Hüppa postitusele

Change

Pizza Tellimine?


Sellel teemal on 26 vastust

#21
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

Vaata postitustG.B., 24 oktoober 2012 - 19:19, kirjutas:

Vaata postitustRaekv0n.^, 24 oktoober 2012 - 18:30, kirjutas:

Vaata postitustG.B., 24 oktoober 2012 - 17:48, kirjutas:

Vaata postitustKevin, 24 oktoober 2012 - 09:56, kirjutas:

Absoluutselt - Tartus ainult Taverna. Peetri pizza ei meeldi, opera ka midagi erilist pole - suht rotipitsa taverna kõrval.

Minu enda jaoks täpselt vastupidine :D

Pappa pizza > pizzapoisid > kebabpizza > opera > peetri pizza > taverna > reinu pizza. A eks maitsed erinevad veits.
Pole küll ammu tavernas käinud, aga viimati kui käisin oli seal rohkem soolane pirukas kui pizza.

Jumal tänatud, et pärnus ei pea ajusi ragistama kuhu seekord sööma minna v kust tellida :D Steffani pitsa all the way lihtsalt :D

Ütleme nii, et pizzagurmaan otsib ikka uusi väljakutseid. Üks koht koguaeg tüütab ka ära.

No alati saab teisi pitsasi proovida. Sest tõesti, ma olen käinud igalpool mujal ja no ei ole niihead olnud lihtsalt. Seal on kõik nii hästi tehtud lihtsalt, pead ise järgi proovima kui veel pole proovinud ;)

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#22
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaekv0n.^, 24 oktoober 2012 - 19:33, kirjutas:

No alati saab teisi pitsasi proovida. Sest tõesti, ma olen käinud igalpool mujal ja no ei ole niihead olnud lihtsalt. Seal on kõik nii hästi tehtud lihtsalt, pead ise järgi proovima kui veel pole proovinud ;)

Olen käinud küll ja aeg-ajalt on hea. Viimasel ajal on endale rohkem meeldima hakkand "lihtsamad" pitsad ehk need, millel on põhjaga vaeva nähtud ja peal on mingi basic stuff aind (mozarella, kaste ja mingi väike lisand veel).
Ma hästi ei mäleta, aga kas stefanis mitte enamus pitsad ei olnud sellised paksemad ja tohutute lisandite hulgaga?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#23
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

Vaata postitustG.B., 24 oktoober 2012 - 19:50, kirjutas:

Vaata postitustRaekv0n.^, 24 oktoober 2012 - 19:33, kirjutas:

No alati saab teisi pitsasi proovida. Sest tõesti, ma olen käinud igalpool mujal ja no ei ole niihead olnud lihtsalt. Seal on kõik nii hästi tehtud lihtsalt, pead ise järgi proovima kui veel pole proovinud ;)

Olen käinud küll ja aeg-ajalt on hea. Viimasel ajal on endale rohkem meeldima hakkand "lihtsamad" pitsad ehk need, millel on põhjaga vaeva nähtud ja peal on mingi basic stuff aind (mozarella, kaste ja mingi väike lisand veel).
Ma hästi ei mäleta, aga kas stefanis mitte enamus pitsad ei olnud sellised paksemad ja tohutute lisandite hulgaga?

Saab valida kas peenikese v paksu põhjaga.Ja alati saab lisandeid vähemaks lasta võtta kui vaja, pole veel kuulnud, et lisandite rohkus oleks halb olnud :D

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#24
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
Pappa Pizza suht hea jah Tartus, tavapäeval 15-17 on mingi happy hour, pizzad -20% ja suur paksu põhjaga pitsa täidab kõhu ära küll ja maksab midagi 4,20? Oleneb muidugi, millise võtad.
Postitas pildi

#25
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustG.B., 24 oktoober 2012 - 17:48, kirjutas:

Vaata postitustKevin, 24 oktoober 2012 - 09:56, kirjutas:

Absoluutselt - Tartus ainult Taverna. Peetri pizza ei meeldi, opera ka midagi erilist pole - suht rotipitsa taverna kõrval.

Minu enda jaoks täpselt vastupidine :D

Pappa pizza > pizzapoisid > kebabpizza > opera > peetri pizza > taverna > reinu pizza. A eks maitsed erinevad veits.
Pole küll ammu tavernas käinud, aga viimati kui käisin oli seal rohkem soolane pirukas kui pizza.

Ütleme nii, et neid kolme esimest ei olegi proovinud, sest kardan vastu pükse saada. Stefanisse pole suviti lihtsalt löögile saanud. Täiesti debiilikud, kes viitsivad seal seista 2 tundi järjekorras, et istuma saada ja siis veel pitsat ka oodata : S. Eks ma olen siis paaril korral seal peetri pizzas käinud pärnus olles. Üle maksnud selle jahuse ja kõrbend saiatüki eest : (
/Ja nii hea hinna-kvali suhet ma ka pole veel kuskilt saand. 6€ eest 800g pitsat jahhhh ....

Muutis Kevin, 25 oktoober 2012 - 08:21.


#26
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Pizzapoistel ikka maru kallis kojuvedu...

#27
Outset

    I Just Got This Symphony Goin'

  • liige
  • Postitusi:1 090
  • Liitus:28 nov 2007
  • Sugu:mees
Dno, Stefaniga mul küll päris halvad muljed. Tulime kambaga saaremaa tripilt ning mõtlesime, kuna palju polnud seal käinud sinna minna siis. Helistasime praami pealt, et kas kohta oleks võimalik broneerida, siis öeldi, et ei saa niimoodi. Sellepeale ütlesime siis, et tellime kaasa, jõudsime kohale, koht oli vabanend ning siis mõtlesime, et sööme ikkagi seal, kuid need kaks teenindajat olid nii närvilised ja ülbed. Umbes, et ei saa niimoodi kui kaasa tellisite, et siis sööte siin, cmon, me alguses helistasimegi, et kas on võimalik seal süüa :D. Aga jah, seal see paksu põhjaga on ka kuidagi imelik, rohkem on seda saia kui katet ning lihtsalt ei taha kurgust alla minna. Võibolla see peene põhjaga on täitsa hea, aga see lihtsalt minu arvamus.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat