Hüppa postitusele

Change

Matemaatikaga jännis


Sellel teemal on 9 vastust

#1
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selline probleem, et kuna käin "humanitaarkallakuga" klassis, siis matemaatikat on ainult 3 tundi nädalas ja riigieksami jaoks ilmselt liiga vähe. On siin kedagi, kes on olnud samas olukorras, kuid eksami ikkagi ilusti ära teinud? Kuidas hakkama saite, kuidas õppisite, kui palju jne? Ise olen matas suht nõrk, kuid ma loodan, et selle viimase aastaga annab seda parandada.
Postitas pildi

#2
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustEqualizer, 03 oktoober 2012 - 13:11, kirjutas:

Selline probleem, et kuna käin "humanitaarkallakuga" klassis, siis matemaatikat on ainult 3 tundi nädalas ja riigieksami jaoks ilmselt liiga vähe. On siin kedagi, kes on olnud samas olukorras, kuid eksami ikkagi ilusti ära teinud? Kuidas hakkama saite, kuidas õppisite, kui palju jne? Ise olen matas suht nõrk, kuid ma loodan, et selle viimase aastaga annab seda parandada.

Endal kogemus puudub (olin just vastupidises olukorras :D), aga ma arvan, et on kaks varianti. Õpid iseseisvalt või palkad erõpetaja. 3 tunniga nädalas ei tee just palju ära.

#3
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Elan veits eraldatud kohas, siis jääb vist ainult iseseisvalt õppimine :D
Postitas pildi

#4
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustEqualizer, 03 oktoober 2012 - 14:13, kirjutas:

Elan veits eraldatud kohas, siis jääb vist ainult iseseisvalt õppimine :D

No mingit mata praktikumi vms pole? Või noh võtad eksamiks valmistumise lisaks.

Samuti meil käidi koolis pakkumas mingit eksamite raudvara vms raamatuid. Üks oli mata kohta. Pidi suht hästi põhilised asjad selgeks tegema, et võid sedaka ju lugeda.
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#5
kitarrivars

    Liige

  • liige
  • Postitusi:131
  • Liitus:12 aug 2012
  • Sugu:mees
otsid kellegi kellel on häid ülesandeid koos vastustega, hakkad neid lahendama iga päev mingi 2-3h ja teed eksami ilusti ära
või siis ostad selle eksamikogumiku kuskilt kirjastusest ja teed selle otsast lõpuni läbi, seal peaks isegi lahenduskäigud olemas olema, niiet kui tahtmist on saad vabalt tehtud

#6
Equalizer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mingit konkreetset ei tea? igasuguseid ülesannetekogusid on küll, aga lahenduskäiguga koos oleks küll päris hea :)
Postitas pildi

#7
Dhannel

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 761
  • Liitus:24 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
http://it.ttu.ee/koo...miteks/e-ope-9/

Võid TTÜ e-õppe kursust riigieksamiks kordamiseks ka uurida.

#8
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Küllap on tõesti võimalik matemaatika riigieksam üsna hästi sooritada, kui on olemas vastavad materjalid. Mingil segasel põhjusel, aga meie riigis asjad nii kaugele arenenud ei ole, et meil tegutseks haridusfoorum või mingi veeb, kus oleksid vaikimisi põhiteemad läbi nämmutatud ja kust saaks ka tarviduse korral abi küsida (kelle huvisid selline tegevusetus küll teenib?).

Üsna mõistlik tundub asjaolu, et püüad olla mitmekülgne ja mitte piirduda pehmete ainetega, samas jääb selgusetuks, et mis edasi? Mille jaoks sul toda eksamit vaja on?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#9
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
mul on 6 tundi nädalas matemaatikat, reaal koolis käin, ja arvan, et mulle jääb ka 6 väheks eksami jaoks.. hea tulemuse annaks 7-9 tundi nädalas, kuna materjali on keskkoolis lihtsalt üpris meeletult

#10
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Esimese asjana peaks ikka oma õpetaja poole pöörduma, ehk on võimalus Teil käia lisatundides vms.
Kindlasti hakkavad ka matemaatika konsultatsioonid, jällegi küsige oma õpetaja käest.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat