Hüppa postitusele

Change

Küsitlus alkoholist ja narkootikumidest


Sellel teemal on 17 vastust

#1
KG10c

  • liige
  • Postitusi:0
  • Liitus:04 veebr 2013
  • Sugu:mees
Palun vastake järgmistele küsimustele, kuna on vaja teha uurimustöö gümnaasiumis.

https://docs.google....zpXWxXffI/edit#

SUURED TÄNUD! ;)

#2
ChrisFor

    Liige

  • liige
  • Postitusi:118
  • Liitus:23 dets 2012
  • Sugu:mees
Vot sellisele küsitlusele ei tahagi vastata, kahjuks hakkasin juba alguses vastama. Tegu peab olema küsitlusega, mitte "drugs are bad, mkaaaaay" ja "alcohol is bad, mkaaaaay" teemaga.
MItte, mis teha, et levikut ja tarbimist ära hoida vaid, "Kas teie arvates on probleemiks?" "kui jah, siis kuidas probleemi kontrolli alla saada" jne.

#3
npo

    npo

  • liige
  • Postitusi:2 006
  • Liitus:30 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kooli juures.
Õnn kaasa suvetööl kutt.

#4
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
vanused on juba valesti pandud :D 12-17 17-25 25-... :D :D :D naljamees, kuidas 17 aastased ja 25 aastased jne panevad oma vanuse siis?

#5
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
teema lukku

#6
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

Vaata postitustthe-21-man, 04 veebruar 2013 - 15:10, kirjutas:

teema lukku

ei läinud ju, ma kardan, et su lukustamislevel pole veel piisavalt kõrge...

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#7
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Natuke longab üle künga, aga täitsin ära

#8
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees
Ilus kolm kukub selle eest teile. Aga täidetud.

#9
Slaphappy.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:19 dets 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustChrisFor, 04 veebruar 2013 - 13:44, kirjutas:

Vot sellisele küsitlusele ei tahagi vastata, kahjuks hakkasin juba alguses vastama. Tegu peab olema küsitlusega, mitte "drugs are bad, mkaaaaay" ja "alcohol is bad, mkaaaaay" teemaga.
MItte, mis teha, et levikut ja tarbimist ära hoida vaid, "Kas teie arvates on probleemiks?" "kui jah, siis kuidas probleemi kontrolli alla saada" jne.


Samas see on tõestatud fakt, et alkohol ja narkootikumid omavad mõlemad halba toimet, ning nende levikut tegelikult tuleks siiski kontrollida.
Mina usun seda, et antud olukorras on mõlema kättesaamine väga lihtne, ning seda ikkagi tuleks muuta, kuigi selline hädine halva ülesehitusega küsitlus millest peaks saama uurimustöö tulemus ei ole see viis, kuidas seda teha, või algatada.

#10
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustSlaphappy., 05 veebruar 2013 - 13:41, kirjutas:

Vaata postitustChrisFor, 04 veebruar 2013 - 13:44, kirjutas:

Vot sellisele küsitlusele ei tahagi vastata, kahjuks hakkasin juba alguses vastama. Tegu peab olema küsitlusega, mitte "drugs are bad, mkaaaaay" ja "alcohol is bad, mkaaaaay" teemaga.
MItte, mis teha, et levikut ja tarbimist ära hoida vaid, "Kas teie arvates on probleemiks?" "kui jah, siis kuidas probleemi kontrolli alla saada" jne.


Samas see on tõestatud fakt, et alkohol ja narkootikumid omavad mõlemad halba toimet, ning nende levikut tegelikult tuleks siiski kontrollida.
Mina usun seda, et antud olukorras on mõlema kättesaamine väga lihtne, ning seda ikkagi tuleks muuta, kuigi selline hädine halva ülesehitusega küsitlus millest peaks saama uurimustöö tulemus ei ole see viis, kuidas seda teha, või algatada.


No nihukene avaldus nagu "... ning seda ikkagi tuleks muuta..." on sama hädine, kui see küsitlus. Muuta võid sa ringristmikku suunda. Tavaline madalaastmelise poliitiku loba.

Edit: Ehk, mis ma tahtsin selle kohta öelda on see, et see väide on sama tühi kui Keskerakonna eelarve pärast valimisi.

Muutis WantToBe, 05 veebruar 2013 - 13:45.


#11
Slaphappy.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:19 dets 2006
  • Sugu:mees
See on iga inimese vaba valik mida ta oma tervisega teeb, aga rõve on lihtsalt see, kui kättesaadav see ikkagi on. Võttes arvesse kui noorelt juba praegu alustatakse narkootikumide "proovimist", kuskil oli alles hiljuti mingi teine küsitlus ka narkootikumide teemal ja ma ütleks, et see ei ole normaalne, kui 12-14 aastased juba regulaarselt kanepit tarvitavad ja 15-18 juba regulaarselt tugevamatoimelisi aineid tarvitavad.
Üheks punktiks on kindlasti ka see, et nii noor inimene ei vastuta enese eest.

Täiskasvanud inimese puhul on mul pohhui, mida või kui palju ta tarvitab, aga minu arust on vale just kättesaadavus alaealiste, veel täpsemalt siis 12-15 vanusegrupp. Omalajal kui ma nii noor olin olid mul teised huvid, trennid, huviringid, aga see kui inimese huviks on oma ajurakkude hävitamine noores eas, siis on midagi valesti.

#12
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustSlaphappy., 05 veebruar 2013 - 13:59, kirjutas:

See on iga inimese vaba valik mida ta oma tervisega teeb, aga rõve on lihtsalt see, kui kättesaadav see ikkagi on. Võttes arvesse kui noorelt juba praegu alustatakse narkootikumide "proovimist", kuskil oli alles hiljuti mingi teine küsitlus ka narkootikumide teemal ja ma ütleks, et see ei ole normaalne, kui 12-14 aastased juba regulaarselt kanepit tarvitavad ja 15-18 juba regulaarselt tugevamatoimelisi aineid tarvitavad.
Üheks punktiks on kindlasti ka see, et nii noor inimene ei vastuta enese eest.

Täiskasvanud inimese puhul on mul pohhui, mida või kui palju ta tarvitab, aga minu arust on vale just kättesaadavus alaealiste, veel täpsemalt siis 12-15 vanusegrupp. Omalajal kui ma nii noor olin olid mul teised huvid, trennid, huviringid, aga see kui inimese huviks on oma ajurakkude hävitamine noores eas, siis on midagi valesti.


No näed, jõudsimegi sisukama vastuseni. Aga mida ma ootasin, oli sinu poolt pakutud lahendus. See jutt on ju täiesti õige. Aga seda räägivad absoluutselt kõik. Asi, mis on puudu, on lahendus. Mina kahjuks näen seda, et selle levikut on võimatu peatada. Kui on tarvitajaid on ka turgu. Ainuke asi, mida Eesti Politsei suudab teha, on müügi raskendamine. Kuid tänavapildist pole kahjuks mitte kuskile kadunud ei süstlad maas, ega süstijad ise.

#13
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
nr 1 probleem on ju alko ja tubakas poelettidel, vähemalt minusilmis. kõik meeli avardavad ained on aga vastupidiselt tänavapeal anatoli käest saada. korralik haridus narko teemal ja siis saaks rääkida mida ja kui palju ja kui üldse.
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#14
KG10c

  • liige
  • Postitusi:0
  • Liitus:04 veebr 2013
  • Sugu:mees
Tõstan teemat ja oma kriitika hoidke omale !!

#15
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
kriitika on just teretulnud sellistel kohtadel, kui keegi on 17 aastane, kumb ta on siis... kas 12-17 või 17-25 ???

#16
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees
Kahjuks ei vastanud, sest mõtted olid üks ühele vastupidised antud küsimustele. Kust saadakse narkootikumide lahtisse tahtsin 'poest' kirjutada, aga see selleks. gl uurimistööga. Pean ise ka selle järgmine aasta tegema. :(
“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#17
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees
Vigane või mitte, ma andsin oma panuse! Edu sulle selle tööga!

Muutis Rinx, 08 veebruar 2013 - 22:55.


#18
KG10c

  • liige
  • Postitusi:0
  • Liitus:04 veebr 2013
  • Sugu:mees
Tänud





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat