Hüppa postitusele

Change

Internetikelmide häbipost.


Sellel teemal on 31 vastust

#21
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 119
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees
Raivo on Ralvo alter ego.

#22
Spidermon

    Korravalvur

  • liige
  • Postitusi:1 504
  • Liitus:13 dets 2015
  • Sugu:mees
Tere,

tahaks teid hoiatada sellise inimese eest nagu Reino Pihel!
Käib mööda foorume ja soovitab inimestel ManU'le ja Florale panustada, lubades 100€ puhast, tegelikult on samasugune scammer nagu hkaar aka Ott Speek!
Spoiler

#23
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Postitusi:12 120
  • Liitus:19 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
Tegi

Vaata postitustSpidermon, 31 august 2019 - 06:44, kirjutas:

Tere,

tahaks teid hoiatada sellise inimese eest nagu Reino Pihel!
Käib mööda foorume ja soovitab inimestel ManU'le ja Florale panustada, lubades 100€ puhast, tegelikult on samasugune scammer nagu hkaar aka Ott Speek!


Tegin 12 panust ja kõik kaotused

#24
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 945
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
ma ei oska isegi ihase kasutajt teha kas keegi saaks mulle kasutaja teha ma tahaks eks pruuti stalkida :D
manu on pask ise ei panusta juba ammu panustamisega rikkaks ei saa palju parem on see raha investeerida lastesse

täna esimene september minu poja läheb homme 5ndasse klassi juba kui eks lubab ( asi on veel arutamisel lähen esm töölt otse poissi saatma kooli.)

Muutis SoldieR, 01 september 2019 - 00:22.

kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#25
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustSoldieR, 01 september 2019 - 00:21, kirjutas:

ma ei oska isegi ihase kasutajt teha kas keegi saaks mulle kasutaja teha ma tahaks eks pruuti stalkida :D
manu on pask ise ei panusta juba ammu panustamisega rikkaks ei saa palju parem on see raha investeerida lastesse

täna esimene september minu poja läheb homme 5ndasse klassi juba kui eks lubab ( asi on veel arutamisel lähen esm töölt otse poissi saatma kooli.)

sisuliselt võib mõni siinsetest kasutajatest sinu poeg olla? ma olin noorem kui ma esimest korda neoneti tulin
tra sa oled veel lollim kui mina

#26
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 945
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
Iga päev, mis elan pole midagi rohkemat ega vähemat, kui olla tänulik..Tundes end hästi, sellest tean et püsin õigel teel[Meie maailm on põhjuse ja tagajärje pulbitsev meri..Üks minut, üks sekund, võib muuta kogu elu.Öeldakse et elus polegi kõige tähtsam kõnn[ vaid tegelikult inimesed kes meie südames, kes toovad meie päevadesse päikest rõõmu hetki, häid mälestusi..Olgu nad siis kaugel või lähedal, meie südames on neil alati eriline koht, mida keegi eal võtta saa..Hoidkeomasid, leidke aega armastage kogu südamest.See, on eriline tunne maailmas Olge hoitudKõige alus on oskus ennast armastada ja võime armastada teisi. Õnn seisneb elu armastamises ja selle hindamises, et sa üldse elus oled..Kahjuks võtab enamik inimesi neile kingitud elu enesestmõistetava asjana, nad tahavad kogu aeg midagi juurde saada lootuses, et suurem maja ja uhkem auto suudavad täita tühimiku nende hinges..Armastus on ainus, mis suudab meid õnnelikuks teha. Armastus on nagu hele leek, mis põletab välja pahuruse, hirmu, vihkamise ja üksilduse..Elu on nii suur aare..Õnnetuseks taipavad inimesed seda alles siis, kui nende elu on ohtu ja õnnetusse sattunud
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mida vitto sa sokid
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#28
hkaar

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:08 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustSpidermon, 31 august 2019 - 06:44, kirjutas:

Tere,

tahaks teid hoiatada sellise inimese eest nagu Reino Pihel!
Käib mööda foorume ja soovitab inimestel ManU'le ja Florale panustada, lubades 100€ puhast, tegelikult on samasugune scammer nagu hkaar aka Ott Speek!


Ma ei ole mingi scammer ja minu nimi ei ole O. S. Kuidas sa tõestad et ma olen scammer? Tõestus või annan sind kohtusse ja nõuan valuraha nagu M. Korolev tegi perekooli foorumi kaudu laimu esitanud isikutega!

#29
hkaar

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:08 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 01 september 2019 - 00:21, kirjutas:

ma ei oska isegi ihase kasutajt teha kas keegi saaks mulle kasutaja teha ma tahaks eks pruuti stalkida :D
manu on pask ise ei panusta juba ammu panustamisega rikkaks ei saa palju parem on see raha investeerida lastesse

täna esimene september minu poja läheb homme 5ndasse klassi juba kui eks lubab ( asi on veel arutamisel lähen esm töölt otse poissi saatma kooli.)


Loomulikult õige jutt! Panustamisega ei saa rikkaks.

Muutis hkaar, 03 september 2019 - 05:25.


#30
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
revo pehlak putsis kelm
Posted Image

#31
tere32

    nuub xd

  • liige
  • Postitusi:927
  • Liitus:20 dets 2013
  • Sugu:mees
tra ott speek ka, siiani ootan oma xbox mänge

#32
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Postitusi:1 446
  • Liitus:22 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitusthkaar, 03 september 2019 - 05:25, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 01 september 2019 - 00:21, kirjutas:

ma ei oska isegi ihase kasutajt teha kas keegi saaks mulle kasutaja teha ma tahaks eks pruuti stalkida :D
manu on pask ise ei panusta juba ammu panustamisega rikkaks ei saa palju parem on see raha investeerida lastesse

täna esimene september minu poja läheb homme 5ndasse klassi juba kui eks lubab ( asi on veel arutamisel lähen esm töölt otse poissi saatma kooli.)


Loomulikult õige jutt! Panustamisega ei saa rikkaks.

Pettur ott oled
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat