Hüppa postitusele

Change

Bmw E34 525TDS Touring 1994,Caspar


Sellel teemal on 12 vastust

#1
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Delete,auto läheb juppideks

Muutis Caspar., 05 detsember 2013 - 18:49.

/Liiga suur.

#2
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Mulle meeldib see, et stock raadio on sees. Imo ülipimp ja palju mõistlikum, kui mingi neoonvärvidega suvaline raadio sisse panna. Ei tea, kas sul see plaanis kunagi, aga soovitaks stocki juurde jääda.

Veljed on ka väga ilusad ja puhtad. Ei näe mingeid silmapaistvaid kriime/vigu. Said need kaasa või ostsid ise juurde?
Postitas pildi

#3
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

View PostCaspar., on 12 veebruar 2013 - 16:33, said:

Lugedes postitust,''Tehasest tuli 4x el akendega,väikse kompuga,m'i rooliga,tagumiste akende kardinate ja lsd'ga.Ülejäänud on kõik ise külge poogitud.
Ostes ei olnud valuvelgi,olid plekkveljed ilukilpidega,mis pandi keilas kortermaja eest tuuri :D
Pildid,mis olid 2009 aastal enne auto ostu müügikuulutuses.


Oot-oot. Täiesti tavalised plekkveljed pandi rotti auto alt? Jäeti siis telliste peale seisma? Täiesti ajuvaba minu arust!

Vaatan, et istmed olid korralikult läbi. Uuemate piltide pealt ei näe istmeid täies ulatuses, et kas vahetasid kõik täiesti välja või lasid lihtsalt korda teha? Ja puitdekoor on ka siis enda lisatud nagu aru saan?

Selle puitdekoori koha pealt, et kas panid enda käed külge või lasid kellelgi need sinna sisse panna? Kuidas see täpselt välja nägi? Kui ma nüüd ei eksi siis selle kerega ja aasta bemmidel peaks enamikel olema plastik seal? Siuke hallikat värvi nagu muugi. Kas sa lasid need dekoori jupid teha või leidsid kuskilt müügilt?
Postitas pildi

#4
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Vabandan,ilukilbid pandi tuuri ainult :D Ahja,samuti ka stangel olev summutit ümbritsev plastikkate pandi ka tuuri sama kord.
Dekoor on bmw originaal,mingist hetkest alates tulidki liistusisuga autod(armatuur,uksepolstrid liistudega)

Istmed on väljavahetatud,need,mis müügipiltidel on,vedelevad keldris.
Praegu on mäludega elektrilised tumedast riidest sportistmed sees,kuid varsti asenduvad need 540'is olevate istmetega,mis on küll tavaistmed heledast nahast,kuid selleeest lisaks sellele,et ka eletrilised ja mäludega ,on need ka soenduste ning käetugedega.Ideaalis tahaks ikkagi sportistet,ei kannata võrreldagi tavaistmega :D

Ja nüüd olen otsustusvõimetu,kuna olemas on tutikas M5'e k.kangi nupp valgustusega ja nahast ja ka puitdekooriga k.kangi nupp ja käsipidurikang.K.kangi nupp ilma valgustuseta.
Ei teagi,kumma k.kangi nupu panen salongi,samas dekooriga sobiks rohkem kokku ülejäänud salongiga.
Posted Image
Posted Image

Muutis Caspar., 12 veebruar 2013 - 16:46.

/Liiga suur.

#5
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Kui aus olla siis mina eelistaks autot hoida võimalikult originaali lähedale ehk siis mitte kasutada M-i juppe. Tihtipeale vaadates tavalisi 5. või 3. seeria bemme ning seal kuskil miski M täht küljes ripub või kuskil sees on konkreetne märge, et M, siis tundub veidi imelik.

See on muidugi puhtalt minu enda arvamus ja võibolla ka kiiks, aga mina hoiaks pigem originaali lähedale.

Kui on valida nende kahe vahel, siis pigem võtaks selle puitdekooriga variandi - läheb kenasti kokku nende paneelidega.
Postitas pildi

#6
priitpoiss

    Saaks sinna reite vahele, oleks nagu siga rukkis

  • liige
  • Postitusi:2 532
  • Liitus:06 jaan 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Allilm
:o :o Kui saladuspole siis ehk ütled kust selle m-käigukangi nupu koos valgusega said?

#7
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Sellele autole lähevad juba sellepärast M'i asjad külge,et stangedega näeb e34 paganama ilus välja ja pole eriti laialt levinud kah.
E36'ele näiteks ei tahaks ma never M'i stangesi,sest need on juba igal teisel autol küljes ja lätikad ka veel.
Nupp on pärit siit:
http://www.schmiedmann.fi/
Hinda ma ei ütle,kes tahab see leiab ise selle sealt.
/Liiga suur.

#8
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Mulle ei meeldi need millele M-i junne külge poogitakse lambist. Kui ikka M ei ole, siis ei ole, teeb veel hullemaks.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#9
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
olen isegi oma silmaga näinud, kuidas paar maja eemal autol plekk veljed alt kruvitud ja maakivide peale tõstetud, naljakas oli see, et ühele otsale polnud maakive jagunud

#10
Rauno.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:909
  • Liitus:12 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pääärnu!
Raadiole müüakse usb/ aux kite ka.
Kiire küsimus ka. Mingil pildil on tagumine kojamees keskel püsti. Kuidas sa ta õigesse asendisse tagasi said? Ja kui huvi on siis mul peaksid uste puitliistud kuskil üle olema.
"The angle of the dangle is proportional to the heat of the meat." - Newton

#11
Tauru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:7
  • Liitus:30 jaan 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ida
Kont toimib?

#12
Caspar.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:325
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
Töötab.
Kojamehe lihtsalt lükkad tagasi sinna,pmst sama mis esimesedki,et tõstad üles ja lükkad tagasi alla.
Kust neid kit'e leida võib? Kui sobiva hinnaga,siis tõesti isegi võiks mõelda selle ostmise peale.
/Liiga suur.

#13
Rauno.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:909
  • Liitus:12 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pääärnu!
Ebays liigub päris tihti neid. Alles oli kuskil eesti saidil ka paar tükki müüa. Lähevad CD-boksi pistikusse. Ma ei ole kindel kas just need mudelid sobivad.
http://gromaudio.com...m-aux-bmws.html
http://www.bavarians...ntegration-Kit/
http://blitzsafe.com...-1/prod_41.html

Minu auto kojamehel on siis midagi muud viga siis, töötsükkel lõppeb keskel ja ümber tõstmine ei aita.

Muutis Rauno., 12 veebruar 2013 - 22:46.

"The angle of the dangle is proportional to the heat of the meat." - Newton





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat