Hüppa postitusele

Change

Sülearvutit kuni 1000 eurot


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 14 vastust

#1
yomastoz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:179
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
Tere!
Sooviksin sülearvutit, kuni 1000 eurot. Ei pean nüüd ilmtingimata nii palju maksma, aga nõuded oleksid järgmised.
1) võiks olla suhteliselt õhuke ja kerge
2) võiks olla kiire, mitte settingud põhjas-mängudel kiire, vaid, et midagi ka mängida saaks. Põhiliselt ikkagi kooli ja töö jaoks mõeldud.

#2
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground
suht vales kohas teema aga endal olid samad nõudmised ja üks kahest valikust oli
http://www.klick.ee/...2vd-r4002h.html

Teine variant on 11" alienware (mis ei ole õhuke ja kaalub circa 2kg) aga neid enam ei toodeta ja eestis kuskil laos enam pole
trust me, i'm an engineer

#3
NinjaMaster

    Liige

  • liige
  • Postitusi:837
  • Liitus:17 veebr 2011
  • Sugu:ei ütle
http://www.1a.ee/arv...ngrus_n56vzi7ru

ise plaanin seda osta, kui veel suve lõpul müügis on

#4
Tener

    Gooby pls

  • liige
  • Postitusi:261
  • Liitus:04 märts 2010
  • Sugu:mees
Oota natuke, kuni Haswell prosedega läpakad Eesti turul on.

#5
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

Vaata postitustNinjaMaster, 29 juuni 2013 - 13:23, kirjutas:

http://www.1a.ee/arv...ngrus_n56vzi7ru

ise plaanin seda osta, kui veel suve lõpul müügis on


täiesti teemast mööda, jutt ei käi kaasaskantavatest lauaaarvutitest


Vaata postitustTener, 29 juuni 2013 - 15:58, kirjutas:

Oota natuke, kuni Haswell prosedega läpakad Eesti turul on.


Mitut ultrabooki sa tead millel on eraldiseisev videokaart olemas? Neid on vähe ja uue 4 gen prosega, kus on uued integreeritud videod on nõksa võimsamad kui vanad ei pruugi keegi eraldiseisva videoga ultrabooke enam tehagi... ootamine on mõttetu, kui vaja siis osta, kui ei ole vaja siis ära osta
trust me, i'm an engineer

#6
Tener

    Gooby pls

  • liige
  • Postitusi:261
  • Liitus:04 märts 2010
  • Sugu:mees
Siinsamas teemas antud ultrabook, kus video eraldi.


sVist oleks siiski mõtet oodata, sest parimate ultrabookide prosedega sihiti GT650m tasemele.

#7
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.
http://ilike.ee/prod...d_product=19486
Omas klassis paremat ei leia selle hinna eest.


#8
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Teema algataja ütles selgesõnaliselt, et hind oleks kuni 1000 euri. See mäkk on mitte mõned eurod, aga peaaegu 150 euri üle.
Btw ära maci hakka ostma - pole mõtet brändi eest lisa maksta.

#9
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.
Täpsemalt 129. Ultrabookide seas mina talle võrdväärset hetkel ei leia, 12h akut, mis on testides isegi ületatud. Samuti väle PCIe SSD. Kui vaadata sama hinnaga konkurente, siis ei ütleks küll, et brändi eest lisa maksaks.


#10
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

Vaata postitustWreck!e, 01 juuli 2013 - 08:09, kirjutas:

Täpsemalt 129. Ultrabookide seas mina talle võrdväärset hetkel ei leia, 12h akut, mis on testides isegi ületatud. Samuti väle PCIe SSD. Kui vaadata sama hinnaga konkurente, siis ei ütleks küll, et brändi eest lisa maksaks.

not shure if trolling or not

loe esimest posti, oli vaja mingil määral võimast arvutit, mis oleks samas õhuke ja kerge ja akukestvusest polnud mingit juttu, see i5 saan oma integreeritud videoga ei võtagi voolu ju, mulle meeldivad õunad aga sellist poolkõva paska ikka ei ostaks, video pealt pigistaks vb veel silma kinni kuna sellel on ekraani reso suhteliselt madal aga i7 mudelid algavad ikka seal 1300+ pealt

//also see sama mcair on flexis 1125 ja tõenäoliselt leiaks kuskilt veel odavamalt

Muutis E, 01 juuli 2013 - 18:45.

trust me, i'm an engineer

#11
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.

Vaata postitustE, 01 juuli 2013 - 18:41, kirjutas:

Vaata postitustWreck!e, 01 juuli 2013 - 08:09, kirjutas:

Täpsemalt 129. Ultrabookide seas mina talle võrdväärset hetkel ei leia, 12h akut, mis on testides isegi ületatud. Samuti väle PCIe SSD. Kui vaadata sama hinnaga konkurente, siis ei ütleks küll, et brändi eest lisa maksaks.

not shure if trolling or not

loe esimest posti, oli vaja mingil määral võimast arvutit, mis oleks samas õhuke ja kerge ja akukestvusest polnud mingit juttu, see i5 saan oma integreeritud videoga ei võtagi voolu ju, mulle meeldivad õunad aga sellist poolkõva paska ikka ei ostaks, video pealt pigistaks vb veel silma kinni kuna sellel on ekraani reso suhteliselt madal aga i7 mudelid algavad ikka seal 1300+ pealt

//also see sama mcair on flexis 1125 ja tõenäoliselt leiaks kuskilt veel odavamalt

Poolkõva paska? Koostekvaliteet parim, mida turul leiab, unibody siiski, ei krõksu ega ragise käes. Eeldatud on, et masin põhiliselt koolitöö jaoks, seega Inteli HD5000-st rohkem kui küll, saab ka veidi mängida kui vaja. Akukestus tuleb ainult kasuks, saab vabalt koolis käia, ilma laadijat kaasa võtmata. Õhuke ja kerge on ta igatahes. Ning milleks i7? Selle i5-e TurboBoost lükkab prose vajadusel 2.6GHz peale.


#12
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground
mis krõksud ja ragisemised? isegi minu poolt lingitud asus on ühest alumiiniumi tükist tehtud.. see on kõigil ultrabookidel... dell, samsung, toshiba, sony jne jõudlust ma ei hakka kommenteerima.. mõttetu 1100+ euri maha visata arvuti peale, mis ei vea paari aasta pärast isegi postimehe flash reklaame välja. Üldiselt on sellistel arvutitel kõigil 8+ tundi akukestvust, mis on täiesti piisav

parimast koostekvaliteedist ma ei hakka parem rääkima, mine poodi ja ütle müüjale, et näitaks sulle lenovo x1 carbon'it

Kui on veel midagi applefags vs therestoftheworld teemal siis võid mulle pm saata
trust me, i'm an engineer

#13
Wreck!e

    Architect of Universe

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN.
Arvamus, et see masin paari aasta pärast Postimehe Flashi välja ei vea, näitab päris hästi teadmistepagasit.
Teemaalgatajale aga soovitaksin Google'ist antud mudeli kohta einevaid neutraalsemaid ülevaateid lugeda.


#14
Ilmataat

    Uustulnuk

  • valideerimisel
  • Postitusi:36
  • Liitus:11 okt 2009
  • Sugu:mees
http://www.hinnavaat...arvutid/277124/

selline on päris normaalne ja odav ka veel

#15
yomastoz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:179
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
Soovitage veel :)
Mis sellest arvate?
http://www.1a.ee/soo...oimas_uut_moodi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat