Hüppa postitusele

Change

Bmw 520i - Renet


Sellel teemal on 28 vastust

#1
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Teen sellele masinale ka teema ära. Ehk see masin püsib natuke kauem minu käes.

Saamislugu on selline, et müüsin siin mõnda aega Audi Coupe´d. Olin peaaegu, et juba leppinud, et küllap ma teen selle Audi ikka ise korda. Ühel päeval tuli kõne, kus küsiti, kas Audi sõidab. Kui sõidab, siis on pakkuda BMW 520 vahetuseks. Mõtlesin, et bemm võiks olla küll, tagaveoline ja värki, ehk oleks täitsa tore vahetus. Rääkis autost nii palju, et 80+ kmh kiirusel tuleb roolil tugev värin sisse, et sarniiriotsad on vaja vahetada, ning sumps on küljest.
Mõnda aega kahtlesin, kuid seejärel saigi isa ära räägitud, et lähme vaatama. Tuli oma tüdrukuga siis, autohäält juba kaugelt kuulda. Sai autod seal natuke uuritud ja puuritud, tundus enamvähem korralik ja oli tunda, et tunduvalt vähem on korda vaja teha. Kuna ma audi ostu järel kõvasti piki päid ja jalgu sain, et kohe oli vaja esimene ära osta, ei julgenud ma mingit otsust teha, kas tasub vahetada või mitte. Lõpuks lasingi isal otsustada ning sai vahetus tehtud.

Kindlustusarhiiv näitas ühte registreeritud õnnetust, mis oli 2011 sügisel Soomes tehtud.

Kui rääkida plaanidest, siis on auto plaanis tehniliselt täiesti korda teha ning kunagi ehk vaba raha puhul ka välimusse investeerida. ( Facelift tagatuled ja valuveljed on esmased plaanid).

Homme saab auto ühe remondimehe kätte viidud, kes peaks tehnilise poole pealt kõik korda tegema. See sisaldab siis käigukangi hoovastiku, roolivarda otsa vahetamist. Sumpsi saab ehk külge ning salongis saab vahetatud veel käigukanginahk ja -nupp. Sellega peaks suuremad vead olema likvideeritud.


Ja lisan need samad pildid siis, mis eelmise auto teemas juba suurtematele huvilistele sai näidatud:


Spoiler

Spoiler

Spoiler

Muutis Renet, 21 september 2012 - 19:49.


#2
.Martin.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:248
  • Liitus:04 mai 2012
  • Sugu:mees
Värvilahendus on küll megakole, oleks siis üleni must. Peab ikka see rõve valge rant sealt üle minema..

#3
Funk

    Auliige

  • liige
  • Postitusi:680
  • Liitus:11 jaan 2009
  • Sugu:mees
Mulle küll meeldib see valge triip.

I can cook minute rice in 58 seconds.


#4
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
See ju turbotriip. :D


Eks ta maitse asi ole. Endale tundus ka see algselt väga jube ja sobimatu, aga ajapikku ära harjunud sellega.

#5
Awesome

    Nerd

  • liige
  • Postitusi:747
  • Liitus:15 mai 2012
  • Sugu:mees
Sul varsti ülevaatus, see sealt läbi saab ?

#6
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Hetkeseisuga mitte. Peale nädalavahetust peaks olema targem selles osas.

#7
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Hmm. 5s seeria ja remondimehe kätte läks.. Kalliks ei lähe? Tal seal esisillas peaks üsna palju jubinaid olema.

#8
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla

Vaata postitustLogit, 21 september 2012 - 20:19, kirjutas:

Hmm. 5s seeria ja remondimehe kätte läks.. Kalliks ei lähe? Tal seal esisillas peaks üsna palju jubinaid olema.


Ma ei vii otseselt teda remonditöökotta. Otsisin bmw foorumist varuosasid. Üks tüüp tundis eelmist omanikku ning kaastunde pärast oli juba nõus seda autot korda tegema. Kuna tal endal diiselmootoriga autojupid, siis kindel pole kas sobivad, kuid kui ei sobi, siis raha ei võta.

#9
Jupats

    Tõbras

  • liige
  • Postitusi:2 335
  • Liitus:23 dets 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Mustamägi

Vaata postitust.Martin., 21 september 2012 - 19:54, kirjutas:

Värvilahendus on küll megakole, oleks siis üleni must. Peab ikka see rõve valge rant sealt üle minema..


Oled puldis siis oled niivõinaa sees ja sa ei pane seda turbotriipu tähelegi...
2.0...manuaal või automaat ?
Seda mudelit vist Igaljuhul olgu kasvõi manuaal peeneks väga naljalt ei lase. (olgem ausad, see konkreetne pill on siiski pigem lihtsalt paugutamiseks/naljatamiseks arvestades su vanust) seega oletan, et ega sellest mingit jõhkrat projekti ka ei tule ega miskit "M5" replicat. (e34 m5 on muidugi kõige püssim nö. klassik minumeelest (Y) )
Kuid siiski ootaks rohkem pilte... ja mis lisad?
Ja sellegipoolest...edu sulle selle masinaga :)

Muutis Jupats, 22 september 2012 - 04:45.


#10
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla

Vaata postitustJupats, 22 september 2012 - 04:45, kirjutas:

Vaata postitust.Martin., 21 september 2012 - 19:54, kirjutas:

Värvilahendus on küll megakole, oleks siis üleni must. Peab ikka see rõve valge rant sealt üle minema..


Oled puldis siis oled niivõinaa sees ja sa ei pane seda turbotriipu tähelegi...
2.0...manuaal või automaat ?
Seda mudelit vist Igaljuhul olgu kasvõi manuaal peeneks väga naljalt ei lase. (olgem ausad, see konkreetne pill on siiski pigem lihtsalt paugutamiseks/naljatamiseks arvestades su vanust) seega oletan, et ega sellest mingit jõhkrat projekti ka ei tule ega miskit "M5" replicat. (e34 m5 on muidugi kõige püssim nö. klassik minumeelest (Y) )
Kuid siiski ootaks rohkem pilte... ja mis lisad?
Ja sellegipoolest...edu sulle selle masinaga :)


Noh ega sa kuigipalju mööda ei pane. Hetkel teen lube ja auto sai varem soetatud seetõttu, et saaks harjutada sõitmist ja üsna mõistetav, et kui auto on oma, on sellega tunduvalt pingevabam harjutada. Paraku sai esimese autoga nii vale ost tehtud, et nüüd pean siin neid ronte ringi lappama, kuna kool, autokool ja värgid nõuavad nii raha, on rahalised seisud piiratud, et mingi korralik auto osta.

Ma mingipäev teen mingi ülevaatlikuma kirjelduse piltidega, hetkel salong on täiesti laiali.


/ Ah ja, manuaal on. Ja edu ikka tarvis, tänud.

Muutis Renet, 22 september 2012 - 09:41.


#11
Funk

    Auliige

  • liige
  • Postitusi:680
  • Liitus:11 jaan 2009
  • Sugu:mees
numbrimärk age sex and location v, muidu kena auto :D

I can cook minute rice in 58 seconds.


#12
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Plaan oli täna käia vormistada bemm minu nimele, seejärel minna varuosasid ostma minna. ARK- is öeldi, et müüja nimi ja isikukood ei lähe kokku. Kuna mul ostmise ajal oli teine telefon kasutusel, ei saanud ka müüja nrit vaadata, seega jäi vormistamata. Varuosade müüja käest lootsin küsida, ehk teab selle nrit, aga selle telefon oli välja lülitatud ja ei saanud ka varuosasid. Sitt päev.

Audi võtsin arvelt maha täna.

#13
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Kas auto polnud enne siis müüja nimele vormistatud?

#14
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla

Vaata postitustJorgen, 25 september 2012 - 11:23, kirjutas:

Kas auto polnud enne siis müüja nimele vormistatud?


Ütles, et on omanud autot 5 päeva, pole ümber vormistanud, et paneb eelmise omaniku andmed kirja.

Tänaseks omaniku isikukood olemas.

#15
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Sain täna kirja, et minu nimele registreeritud Audi Coupe on võetud politseiparki hoiule ja ootab vabastamist.

#16
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss

Vaata postitustRenet, 25 september 2012 - 17:06, kirjutas:

Sain täna kirja, et minu nimele registreeritud Audi Coupe on võetud politseiparki hoiule ja ootab vabastamist.


Et siis võtis mootori maha, jah? :D
Postitas pildi

Vaata postitustRenet, 21 september 2012 - 19:21, kirjutas:

Kuulsin nii palju, et Audi oli läinud mingi kaagi kätte, kes on autol mootori maha juba võtnud ja arvatavasti liikurit sellest enam ei saa. Samuti pole ta ümbervormistanud endiselt autot, mis tähendab, et arvatavasti peab arvelt maha võtma ise.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#17
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla

Vaata postitustRalvo, 25 september 2012 - 22:24, kirjutas:

Et siis võtis mootori maha, jah? :D


Auto olevat juba omanikku ka vahetanud. :D Kui arvestada seda, et ma 22.sept võtsin auto arvelt maha ja 23ndal on auto viidud hoiule, siis arvatavasti see ehk ongi põhjus; ei usu, et seal midagi muud on. Niiet täitsa usun, et uutele omanikele tuli see üllatusena.

Õnneks minule see juhtum midagi halba ei saa kraesse tuua.

#18
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Pole siiani saanud bemmi enda nimele vormistatud. Ilge jama sellega, ehk oskab keegi mingit konservatiivset nõu anda. Nimelt..

Septembris kunagi kui läksin autot ümber vormistama, sain teada, et müügilepingul olev müüja nimi ja isikukood ei klapi. Kuna mul oli vahepeal telefon garantiis, siis mul pole ka enam selle inimese mittemingisugust kontakti, kellega vahetasin.

Niisiis. Pmtslt on mul 3 inimest, kellega ma võiksin ühendust võtta, kuid.

1) Isik kellega vahetasin - Kontakt puudub.
2) Inimene kelle käest sai eelmine omanik - Tean nime, elab samas kandis kus isik 1), üsna tõenäoliselt ka tuttavad omavahel. Paraku fbs ta mu kirjadele ei vasta, niiet üsna lootusetu.
3) Isik, kelle nimel on hetkel auto. Müüs isikule 2). Üritasin fbs niisamuti võtta ühendust, nagu isikuga 2), kuid ei vasta ning samuti tundub, et ta elab Soomes.

Müügilepingul olevad müüja andmed olid siis isik nr. 3 nimi ning isik nr. 2 isikukood. ( Autos oli müügileping, mis oli 3 ja 2 vahel sõlmitud).

Any ideas? :mellow:

Muutis Renet, 23 oktoober 2012 - 21:20.


#19
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Kui sul isik 3 ja isik 2 vaheline müügileping olemas, siis kuidas sa nende pealt ei saa mingit infot?

#20
Renet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:282
  • Liitus:10 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjumaa Aruküla
Aadressid on sellessuhtes olemas jah. Ongi vist lihtsalt ainuke võimalus koha peale sõita ja otsida üles kumbki?





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat