Hüppa postitusele

Change

Mazda 626 aka RELV!


Sellel teemal on 23 vastust

#21
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Võõrandamiskeeluga pilli vanarauda viid, siis pead kere ära tükeldama ning raud ja plast eraldi. Romuna vastu ei võeta. Ja selle jutu peale, et vanarauas saab 250euri, unista edasi oma jutuga. Isegi kui kõik pulkadeks kisud- vaskjuhtmed põletad, alumiin eraldi ei saa seda summat kätte. Ainus võimalus sellist hinda saada on siis kui autol all tehase katalüsaator, toda eraldi vastavasse kokkuostu müües võid mingi kopika saada. Keegi vaielda soovib sellel teemal, siis palun privasse- mainin ära ainult, et olen lammutanud viimase aastaga 11 BMW E36 ja ülejäänuid ( Audi, VW, Opel, Nissan, Mazda, Ford jne) kuskil 20-30 ringis.
Aga visale nael kummi ja loodan et masin ikka vastu peab! Kuna Sa nkn ka ostu-müügikat müüjale ei jätnud, siis saad rahus lõbutseda. Minekut juurde tahad, soovitan igast mõttetuid plastikuid autost välja pilduda, saad kergemaks. :)

#22
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustKaido, 09 oktoober 2012 - 07:39, kirjutas:

Võõrandamiskeeluga pilli vanarauda viid, siis pead kere ära tükeldama ning raud ja plast eraldi. Romuna vastu ei võeta. Ja selle jutu peale, et vanarauas saab 250euri, unista edasi oma jutuga. Isegi kui kõik pulkadeks kisud- vaskjuhtmed põletad, alumiin eraldi ei saa seda summat kätte. Ainus võimalus sellist hinda saada on siis kui autol all tehase katalüsaator, toda eraldi vastavasse kokkuostu müües võid mingi kopika saada. Keegi vaielda soovib sellel teemal, siis palun privasse- mainin ära ainult, et olen lammutanud viimase aastaga 11 BMW E36 ja ülejäänuid ( Audi, VW, Opel, Nissan, Mazda, Ford jne) kuskil 20-30 ringis.
Aga visale nael kummi ja loodan et masin ikka vastu peab! Kuna Sa nkn ka ostu-müügikat müüjale ei jätnud, siis saad rahus lõbutseda. Minekut juurde tahad, soovitan igast mõttetuid plastikuid autost välja pilduda, saad kergemaks. :)

Aga palju siis on sellise romu eest reaalne saada kokkuostus?
~150 eur?

#23
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa
Olenevalt autost kuskil 200 kanti kui laiali kakud. Mainiks ära ka selle, et laiali kakkumine on üsna aeganõudev. Vaja õlid, vedelelikud koguda, plastikud, mootori laiali, kummidetailid eraldi.
Võõrandamiskeeluga auto pead nkn lammutama ja nagu ma Apsu käest kuulsin, siis Võrus pidi kokkuost päris karm olema. Eks ise otsusta mis teha plaanid, vaja mingeid näpunäiteid võid privas teada anda, ma teemasse väga vastata ei viitsi.

#24
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustKaido, 09 oktoober 2012 - 20:30, kirjutas:

Olenevalt autost kuskil 200 kanti kui laiali kakud. Mainiks ära ka selle, et laiali kakkumine on üsna aeganõudev. Vaja õlid, vedelelikud koguda, plastikud, mootori laiali, kummidetailid eraldi.
Võõrandamiskeeluga auto pead nkn lammutama ja nagu ma Apsu käest kuulsin, siis Võrus pidi kokkuost päris karm olema. Eks ise otsusta mis teha plaanid, vaja mingeid näpunäiteid võid privas teada anda, ma teemasse väga vastata ei viitsi.

Apsu viskas juba pilgu peale jah masinale :D.

Tegelikult lood sellised. Ostes oli juba sidur üsna läbi ja libises. Eile siis enam käike sisse ei lahutanud. Kohapealt minek võttis 2 minutit. 100 meetrit ja lõpuks jäi auto seisma ja cmi ka enam edasi ei liikunud.
Otsutasime natuke vandaalitseda ka ja vorpisime teise külje ja mõned muud detailid veel kumeramateks :D Jalahoope käis ikka päris palju sees. Lõpus läks ka üks aknatest kogemata. Lükkasime tee äärde ja täna hommikul viisin köie otsas maale ja tuleb tõdeda, et lammutamine võib alata. Aga alles 2 nädala pärast. Annan kunagi teada, palju siis selle auto eest kokkuvõttes sain.

Karta on,et kasu saan vb 50eur max aga ma selle peal väljas ei olegi enam :P

Kui kellegil midagi juhuslikult vaja võib küsida. Annan praktiliselt tasuta ära. Kere juppe ainult pole mõtet küsida.

Muutis Visa Hing ehk Neoneti King, 13 oktoober 2012 - 14:02.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat