Hüppa postitusele

Change

Küsimus trahvi kohta.

Mentarid

Sellel teemal on 41 vastust

#21
HeLLu.

    The end is nigh.

  • liige
  • Postitusi:1 188
  • Liitus:09 okt 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu City
Kirjuta, et mendid haisesid ja sa ei tahtnud nendega pikemalt autos olla, sp ei tahtnud kiirmenetlust. :D:D

#22
Tannuu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 669
  • Liitus:19 märts 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustHeLLu., 18 mai 2013 - 17:38, kirjutas:

Kirjuta, et mendid haisesid ja sa ei tahtnud nendega pikemalt autos olla, sp ei tahtnud kiirmenetlust. :D:D


Postitas pildi

#23
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
palun lõpetage see huumor. mu kõhulihased vajavad puhkust

#24
Erlend

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:18 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustHeLLu., 18 mai 2013 - 17:38, kirjutas:

Kirjuta, et mendid haisesid ja sa ei tahtnud nendega pikemalt autos olla, sp ei tahtnud kiirmenetlust. :D:D

Okei ilmselgelt sa ei saanud aru millest siin üldse jutt käib..
Ma ei pea kellegile põhjendama miks ma valisin just väärteoprotokolli ja miks ma ei tahtnud kiirmenetlust..

Aga paar arukat postitust on ka tekkinud ning esmaspäeval siis lähen ja kirjutan neile kirja..
Emaili teel ei hakka saatma kuna kindlam on kohapeal ära käija.
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#25
Ogre

    -.-

  • liige
  • Postitusi:2 344
  • Liitus:02 apr 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustErlend, 18 mai 2013 - 18:19, kirjutas:

Emaili teel ei hakka saatma kuna kindlam on kohapeal ära käija.

Õpi enne lihtsamad õigekirjareeglid ära, siis on kindlam ja ka sinust jääb parem mulje politseinikule.

#26
Arto572

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:04 jaan 2013
  • Sugu:mees
No endal vahtralehe pärast ainult öeldud, et osta uus. Samas mendid jah viimaselajal maru ülbeks läinud, sõitsin Räpina lähedal lambipõldude vahel ja seal oli "anna teed" märk, no ilmselgelt nägin, et kuskilt autot ei tule ja lasin edasi ja krdi 400 meetrit eespool oli mentide era Superb, mis samuti lasi sealt tuima näoga edasi, kuid minu rikkumist nad peeglist nägid ja sain tuimalt 70, et seal seisma ei jäänud.

#27
HeLLu.

    The end is nigh.

  • liige
  • Postitusi:1 188
  • Liitus:09 okt 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu City
Mida vidu, anna teed märgi taga ei pea seisma jääma. :D loool

#28
Raki

  • liige
  • Postitusi:1 525
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ma oleks esimese asjan öelnud seda, et vahetasin autod ära ning pidin minema tooma vanemad ära, ning unustasin vahtralehed võtta teise auto pealt.

#29
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
tra vahtralehe eest saad 100 eur, samas mingi idioot sõidab sulle ristmikul küljepealt sisse, siis mendid ei tee talle midagi: saage kokkuleppele

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#30
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustErlend, 18 mai 2013 - 12:16, kirjutas:

Vaata postitustdevilscryinmybedroom, 18 mai 2013 - 09:51, kirjutas:

Autoks oli BMW?

Autoks oli lexsus, kuid see ei puutu üldse siia....

Miks ei puutu? Nägid, et raha uhkeks eputis-autoks ja riigile ju vaja trahvi raha teenida. Kui näed et inimesel on vana 1000€ golf sa ei hakka ju 10% autohinnast trahvima, lausa nutma puhuks. aga mis see uhkele lexusele ole sott siia sinna. siis saab pai jaoskonnas oma võllidelt.

#31
StenL

    Tiitlita

  • liige
  • Postitusi:1 705
  • Liitus:19 aug 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaki, 18 mai 2013 - 20:26, kirjutas:

Ma oleks esimese asjan öelnud seda, et vahetasin autod ära ning pidin minema tooma vanemad ära, ning unustasin vahtralehed võtta teise auto pealt.


Unustamine ei välista süüd, võib ainult kergendada. See kas sulle 100 eurost suurem või väiksem trahv määratakse sõltub nüüd jah "lauataga istuvast ametnikust". Ilmselgelt sattusid natuke karmimate ametnike otsa, kellel vähem inimlikkust. Mõjutasid kuidagi oma suhtumisega nende meeleolu? või tegid seda kaasreisjad autos?

#32
Erlend

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:18 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustStenL, 19 mai 2013 - 09:19, kirjutas:

Vaata postitustRaki, 18 mai 2013 - 20:26, kirjutas:

Ma oleks esimese asjan öelnud seda, et vahetasin autod ära ning pidin minema tooma vanemad ära, ning unustasin vahtralehed võtta teise auto pealt.


Unustamine ei välista süüd, võib ainult kergendada. See kas sulle 100 eurost suurem või väiksem trahv määratakse sõltub nüüd jah "lauataga istuvast ametnikust". Ilmselgelt sattusid natuke karmimate ametnike otsa, kellel vähem inimlikkust. Mõjutasid kuidagi oma suhtumisega nende meeleolu? või tegid seda kaasreisjad autos?


No veits ikka kuna terve seltskond oli ju purjus... Tehti pilte jne mis neile üldse kohe ei meeldinud.

To: Väljavalitud, Auto dokumente kontrollides said nad ju kohe aru, et see pole minu auto.
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#33
Raki

  • liige
  • Postitusi:1 525
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ma mõtlesin selle all rohkem seda, et kui kinni peeti, endal vahtralehed oli siis pääsesin tänu sellele lausele mingi 3-4 korda, a enamasti sõitsin lihtsalt nii, et ees oli peal taga polnud(kuna aknad toonitud, ei olnud näha), ei tahtnud kleepida ka, siis ütlesin, et a'la kojamehe vahel oli, et lendas minema, järgmisest tanklast ostan kohe uued.

#34
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT

Vaata postitustShiim, 18 mai 2013 - 13:03, kirjutas:

Vaata postitustthe-21-man, 18 mai 2013 - 09:57, kirjutas:

raske on vaadata, et inimesed ei suuda liiklusreegleid jälgida. Shiim on ju lausa paadunud kurjategija. kutsun üles võtma eeskuju minust - 6 aastat lubasi ning 0 rikkumist

Mul läheb sitt keema kui mingi mingi roostepilvega kolmene rullikas mööda kukub higistama.

Sa seda ikka saad aru, et see kes roostepilvega kolmesega mööda sõidab, oled laiemas mõttes sina ise. Sellest lausest ma lugesin küll välja, et sa oled ossi etalon.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#35
dominic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 536
  • Liitus:16 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ise vahtralehtede eest 3 korda suulise hoiatuse saanud. Korra oli nii, et viskasin sõbra auto maja ette tal, kuna läks ootamatult väikeseks võtmiseks ja ta tuli autoga minu juurde ja õhtul läks taksoga koju, lubasin siis et viin auto talle ära. Maja ette jõudsin tal võtsid mendid mind maha, kohe kui load ulatasin hakkasid vahtralehti otsima, mida ei leidnud olid vahtralehed. Esitasin siis autodokumendid, pandi puhuma (bljaad kuidas pablasin, sest räige pohmakas oli veel peal aga õnneks tuli 0) ja kutsuti autosse, seletasin siis ilusti, et eile läks ootamatult väikeseks võtmiseks ja kuna ei lubanud sõbral autoga koju sõita sellises ja võtsin tuimalt võtmed ära ja saatsin ta hoopis taksoga koju ja lubasin et viin jrgm päev talle auto ära ja tõesti kuna sõita oli ca paar km linnas, siis ei hakanud vhatralehti peale panema. Samuti olid ka load juba umbes aasta ja 8 kuud olnud, seega kogemusi juba oli ja mingit ohtu väga ei kujuta linnas. Ütlesin veel ka, et no jah nagu näha et ükski heategu ei jää ilma karistuseta vastabki tõele. Varasemaid rikkumisi ka ei olnud ja olin pmst sõbra maja ees juba omadega, siis öeldi, et kui jrgm sõitu minek on siis muretse kindlalt vahtralehed ja öeldi nägemist.

Teine kord oli, kui võtsin sugulase auto ja viisin selle remonti, pidasid siis taas mendid kinni. Polnud mul ei vahtralehti ega autodokumente, vahtralehtede eest rääkisin hoiatuse välja, sest 2aastat oleks 2,5nädala pärast täis saanud, aga kui küsiti autodokke, ja neid mul polnud kaasas siis kutsuti autosse ja tehti nende puudumise eest 20eurot trahvi, öeldi et olen oma karistuse juba kätte saanud (sest pidin tänu sellele arkis ka teooria uuesti tegema) ja vahtralehtede eest eraldi väänama ei hakata.

Kolmas kord oli, kui load suht vähe olnud ca 3kuud, tegin samamoodi sõbrale teene, et võin kainekas olla, seltskond autos oli üsna ülevasmeeleolus ja karjuti jne. Tln-Tartu mnt pidasid mendid kinni, enda lolli vea tõttu, et sõitsin vasakus reas, kui parema ühtegi sõidukit ei liikunud. Siis oli mul pmst 4 rikkumist korraga: vasakul rajal sõitmine, vahtralehti polnud, 19km üle (sest lasin tuimalt 109-ga, kuigi esmastel võib olla max kiirus 90) ja auto oli sõbra firma liisingu nimel, aga liisitud autosid ei tohi teistele kasutamiseks anda ilma eriloata. Sõbrad veel karjusid, et saada need mendid nahhuj ja paneme edasi. Aga kuidagi libeda jutuga suutsin musta valgeks rääkida ja tehti suuline-kirjalik hoiatus ja trahvi ei tulnudki.

Milleni ma tahtsin jõuda on see, et tegelikult oleks pidanud sa juba mendi autos üritama ennast kuidagi puhtaks rääkida ja seletama asjaolusid (ala varasemaid rikkumisi pole, teed sõbrale teene ja nüüd maksab see niimoodi kätte) Või siis teine asi, et kuna sina läksid sõbrale kainekaks, siis peaks tema muretsema selle eest et auto oleks sinu jaoks sõidukõlbulik, st et vahtralehed küljes, kindlustus, TÜV olemas jne, ja kui ta seda ei suuda teha, siis maksku ise su trahv. Samamoodi nagu sõber laenas mu vennale autot ja ei andnud dokke kaasa, vend sai selle eest trahvi ja tuttav ise maksis selle trahvi ära, sest see oli tema viga et dokke kaasa ei andnud.
Postitas pildi

#36
Hooligan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:246
  • Liitus:21 sept 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Euroopa
Normaalsed trahvid tänapäeval. Ise sain kunagi turvavöö + vahtralehe eest 360 krooni

#37
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustErlend, 18 mai 2013 - 12:16, kirjutas:

Vaata postitustdevilscryinmybedroom, 18 mai 2013 - 09:51, kirjutas:

Autoks oli BMW?

Autoks oli lexsus, kuid see ei puutu üldse siia...
Ühesõnaga peaksin siis ikkagi mingi kahetsus kirja kirjutama neile...

Siin sa eksid. Vaatasidki, et issi uue lexuse andnud ja sellistele reeglina väänavadki mõnuga.
Ma sain kunagi 500 krooni aga tol ajal oli see ka ikka rsk mis summa. Euro tulek hinda ei tõsta :D

#38
Erlend

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:18 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Heh, ei nad ikka küsisid kah, et kelle auto siis ütlesin, et tuttava oma kes istub ka hetkel autos..
Aga eks näis mis saab... Järgmine kuu 10. saan teada.
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#39
Rannet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:296
  • Liitus:01 juuli 2007
  • Sugu:mees
On siis raske seda lehte aknale visata?:D Kuigi olen tõesti nõus, et 100 euri liiga palju.

#40
12"

    Liige

  • liige
  • Postitusi:297
  • Liitus:05 jaan 2012
  • Sugu:mees
olin paar aastat tagasi sõbra autoga kainekas ja politsei võttis rajalt maha, kõik muu oli korras, aga autol signaal ei töödanud (sportrool peal ja neile pakkus huvi). Kutsuti mind autosse, hakati protokolli kirjutama ja uuriti, et kes olen, millega tegelen ja kuhu lähen jms nagu ikka. Küsisin vastu, et palju ma ka trahvi saan, öeldi mingi sümboolne summa, 40-50 euri vist. Ütlesin, et no selge, läheb koju sahtlisse, et ma vaene tudeng ja mul lihtsalt ei ole raha seda maksta. Arutasime veel nendega seda, kuidas teises eesti otsas koolis käin ja tegin üleüldiselt üsna sitase näo pähe. Öeldi siis lihtsalt, et hea küll, mine koju ja tee signaal korda. Vahtralehtedega on ka paar korda maha võetud, aga sel puhul on aidanud "mismõttes ei ole?" ja "on küll, taga numbrimärgi küljes, airaisk ära on lennanud" siiani pole trahvi saanud.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat