Hüppa postitusele

Change

Fiat Bravo HGT 1996'


Sellel teemal on 11 vastust

#1
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Andmed
Mootor: 2.0 108kw rida5
Vedav sild: Esivedu
Käigukast: Manuaal
Värv: Must
Esmane regristreerimine 01.08.1996 (Eestis: 04.05.2011)
Tühimass: 1190kg


Autost endast.

Auto on toodud Šveitsist ning sõitnud Eestis ainult ühe omaniku käes. Eelmine omanik on mu tuttav, ning ta on selle auto alla pannud kõvasti nii töötunde kui raha. Auto ei olnud just kõige paremas korras. Elektrisüsteem oli vigane ja ega sillad ka kõige paremas seisukorras ei olnud. Ostsin just selle kuna mulle hakkas mingi aeg tõsiselt just Bravo HGT meeldima. Hind oli ka üpriski odav arvestades palju eelmine omanik selle auto kallal vaeva nägi. Kuna ta on hea tuttav ja töökaaslane, siis olen väga hästi kursis ka osade vigadega, mis tal tegemata jäid. Eelmise omaniku põhimõte ei olnud välimust tuunida (kui siis vaid madalduse näol), vaid töökorras hoida. Auto kere on kõva ja korralik. Roostet leidub ainult esitiivalt ja seda ka vähe.
Kuna sain suht ässa diili ja mulle iseenesest see auto meeldib (juba see hääl on mõnus), siis oli kindel laks, et selle auto ostan.

https://www.youtube....h?v=caUCaTQA_PA
Kerge video.

Mis mind veel üllatas oli see, et autol polnud selliseid peidetuid vigu. Eelmine omanik rääkis kõik ära mis on ja tundub, et nii ongi. Ainuke suurem probleem on see, et mootori padi on läbi ja see lõhub natuke summutit. Geneka rihma rullik teeb häält ja samuti ei tööta konditsioneer. See on ka kõik. Muidugi eest on üks stange lisa vist puudu, aga Eestis sõites on ta koguaeg nii olnud. Aga need vead tahan korda teha. Ja rulliku vahetan ma lähinädalatel ära.

Mõned pildid ka.
Spoiler


Neid HGT mudeleid peaks olema Eestis umbes 10 ringis. Võin ka eksida.
Mul on nii mõnigi plaan selle masinaga. Esmalt tahan tal need mõned vead ära parandada ja siis võib ka muudele asjadele mõelda.

Muutis MrStriky, 11 november 2013 - 21:11.


#2
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Kuidas autoga rahul oled?
Oled midagi teinud vahepeal ka?

#3
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Autoga olen rahul. Üllatavalt vähe on lagunenud. Suurem asi mis selle aja jooksul lagunes kui ma teda omanud olen, on summuti.. Aga, keevitati kokku, keskmist pütti pole ja teeb suhteliselt valju häält juba pikemat aega. Veidi viimasel ajal häirima hakanud aga muidu on heli võimas. R5 tuleb hästi esile, samas seda summuti plärinat on liiga palju. :D
Enne ülevaatust tahaks ikkagi summuti täiskomplektiks saada. Sai ka vahetatud üks tagaratta laager. Teine on ka vaikselt läbi minemas nii, et lähiajal tuleb ette võtta. Tüüpviga on ka välja löönud, nimelt kojamehe mootorid ei taha toimida nagu nad peaksid. Starterit sai samuti vahepeal remonditud ja aku vahetatud aga muidu ülejäänud on tiptop veel..

Mõni uuem pic kah.
(Mitu pilti)

Spoiler

Muutis MrStriky, 25 oktoober 2013 - 17:37.


#4
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
No summutid lagunevad kõigil autodel, mis Eestis liiguvad, see sool ja suur tempide erinevus tapab üsna kiirelt.
Ma pean ütlema,et mul on selle auto vastu vastandlikud tunded, esiots meenutab natuke Multiplad..eks nad ole sama ajastu autod ka. Multipla on teatavasti haigelt rõve auto, aga mulle ta sellepärast meeldibki,et ta nii rõve on :D
See auto nii rõve ei ole, aga samas ta eristub teistest selle ajastu autodest. Pildi pealt võib teine mulje jääda kui reaalis aga pildi peal ta meeldib mulle. Soetaks endalegi. Meeldib,et madal on:)

#5
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Päris sile auto tundub, pildid ka hästi õnnestunud (Y).
Tükk aega mõtlesin, et mis autot see meenutab, no ei tulnud meelde, aga Logiti postitusest spikerdasin. Egas' midagi, peaasi et ta korralikuna ka hoiad : )

#6
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tegelt peaks Bravo Multiplaga samal platvormil olema, aga esimene auto pool on täielikult Fiat Marea. :D
Mind ennast häirib välimuse juures hetkel velg. Võiks flants vahel olla ja korralik 16" mingi OZi sarnane kodar olla. Selleks peab autot muidugi veel jäigemaks tegema ja madalama profiiliga rehvi ostma. Hetkel flants panna, siis peaksin karbid kõveraks keerama. :D
Ära ei ütleks ka Reigeri bodykitist. :D

Muutis MrStriky, 25 oktoober 2013 - 19:16.


#7
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Nats mehisemat velge oleks küll vaja jah. Auguvahe peaks 4x98 olema jah?

#8
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustLogit, 25 oktoober 2013 - 19:19, kirjutas:

Nats mehisemat velge oleks küll vaja jah. Auguvahe peaks 4x98 olema jah?

Nii ta on, aga 4x100 peaks ka vajadusel ära mahutama.

#9
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
wobble bolts aitab hädast välja kui flantsi ei taha panna.. mis muidu plaanis? coile ei kavatse alla keerata?

#10
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Ilus auto indeed, väga omapärane. Ja kui Multipla alusega, siis kudos, oled koletisest kaunitari kätte saanud :D

#11
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustObey., 25 oktoober 2013 - 23:34, kirjutas:

wobble bolts aitab hädast välja kui flantsi ei taha panna.. mis muidu plaanis? coile ei kavatse alla keerata?


Sellele on coili ring suht kallis, pigem lihtsalt jäigem vedru.


Eile kukkus viimane pütt alt ära. Maitea, pean midagi ette võtma sellega. :D
Kuna hetkel rahadega kitsas, siis peab kinni laskma keevitada ja hiljem terve uue komplekti ostma.

#12
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Saatsin siis Fiatiku täna remonti ära.

Fixlist:
Uue summuti saab endale alla.
Geneka rihma rullikud
Üks tagumise ratta laager.

Peale remonti teen õlivahetuse ära ja kui rahakest jääb siis lasen tagumised klaasid ära toonida.. :D

Muutis MrStriky, 11 november 2013 - 21:04.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat