Hüppa postitusele

Change

Tuborg music estileb: Grind Fest @auto24ring Audru ringrajal

12.-13. juuli

Sellel teemal on 84 vastust

#61
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
andsin ka tugevalt minna seal, isegi puutagailvesega kohtusin :D
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#62
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Täielik mälukas, teemanti tegin ja siis mingit punast halluka oma, see kammis nii ära, et mitte kottigi ei mäleta. Lõua olen ka puruks kukkunud, keegi vbolla tundis mind ära siis sellest :D
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#63
Rolleh

    bad

  • liige
  • Postitusi:4 041
  • Liitus:24 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustArxs, 14 juuli 2013 - 13:47, kirjutas:

Täielik mälukas, teemanti tegin ja siis mingit punast halluka oma, see kammis nii ära, et mitte kottigi ei mäleta. Lõua olen ka puruks kukkunud, keegi vbolla tundis mind ära siis sellest :D

oli sul pea ka lõhki? mingi kult pani otse mu ees faceplanti asfaltil nii hullult, et oli minut aega kontaktivõimetu ja pärast seda arvas, et on tallinnas. nõudis turvadelt, et ta lahti lastakse, sest ta tahab viimsi poole koju kõndima hakata. kiirabid ja jutud olid kõik kohal, tüübil kogu nägu verd täis

aa ise suutsin telo ära kaotada ehk siis mo pilet maksis 200+34€€€€€

Muutis Rolleh, 14 juuli 2013 - 15:37.


#64
Wings

    derp

  • liige
  • Postitusi:1 475
  • Liitus:10 sept 2009
  • Sugu:mees
mis pidu.................................................... damn

#65
dotamees

    Liige

  • liige
  • Postitusi:196
  • Liitus:04 apr 2008
mega massive pidu oli ikka :D

#66
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Vaata postitustRolleh, 14 juuli 2013 - 15:31, kirjutas:

Vaata postitustArxs, 14 juuli 2013 - 13:47, kirjutas:

Täielik mälukas, teemanti tegin ja siis mingit punast halluka oma, see kammis nii ära, et mitte kottigi ei mäleta. Lõua olen ka puruks kukkunud, keegi vbolla tundis mind ära siis sellest :D

oli sul pea ka lõhki? mingi kult pani otse mu ees faceplanti asfaltil nii hullult, et oli minut aega kontaktivõimetu ja pärast seda arvas, et on tallinnas. nõudis turvadelt, et ta lahti lastakse, sest ta tahab viimsi poole koju kõndima hakata. kiirabid ja jutud olid kõik kohal, tüübil kogu nägu verd täis

aa ise suutsin telo ära kaotada ehk siis mo pilet maksis 200+34€€€€€

Turvadega tegemist ei olnud :D Lõug ainult katki.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#67
Rainer*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 242
  • Liitus:09 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohtla - Järve
Väga haige möll oli, koguaeg juhtus midagi, vapustav rahvas oli ka seal. Järgmine aasta kindlasti uuesti, kui tuleb! :)

#68
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
next gen airport jam
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#69
Wings

    derp

  • liige
  • Postitusi:1 475
  • Liitus:10 sept 2009
  • Sugu:mees
tglt keibl nägin sind ka. istusin seal samas, kui sa ilvesega rääkisid.

#70
PuuTagaIlves1

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 161
  • Liitus:21 nov 2009
  • Sugu:mees
Parim pidu ever.

Eesti kohta ikka väga hästi korraldatud, peldikuid oli, joogi ja söögi punkte oli piisavalt, tegevust oi ühesõnaga.
Naised olid nii ilusad, et ma ei tea, kus sellised muidu peidavad ennast.. Tallinnas igatahes ei näe selliseid.

#71
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Sa pole varem Pärnu rannas käinud.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#72
Madhu

    Bussijuht

  • liige
  • Postitusi:934
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Keila
Epic pidu oli ikka. Ilm oli super. Asju vist kaotati vist hulganisti, kuna sõbranna jäi ka rahakotist ja telefonist ilma. Vägev oli veel see vip parkla asukoht, väga mõnus oli seal tiksuda ja parkla reivi teha. :D

#73
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
Esimene päev müüsin värava poolses Tuborgi telgis siis jooke. Olin seal paremas nurgas, näoga värava suunas. Äkki keegi astus läbi. :D
Teine päev nautisin ise melu ja päris epic sound oli jägermeistri telgis. Ise küll nii täis polnud ja muusika pole mu tass teed, aga ikkagi nautisin ja epic oli vaadata kuidas tohutu hulk inimesi kargasid ja möllasid. Hiljem kogu seda teemat kokku pakkida oli päris õudne muidugi. :D
Väga meeldis ka selline festarimeeleolu parklas, kus inimesed olid ülisõbralikud.
//mis veel, siis mulle tundus, et rahvast tuli vähem kui oli oodata. Samas oli ala nii suur, et raske oli hinnata, palju inimesi oli.

Muutis olenmatu, 14 juuli 2013 - 21:41.

vakatsaka

#74
kassai

    хулиган

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:21 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn
foreign beggars oli nii haige et ei oskagi midagi öelda, teine päev oli sutsu igavam, aga üldmulje on laes
ära südamesse võta sõbrake

#75
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
endal oli 2 nädalat sama seis :D , pidu oli jõhker :D ime et lõug ära ei kukkunud
// kahju sellestkes vigaseks kukkus

Muutis Ruutu, 15 juuli 2013 - 02:13.


#76
Tufka

    Möh.

  • liige
  • Postitusi:2 021
  • Liitus:01 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austraalia
Kõik sõbrad ja tuttavad on ikka täiega rahul. Loodetavasti tuleb järgmine veel parem. Aga ei oska midagi paremat oodata. Peale pendulumi pidi kiirelt telki riideid vahetama minema, selg oli läbimärg ikka.. Aga kaks päeva pole ikka nii hea veeretada

Spoiler


#77
Garry

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:12 875
  • Liitus:05 juuli 2006
  • Sugu:mees
mass fest. pühapäeval ei tahtnud kuidagi ära minna ja hommikused päiksepõletused kuradi telklas..............
äkki keegi lõugas vastu ka hõikele "jou jou grindfesti rahvas, kus on teie käed?"
Amaranti tundsin ainult ära.

#78
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
Muidugi töökorraldus töötajate vaatevinklist oli üsna puudulik. pidin üllatusena laupäeval joogimüümise asemel hoopis pühapäeval raskeid õllevaate ja euroaluseid tassima. Tunnitasu oli sama, aga müümine oli kõvasti kõvasti kergem ning kestis kauem. Lihtsalt jookidele nii hullu tungi polnud, et töötajaid vaja oleks, aga samas oli varasemalt kokku lepitud teistmoodi ja see tegi üsna kurjaks.
Samuti sai igaüks öelda piletitelgis et ta on töötaja, et saada ürituse käepael täitsa tasuta. Mingit kontrolli selles osas polnud.

Muidu, kõigile, kellega ühendust võtsin PMis, siis aitäh teile ette juba! Eraldi tänada kõiki ei jõuagi ja olgu tänatud Neonet, et ma nii inimesi küsitleda saan :D

Muutis olenmatu, 15 juuli 2013 - 10:26.

vakatsaka

#79
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
airport jamiga ei anna võrrelda peo mõttes. aga lahe kindlasti :D

#80
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Vaata postitustolenmatu, 15 juuli 2013 - 10:25, kirjutas:

Muidugi töökorraldus töötajate vaatevinklist oli üsna puudulik. pidin üllatusena laupäeval joogimüümise asemel hoopis pühapäeval raskeid õllevaate ja euroaluseid tassima. Tunnitasu oli sama, aga müümine oli kõvasti kõvasti kergem ning kestis kauem. Lihtsalt jookidele nii hullu tungi polnud, et töötajaid vaja oleks, aga samas oli varasemalt kokku lepitud teistmoodi ja see tegi üsna kurjaks.
Samuti sai igaüks öelda piletitelgis et ta on töötaja, et saada ürituse käepael täitsa tasuta. Mingit kontrolli selles osas polnud.

Muidu, kõigile, kellega ühendust võtsin PMis, siis aitäh teile ette juba! Eraldi tänada kõiki ei jõuagi ja olgu tänatud Neonet, et ma nii inimesi küsitleda saan :D

Mul PM ei tööta, ma ei mäleta nkn midagi.


Nii nüüd tuli meelde, peale peo lõppu istusime tavaparkla alguses punase civicu juures(mingi tumerohelise range roveri taga oli), pmst kogu rahvas, kes vipis ei olnud käis sealt mööda, ilmselt nägite :D
Poole hommiku pealt tulid mingid kuuevarbaga vennad ja neil oli mingi metro kaasas(eesti grupijuht vms). Tahtsid pealekat saada, meil coca oli, siis hakkasid oma Jamesoni meile toppima, sõber kulistas seda mõnuga, need LV-d jumala kettas räuskasid midagi oma värdjas keeles :D Lõpuks lasid nad ikka teadmata suunas meie pealekaga minekut. Õnneks oli neil mingi ganja vend kaasas, sellelt rääkis see metro terve gedo 10 euri eest välja :D Ise ei viitsinud inglise keelega vaeva näha(ausaltöeldes eesti keelega oli juba raskusi :D) siis sai seda metrot kamandatud, et cmon küsi neilt seda ja seda lol.

Muutis Arxs, 15 juuli 2013 - 21:35.

Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat