Hüppa postitusele

Change

Lahendan teie matemaatikat


Sellel teemal on 11 vastust

#1
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Hey.
Et matemaatika on üks tähtsamaid elemente gümnaasiumi programmis ja väärt sulane erinevatel loodusteaduslikel erialadel, pakun neonetlastele võimalust leida kiiret abi oma matemaatikaalastele probleemidele. Olen Tartu ülikooli esimese kususe matemaatikatudeng. Olen tegelenud paar viimast aastat eraõpetamisega ning lahendanud noorematele ja vanematele õppuritele suures koguses erinevaid ülesandeid. Viimasel ajal olen õpetamise kõrvalt teeninud raha ka lihtsalt töölehtede lahendamisega. Idee on lihtne - saadad mulle oma töölehe/koduse kontrolltöö ja ma lahendan selle ära - vormistan korrektselt ning kirjutan kõik vajaliku välja. Lahendamise eest sooviks muidugi ka väikest tasu, Üldiselt arvestan töölehe lahendamist ajaliselt - 1 tund on 4 eurot. See võib algul tunduda suure summana, kuid soovitaksin arvesse võtta seda, et tegelen matemaatika iga päev ning minul käib gümnaasiumi ülesannete lahendamine väga kiiresti - vormistamise eest aega ei võta. Arvestan vaid lahendamisele kuluvat aega. Korralik kontrolltöö võtab mul 30 - 45 minutit. Praegu on mul paar õpilast ka maaülikoolist, kellele annan eratunde ja täidan töölehti. Võin aidata ka üksikülesannetega : 50 senti 1-2 ülesannet. Et enamus erialadel on ülikoolis vajalik vaid pinnapealne ettekujutus tervikust, olen arvatavasti suuteline lahendama/seletama ka ülikoolimaterjali. Ülesandeid saates viskan algul pilgu peale ning annan teada, kas saan neist ülesannetest jagu (99% kindel, et oskan), millal lahendusi oodata võib ning ütlen oma hinna. Raha oleks mõistlik ette kanda ning lahendused skännin sisse ja saadan esimesel võimalusel. Tartu elanikele pakun ka eratunde (5 euri tund). Igatahes on alati võimalik mingi kokkuleppeni jõuda ning võin kedagi ka suures hädas niisama aidata. Kui on huvi, võite pmida.
:thanks4:

Muutis kristo 21, 17 august 2015 - 00:10.

Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#2
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Tasu tuleb olenevalt töötundidest, millest sirgub ka vastav küsimus, nimelt mis valemiga ma saan sinu töötasu välja arvutada enne seda kui sa töö kallale üldse astunud oled. Tere, olen Tallinna Ülikooli õigusteaduse tudeng.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#3
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustRalvo, 25 veebruar 2013 - 22:48, kirjutas:

Tasu tuleb olenevalt töötundidest, millest sirgub ka vastav küsimus, nimelt mis valemiga ma saan sinu töötasu välja arvutada enne seda kui sa töö kallale üldse astunud oled. Tere, olen Tallinna Ülikooli õigusteaduse tudeng.

Ma näen ülesannet vaadates ju ära, kuidas seda lahendama peaks. Kui ülesanded on lihtsad ja lahendused ilmselged, jääb üle ainult paar rida kirja panna ning seega kulub lahendamiseks väga vähe aega. Ma arvan, et iga inimene oskab enam-vähem hinnata ka ülesande keerukust. Asi on siiski suures osas usalduse peale üles ehitatud - ega ma stopperiga mõõtma ei hakka. Samas aga tean enda võimeid ning oskan öelda, kaua mul iga ülesande peale minna võiks. Ja see ülikooli mainimise värk on tähtis, sest ma ootan ka ülikkoliinimeste ülesandeid - paljude erialade jaoks on matemaatika oluline ning ülesanded naeruväärselt keerulised st. iga gümnaasiumimatemaatika baasiga inimene ei saaks hakkama.
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#4
Sann.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 397
  • Liitus:15 juuni 2007
Eratunde võttes on 5 euri tund ikka päris hea hind, tean õpetajaid kes võtavad 12 euri tund.
Mul tekkis koheselt küsimus, kus kurat sa siis olid kui mul matemaatikas abi oli vaja ? :D Hämmastav lihtsalt, kuidas viimasel ajal on hakanud tekkima need kodutöö tegijad, siis kui mul oleks abi vaja olnud, siis polnud kuskil neid. Igaljuhul jätan meelde selle teema :)
Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#5
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Postitusi:2 762
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:ei ütle
Kui pikk on keskmiselt ooteaeg, millega peaks arvestama?
Postitas pildi

#6
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ooteaeg oleneb sellest, kui palju mul parasjagu soovijaid on. Muidugi kui mõnel vennal on aega 2 päeva oodata ja keegi saadab oma lehe, mis on vaja täna õhtuks teha, teen selle leha enne ära. Üldiselt teen ära maksimum ühe päeva jooksul - kui õhtul ülesanded saata, siis võtan järgmine päev kooli kaasa, teen ära ja skännin koju jõudes sisse. Praegu aitan ülesannetega kolme inimest ning saan paari tunniga neile vastused saadetud.

//Hinnaga seoses on see asi, et Tallinnas tegin 10 euri tund ja teenisin päris mõnusalt lõpus. Tartus olen alles pool aastat olnud - siin pole nimi veel nii hästi levinud, et üle viie saaksin küsida eratunni eest.

Muutis kristo 21, 26 veebruar 2013 - 00:17.

Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#7
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
Mat analüüsi integraalidega saaksid hakkama ?

#8
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Selliseid oskad ?
1)
Olgu X mittetühi hulk ja P(X) tema kõigi alamhulkade hulk. Mistahes alamhulkade
A;B ⊆ X korral defineerime nende sümmeetrilise vahe võrdusega A∆B = (AnB)∪(BnA):
Tehke kindlaks, kas a) (P(X);∆;∪); b) (P(X);∆;∩) on ring.
2)
Kui valem on samaselt tõene, siis tõestada seda. Kui ei, siis leida interpretatsioon, kus ta on väär.
  • ∀xA(x) v ∃xB(x) → ∀x(A(x) v B(x))
  • (∃xA(x) → ∃xB(x)) → ∃x(¬A(x) v B(x))
  • (∀xP(x) ↔ ∃xQ(x)) → ∃x(P(x) ↔ Q(x))
  • ¬∃x(P(x) ↔ Q(x)) → (∀xP(x) ↔ ¬∃xQ(x))


#9
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Obey : integraalidega saan hakkama (kui just eriti eriti rõvedad ei ole nagu nt topelt või kolmikintegraalid)
geniusskate : oskan selliseid ka, aga selleks peaksin raamatukogust ühe raamatu võtma - peast ei mäleta enam (ehk siis läheks aega) . Esimese osa võin tegelt kohe teha ära, just teine osa nõuab lausearvutuse valemeid

Muutis kristo 21, 26 veebruar 2013 - 17:49.

Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#10
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Niisama huian, ei hea kui matemaatikat oskad.Teises oleks vaja predikaatarvutuse kohta materjali sest seal teised reeglid kui lausearvutuses.Esimese ülesande lahendus on http://math.ut.ee/pm...ebraI/struk.pdf neljandal lehel kui tahad harjutada.
---
Poisid kasutage võimalust kui abi vaja.

#11
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustgeniusskate, 26 veebruar 2013 - 18:08, kirjutas:

Niisama huian, ei hea kui matemaatikat oskad.Teises oleks vaja predikaatarvutuse kohta materjali sest seal teised reeglid kui lausearvutuses.Esimese ülesande lahendus on http://math.ut.ee/pm...ebraI/struk.pdf neljandal lehel kui tahad harjutada.
---
Poisid kasutage võimalust kui abi vaja.


Mõtlesin just, et mida kurat sa õpid, et sa selliseid asju tegema pead, sest see ikka juba väga süvendatud teema.
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#12
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Siiamaani on kõik väga hästi toiminud ning loodetavasti kõik abi palunud inimesed on vajalikku abi ka saanud. Momendil on aga endal käsil ka sessiperiood ning pean järgmise 2 nädalaga selgeks tegema üle 200 teoreemi tõestuse ning paarsada lehekülge teooriat. Nagu on selgunud, on ka teistel neonetlastel eksamid saabumas ning ükskõik kui väga ma teid aidata ka ei tahaks, olen isegi tõsises ajahädas. Seega kahjuks väga mahukaid töölehti järgneva nädala-kahe jooksul täita ei jõua. Kui kellelgi on abi vaja mingi 4-5 ülesandega või siis mõne eriti keerulise asjaga, võin ikka aidata. Muutsin ka oma meili, kuhu abipalved saata ( eelmine meil täitus ülikoolilistide spammiga). Et huvi matemaatika eratundide vastu on hetkel väga suur, soovitaksin kõigil abivajajatel kirjutada mulle neonetti - külastan foorumit iga päev ning märkan teie kirja kindla peale.
Edu !
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat