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Luige.
Dno, käisin Kellus. Õppisin tisleriks.
Hariduse kohapealt saad sa sealt niipalju, kui ise tahad. Kõik põhiline keskkooli asi õpetatakse seal ära.
Võimalik, et läheb perse kõik, sest rühmakaaslased segavad ja ei taha õppida, vaid lebotada.
Kohati oli koolis käimisega puudumiste rekordeid tehtud, sest teised olid madalal tasemel ja ma lihtsalt ei viitsinud. Keskmiselt hindelt olin miski 3. või 4. sinna kooli minnes.
Vahetundide pikkused muutusid aastas rohkem, kui koolipäevi oli. Mingi aeg oli söögivahetund miskit 1h kanti. Ma ei toitunud päeval kuigi tihti koolis, seega olenevalt tunniplaanist kadusin juba lõunast ära.
Rakendati see uus puudumiste hilinemise süsteem mu viimasel aastal (10) kus hoiatati jube kiirelt välja viskamise eest juba.
A suitsetamise eest sain käsa, kui olin mingi 18 v 19, ei mäleta. Panin suitsu põlema suitsunurka jalutades ja b00m, tehti pilt ja käsa. Meh, ei häirinud eriti tho.
Pikk jutt sitt jutt, haridust võid sa saada igas koolis. Tuleb vaid tahta seda omandada. Klassi tase sinujaoks madal ? Küsi õpetajalt midagi uut, raskemat. Lambakari saab ilmselt ise ka oma ruutvõrrandeid ja lihtsustamisi tehtud seal kahtedele-kolmedele. Ma hoidsin esimestesse ridadesse õpetaja laua lähedusse, et kuulda mis räägitakse.
Hommik on, typosid võib olla.

#20
nsfw

    Eestlane.

  • liige
  • Postitusi:696
  • Liitus:29 dets 2008
  • Sugu:mees
Kui ikka ise tahad õppida ja huvi on, siis miks mitte minna sinna. Keskhariduse poolepealt vb ei anna jah gümnaasiumi välja, aga prakikaline pool on hea. Õpetajad teavad mida õpetavad ja kui ikka mingit huvi ei ole ehituse vastu, siis ärge ronige sinna. Minge õlinäpuks vms. Ise lõpetasin 3 a tagasi kooli ja pmst töökoha sain kooli poolt.
Postitas pildi


You cooked the food so black. It stole my bike !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat