Hüppa postitusele

Change

Gumball 3000 2013@Tallinn


Sellel teemal on 133 vastust

#121
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Blääd see Aston Martin cabrio näeb üli kõva välja ikka :P..

#122
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mnjaa neid autosi nyhiks 24/7

kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#123
Raki

  • liige
  • Postitusi:1 525
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ee

Vaata postitustmhmm```, 23 mai 2013 - 19:20, kirjutas:

Vaata postitustE-THUG, 23 mai 2013 - 11:38, kirjutas:

Vaata postitustksiiri, 23 mai 2013 - 07:25, kirjutas:

Vaikselt hakkavad juba pinda käima need sõnavõtud, kus mõni klemm ei ole rahul sellega, et politsei neid superautode juhte nüüd trahvima kukkus... : D Iga päev mõni sõbralistist ärkab, tärkab ja märkab ning hakkab jalgu vastu maad trampima.

Kui politsei eesmärk oleks tõesti olnud tagada ülim liiklusohutus oleks kogutud hunnik autosi ning need eskortitud piirile, kui keegi sealt oma teed läheb siis las jääb vahele omal vastutusel. Olgem realistid, vaadates kasvõi siin ühe grupi gopro videot mis nad tegid sõites tallinnast lätti, siis need hunnikud trahvid neid liiklema erinevalt vaevu panid. Ehe näide sõbralikkusest selle osas oli Venemaa politsei käitumine kus lihtsalt eskorditigi autod ära suures kolonnis, kordades ohutum kui igasugu suuri möödasõite sisaldanud teekond tallinnast lätti jne. Ei tahagi väita, et nende trahvimine polnud kuidagi õigustatud, aga praegune lähenemine lihtsalt oli ebavajalikult karm ja tagab ilmselt selle, et selline üritus vaevalt, et enam Eestisse satub. Justkui meelega huiaks rikastega, et 'oh kurat kui on variant, et teeme kiirelt trahvi ära kutile või laseme tal öö läbi passida tallinnas ja oodata kohtu avamist homseks siis noh mis ikka, las läheb kohtusse!'.


Mis selle ralli mõte siis olnud oleks, kui kõik riigid politsei eskorti oleks neile pakkunud? Vaatad saadet sellest, kuidas kõik riigid 90 läbi sõidetakse politsei sabas? kust selle asja point nagu tekkinud oleks?

Minu arvates sellise ürituse puhul võiks politsei eskortida autod linnast läbi algul, et kõik oleksid koos ilusti jõudnud sinna raekoja platsile, muul ei näe ma samuti mõtet.

#124
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ma ei saa inimestest aru, miks arvatakse, et kui neil rohkem kw perseall kui tavalisel pereautol, peavad saama kihutada ja liikluseeskirju rikkuda. mõne loogika järgi, kui ma omale ostan 300kw r8 või nissan gtr'i siis peaks politsei mind tööle eskortima, kuna mul on nii palju kw, et äkki juhtub vajutama. liikluseeskirjad on olemas, kui tahad 180'ga sõita siis kadugu audrule, ja ärge õelge, et nad on rikkad nad võivad kihutada. seaduse silmis on kõik võrdsed

Muutis Mihkel., 25 mai 2013 - 19:27.


#125
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Vaata postitustMihkel., 25 mai 2013 - 19:27, kirjutas:

ma ei saa inimestest aru, miks arvatakse, et kui neil rohkem kw perseall kui tavalisel pereautol, peavad saama kihutada ja liikluseeskirju rikkuda. mõne loogika järgi, kui ma omale ostan 300kw r8 või nissan gtr'i siis peaks politsei mind tööle eskortima, kuna mul on nii palju kw, et äkki juhtub vajutama. liikluseeskirjad on olemas, kui tahad 180'ga sõita siis kadugu audrule, ja ärge õelge, et nad on rikkad nad võivad kihutada. seaduse silmis on kõik võrdsed

U sure bro?
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#126
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustArxs, 25 mai 2013 - 21:20, kirjutas:

Vaata postitustMihkel., 25 mai 2013 - 19:27, kirjutas:

ma ei saa inimestest aru, miks arvatakse, et kui neil rohkem kw perseall kui tavalisel pereautol, peavad saama kihutada ja liikluseeskirju rikkuda. mõne loogika järgi, kui ma omale ostan 300kw r8 või nissan gtr'i siis peaks politsei mind tööle eskortima, kuna mul on nii palju kw, et äkki juhtub vajutama. liikluseeskirjad on olemas, kui tahad 180'ga sõita siis kadugu audrule, ja ärge õelge, et nad on rikkad nad võivad kihutada. seaduse silmis on kõik võrdsed

U sure bro?


Suht õigus sul jah. Rääksin ühe tuttava mendiga hiljuti..Tema ütles täpselt samamoodi :D.

Näiteks kiiruseülatamiste puhul lastakse tuttavate-tuttavate-tuttavad kõik pohhuilt minema. Mu isa sai tuttavalt mendilt näideks sõnumi ükspäev, et:
'' Sotaga radarisse 50-ne alas tähendab 6-packi '' :)

Aga no see on elu,...

#127
Andre

    Liige

  • liige
  • Postitusi:626
  • Liitus:20 dets 2011
  • Sugu:mees
Käisin ka üritusel, väga võimas oli.
Loodetavasti pole see viimane kord kui nad siit läbi sõidavad.

Muutis Andre, 26 mai 2013 - 10:36.


#128
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
ma arvan, et on :D

#129
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
ülejärgmine aasta siis uuesti :D

#130
face

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 228
  • Liitus:26 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:gelredome arnhem

Muutis face, 26 mai 2013 - 19:41.


#131
Andre

    Liige

  • liige
  • Postitusi:626
  • Liitus:20 dets 2011
  • Sugu:mees
Peaks ka mingi video kokku sepitsema. (Kasvõi enda jaoks)

#132
Sulev

    Zen

  • liige
  • Postitusi:838
  • Liitus:22 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Arensburg

Vaata postitustAndre, 26 mai 2013 - 19:51, kirjutas:

Peaks ka mingi video kokku sepitsema. (Kasvõi enda jaoks)

Hundist juttu siis:


#133
Robert.

    naatriumkloriid

  • liige
  • Postitusi:917
  • Liitus:29 juuli 2008
  • Sugu:mees
mõtlesin eelmine aasta, et vaataks ka poisi üle
Spoiler


#134
Hov

    Liige

  • liige
  • Postitusi:825
  • Liitus:02 aug 2006
  • Sugu:mees
P1te oleks tahtnud näha see aasta kurat





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat