Hüppa postitusele

Change

Winter Wonderland!


Sellel teemal on 24 vastust

#21
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees
Tra igalühel on oma arvamus, äkki hoiaksid enda oma endale? Ma võiks ausalt veel vähem hoolida sinu arvamust... Not gonna feed the trolls :)

#22
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustMaqDaRooster, 26 detsember 2012 - 20:05, kirjutas:

Tra igalühel on oma arvamus, äkki hoiaksid enda oma endale? Ma võiks ausalt veel vähem hoolida sinu arvamust... Not gonna feed the trolls :)


ma tean seda juba ja oma viimases postis ei õelnudki midagi halba otseselt sinu kohta. põhjendasin vaid miks ma enne sellise posti tegin, et ka sina aru saaksid (see pidu on sitt, millest sa rõõmu tunned, kuid jah ma tean et sa naudid seda, naudi seda edasi siis). kahju, et sa ei suutnud mõttelõngast kinni haarata. egas midagi

Muutis the-21-man, 27 detsember 2012 - 15:05.


#23
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
kõva möll oli kõva mölll

#24
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustthe-21-man, 26 detsember 2012 - 20:52, kirjutas:

Vaata postitustMaqDaRooster, 26 detsember 2012 - 20:05, kirjutas:

Tra igalühel on oma arvamus, äkki hoiaksid enda oma endale? Ma võiks ausalt veel vähem hoolida sinu arvamust... Not gonna feed the trolls :)


ma tean seda juba ja oma viimases postis ei õelnudki midagi halba otseselt sinu kohta. põhjendasin vaid miks ma enne sellise posti tegin, et ka sina aru saaksid (see pidu on sitt, millest sa rõõmu tunned, kuid jah ma tean et sa naudid seda, naudi seda edasi siis). kahju, et sa ei suutnud mõttelõngast kinni haarata. egas midagi

Jollo loe oma postid üle, sa ütled kaud-otseselt välja, et ta maitse on sitt. Lol, pohhui ei ole millistel pidudel käib keegi, ma ei tea... Ma ise seal ei käinud, kuid ma ei tule ka teiste teemasid flamema. No ma saan aru, et osadele meeldivad sellised peod kus tõmbad menthosed alla ja siis 3 tundi oled teises reaalsuses, sinu kirjeldatud mõttetega seoks veel ära - mõttetu minu arust. Mulle meeldis see, et ta mainis ära 18+ zones istumisest ja rohkem naistepärast sinna minekust. Rohkem naiste pärast pidudele minnaksegi imo.
Ega siin foorumis ongi rohkem flamemine mingite 16+ pidude kohta vms. Ise kõik siin rämedad panomehed ja noorte tusside rebijad, kuid kaugemale pihust ei jõua.

Bringiton

ba dum tsss


#25
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ei viitsi lol :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat